Księga Całości

Miejsce gdzie możecie pisać na temat twórczości, oraz samego autora.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: niepco » 12 września 2009, 23:46 - sob

Nie przejmuj się. Mam trzy wersje Króla Bezmiarów a jest jeszcze wydanie ilustrowane i ostatnie wznowienie MAG-a. Razem 5 wydań i jak mniemam każde inne. Takich nieścisłości w fabule jest pewnie więcej (redakcja!). Z tego co plotki głoszą Kres ma kryzys twórczy, więc może w ramach ćwiczeń "skrobnie" szóstą wersję? Tylko kto się na to nabierze?
Mam wrażenie, że większość powieści szererskich jest lekko "niedorobiona", a szkoda bo potencjał jest spory...
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: toudi » 13 marca 2010, 23:46 - sob

Obrazek
Nowy zbiór felietonów. Ja się skuszę raczej ;)

A tutaj moja opinia o " Pani Dobrego Znaku "
Obrazek
Awatar użytkownika
toudi
Wielki AQ

Postautor: Dexterr67 » 26 czerwca 2011, 23:46 - ndz

Mam pytanie odnośnie Księgi, co z Porzuconym Królestwem i Tarczą Szerni? Kiedy pojawi się reedycja jeśli w ogóle?

Kiedy zaczynałem przygodę z Kresem nie wiedziałem jeszcze, że zakończył on przygodę z Księgą Całości. Zdecydowałem się więc na nowe wydania jako że specjalnie nie liczyłem by zapowiedziane części były zarówno w starych i nowych wydaniach, a któż chciałby mieć na półce taki mieszany cykl? Teraz zaś wydaje się, że łatwiej byłoby skompletować stare wydania jako że te kończą się na Wiecznym Cesarstwie, które wydane raczej nie zostanie. Tak więc powinienem się zacząć rozglądać za starymi i pozbyć nowych czy może jednak coś się ruszy?
Dexterr67
Przechodzień

Postautor: milena65 » 09 stycznia 2014, 23:46 - czw

;)
milena65
Przechodzień

Postautor: Antygona88 » 10 stycznia 2014, 23:46 - pt

Z tego co wiem Kres definitywnie porzucił pisarskie rzemiosło... chociaż nigdy nie mów nigdy, więc mam nadzieję że gdy na koncie zaczną się pustki, wróci do dziobania :)
[url=http://winabezalkoholowe.pl/:2t297ii4]Sklep WinaBezalkoholowe.pl wino sklep[/url:2t297ii4]
Antygona88
Przechodzień

Poprzednia

Wróć do Feliks W. Kres