Magia twórczości Robin Hobb

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Magia twórczości Robin Hobb

Postautor: Ciacho » 13 listopada 2014, 23:46 - czw

Skończyłem wczoraj "Uczenia skrytobójcy" i jestem kupiony. Pełnowartościowe fantasy, jakich mało. Nieprzewidywalna fabuła, świetne postaci - rozbudowana psychologia i nazwy własne odzwierciedlające cechy charakteru lub umiejętności - bardzo dobra narracja, dzięki której czytało mi się bardzo szybko i byłem cholernie ciekaw co dalej się będzie działo. Ogółem jeden wielki plus i bardzo chętnie zapoznam się z kolejnymi tomami. Bardziej składnie wypowiedziałem się u siebie:
http://swiat-bibliofila.blogspot.com/20 ... enzja.html

Nie chcę wychwalać nie wiadomo jak, ale po pierwszym tomie wydaje mi się, że to będzie jedno z najlepszych fantasy, jakie będę miał okazję przeczytać. : )
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Vessago » 17 listopada 2014, 23:46 - pn

Absolutnie się z tym zgadzam. Ja Robin Hobb odkryłam dzięki temu forum i sama się zastanawiam czemu tak późno:) Z drugiej strony ogarnęłam wszystkie wydane przez Maga trylogie o Bastardzie i czytam obecnie trylogię o żywostatkach, która również jest świetna. Jednocześnie jestem niezwykle podekscytowana, że to nie koniec historii Błazna i Bastarda, a polskie wydanie pierwszego tomu nowej trylogii Mag zapowiedział już na kwiecień:)
Vessago
Czytacz

Postautor: Psychonauts » 09 stycznia 2015, 23:46 - pt

Nowa okładka do 3 części Błazna:
Obrazek
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Bajnor » 09 stycznia 2015, 23:46 - pt

A wiadomo coś o datach premier? Niby w zapowiedziach Pan Andrzej podał, że tomy wyjdą kolejno w styczniu, lutym i marcu, ale coś nie zanosi się na to, by Misja Błazna ukazała się w styczniu.
Awatar użytkownika
Bajnor
Pisarczyk

Postautor: Ciacho » 12 stycznia 2015, 23:46 - pn

Oprócz tego, że znamy miesiące, nie wiemy nic więcej. Misja nie ma daty, więc albo będzie w styczniu albo w lutym z drugą częścią. Chociaż ja przypuszczam, że to się wszystko przesunie w czasie o jakiś miesiąc.
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Poprzednia

Wróć do Robin Hobb