Eragon - kopia Gwiezdnych Wojen

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Sandra Setar » 19 czerwca 2007, 23:46 - wt

Dziękuję, zobaczę, czy uda mi się od ojca wyżebrac, żeby mi kupił na merlinie.
Stary się upiera, że merlin go oszukał i już tam kupować nie będzie ;p
Ciężkę, ciężkie życie imigranta.

Eragon nie podobał mi się. Poczytać - poczytałam, ale nic poza tym. Stanowczo wolę bohaterów załatwiających własne interesy od tych, co to się troszczą o losy całego Bożego świata.
Awatar użytkownika
Sandra Setar
Pisarczyk

Opis :) HeHe

Postautor: Shurtugal » 28 grudnia 2010, 23:46 - wt

Ja moge powiedziec ze :Star wars,Lord of the Rings,Eragon To sa nie identyczne ksiazki jak inniy mowie ze "Eragon to kopia Star wars". Wcale nie jest :lol: Ja przeczytalem Wszystko z Eragona Ale nie doczytalem okolo 350 stron Ksiazki Brinsinger Ale wiem ze to nie jest ZADNA KOPIA INNYCH FILMOW LUB KSIAZEK ! Eragon jest Fantastyczna ksiazka dla mnie Nawet podziwialem okladke<LoL> :D I teraz czekam az moja babcia przysle mi ta ksiazke zebym ja doczytal (Teraz jestem w Irlandi) . Takie moje slowa Pozdrawiam was i Christophera . :) :)

I Eragon mial tylko Saphire i Broma po ciezkim uderzeniu w glebe (Po smierci jego Wuja )
Awatar użytkownika
Shurtugal
Przechodzień

Postautor: dudula » 15 marca 2013, 23:46 - pt

Hahaha, pamiętam ile było teorii spiskowych :D I wydaje mi się, że Paolini mocno inspirował się Star Warsami, ale też całą resztą historii o dzielnym, dorastającym chłopaku rzuconym w wir wydarzeń i wplątanego w ratowanie świata :) Nie nazwałabym tego kopią, to na pewno, chociażby ze względu na to, że dzieje się w zupełnie innym miejscu itd. Właśnie jak dla mnie jest to bardziej taka "mocna inspiracja" :)
Awatar użytkownika
dudula
Przechodzień

Postautor: mizaik » 08 kwietnia 2013, 23:46 - pn

Eragon, fajnie się czytało. Przeczytałem książkę 4 razy :)
Kliknij czasami i poczytaj o pożyczkach: http://www.pozyczki-bez-bik.pl/mozna-ot ... z-biku.php
mizaik
Przechodzień

Postautor: bakbalbina » 22 maja 2013, 23:46 - śr

Zgadzam się z Aururi nie ma nic ważniejszego niż dobrze zrealizowany pomysł, jak tego nie ma to nawet ładne pióro nas nie wybroni!
Na książki o dobrych leśnych ludkach, reaguję jak astmatyk [url=http://www.zdrowysklep.com.pl/category/na-alergie:qq4f59sd]na alergie[/url:qq4f59sd]!!!
bakbalbina
Przechodzień

Re: Eragon - kopia Gwiezdnych Wojen

Postautor: kamiladro » 10 maja 2014, 23:46 - sob

Hym ciekawe... ja takiego wrażenia nie odniosłam, a przeczytałam wszystkie części Eragona, ale to może dlatego, że nie jestem zapaloną fanką Gwiezdnych Wojen i raczej ich nie oglądałam, tylko gdzieniegdzie urywki. Mi osobiście Eragon bardzo się podoba.
kamiladro
Przechodzień

Poprzednia

Wróć do Christopher Paolini