ElectroMan [O czymkolwiek zechcesz...]

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Elektra » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

Czas można sobie samemu zmienić w profilu. Przecież to nie problem.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: Gasan » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

nie zauważyłem tego, dzieki za info
Awatar użytkownika
Gasan
Puszkin

Postautor: Tigana » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

Elektra pisze:Czas można sobie samemu zmienić w profilu. Przecież to nie problem.

Jest problem :P Czy ktoś miły i obeznany w temacie mógłby podać mi wzór na czas letni ?
PLEASE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: Dhuaine » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

Wzór? O_O
Tam jest rozwijana lista - wybierasz +2 (Kaliningrad, Południowa Afryka). Nie pamiętam krajów, ale +2 ;) Zimowy to +1.
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Tigana » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

Dhuaine pisze:Wzór? O_O
Tam jest rozwijana lista - wybierasz +2 (Kaliningrad, Południowa Afryka). Nie pamiętam krajów, ale +2 ;) Zimowy to +1.

DZIĘKUJE :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Kurcze, a ja myślwłem, że trzeba coś podłubać w tych literkach. I znów się potwierdza, że najprostsze metody sa najskuteczniejsze.
A tego ElectroCoś na stos i niech płonie równo i ładnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: MadMill » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

Ale czy wam naprawde przeszkadza ten czas? Ja tam uwagi nawet nie zwrocilem od samego poczatku jak korzystam z tego forum (jakis miesiac chyba), ze jest nie taki czas :D .
MadMill
Bezimenny

Postautor: Dhuaine » 24 kwietnia 2006, 23:46 - pn

Mnie absolutnie nie przeszkadza, ale przestawiłam sobie, gdy sprawdzałam to dla Tigany ^^
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Kalriem » 25 kwietnia 2006, 23:46 - wt

Ehh, wracając do tematu tego Electromana i parala, to chyba jedynym możliwym sposobem byłoby po prostu zrobienie tego o co tak długo trwał zażarty bój, czyli ustawienie żeby jedynie zarejestrowani użytkownicy mogli pisać i zakładać nowe tematy :?

Albo ban na IP, ale czy to coś da na dłuższą metę?
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Nutiliel » 25 kwietnia 2006, 23:46 - wt

Myśle że pomyśł Kalriem jest całkiem dobry, to się podobno sprawdzało na innych forach. :?
Kodoku ni shisu, yueni kodoku -
Jesteśmy sami, bo w samotności umieramy -
Dir en Grey
Awatar użytkownika
Nutiliel
Bezimenny

Postautor: Halabardnik » 25 kwietnia 2006, 23:46 - wt

Widac, Nutiliel, ze od niedawna jestes z nami :wink: Juz ze dwie dyskusje sie przetoczyly przez forum nt logowania/nielogowania sie uzytkownikow. Moze jednak zaczac od banow po IP na te boty? Zwlaszcza ze IP - podobno - jest stale...

H.
Halabardnik
Cthulhu

Postautor: Youkai » 25 kwietnia 2006, 23:46 - wt

O ile pamiętam jedną z dyskusji to rzeczywiście sporo osób było przeciw temu. Sam popieram Nutiliel i Karliem, szczególnie że rejestracja nie jest jakimś niezwykle długim (i trudnym procesem), a pewna weryfikacja jest dzięki temu możliwa
'You're gonna carry that weight'
'All that you achieve shall turn to dust in your hands'

Nikt nie mówił, że życie usłane jest różami.
Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: Elektra » 25 kwietnia 2006, 23:46 - wt

Youkai pisze:szczególnie że rejestracja nie jest jakimś niezwykle długim (i trudnym procesem), a pewna weryfikacja jest dzięki temu możliwa

Jeżeli wprowadzono by jednak obowiązkową rejestrację, to wskazane byłoby drobne utrudnienie typu 'wpisz słowo (cyfry), które widzisz obok', bo inaczej boty i tak będą się rejestrowały.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Heh nie znam się na zabezpieczeniach dotyczących tej dziedziny więc się o nich nie wypowiem, ale myślę że jakoś by wszyscy takie "drobne utrudnienie" przeżyli :D(przynajmniej ci, którym choć trochę zależy na tym, aby na forum nie było takich upierdliwych problemów, które części użytkowników pewnie psują krew). Oczywiście o ile nie byłoby tak jak w przypadku ideii/orange gdzie hasło było często delikatnie mówiąc nieczytelne...

Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

Postautor: Tomasz_FK » 25 kwietnia 2006, 23:46 - wt

Youkai pisze:Heh nie znam się na zabezpieczeniach dotyczących tej dziedziny więc się o nich nie wypowiem, ale myślę że jakoś by wszyscy takie "drobne utrudnienie" przeżyli

Niestety, nie dotyczy to osób niewidomych korzystających z syntezatorów mowy do czytania zawartości stron, którym takie wynalazki uniemożliwiają korzystanie z internetu. :(

Poszukajcie pod hasłem "Captcha" np. tutaj: WebAudit Blog

pozdrawiam
Tomasz_FK
Czytacz

Tomasz_FK -> ciekawy artykuł, dzięki za info (znowu się można czegoś nauczyć:) ). Myślę, że dzięki temu, jeżeli już dojdzie do obowiązkowej rejestracji w celu napisania jakiegokolwiek posta to osoby się tym zajmujące (i znające się na tym) będą się starały, aby jak najmniejsza ilość użytkowników ucierpiała z tego powodu. Podejrzewam też, że pomysł Elektry był narazie tylko luźno rzuconą propozycją, mającą na celu zwrócenie uwagi na potencjalne problemy.

A wracając do samego pomysłu, bardzo możliwe, że wszystko zakończy się tak jak poprzednio:)

Awatar użytkownika
Youkai
Cthulhu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czyściec