Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.5.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Typical_troll » 31 stycznia 2014, 23:46 - pt

niepco pisze:Czy owe 2 okładki dotarły? Możemy liczyć na marcowe zapowiedzi w najbliższym czasie?

Chyba na nic nie można na razie liczyć bo strona dalej niedoMAGa.

Przy okazji chciałem spytać czy po weekendzie Herr Redaktor mógłby podać jakieś podsumowanie sukcesu bieżącej promocji? Padało tu wiele pytań o to ile czego jeszcze zostało i z pewnym zażenowaniem przyznaję, że odruchy szalonego kolekcjonera dały mi się też we znaki, chociaż racjonalniejsze fragmenty mózgu upierały się, że kupowanie książek, których treść mi się nie podoba jest czynnością bez sensu.
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: vanrad » 31 stycznia 2014, 23:46 - pt

Pytanie do AM: czytał Pan już Echopraxię? Wytrzymuje presję oczekiwań?
vanrad
Skryba

Postautor: Krzysiek » 31 stycznia 2014, 23:46 - pt

Typical_troll pisze:Przy okazji chciałem spytać czy po weekendzie Herr Redaktor mógłby podać jakieś podsumowanie sukcesu bieżącej promocji? Padało tu wiele pytań o to ile czego jeszcze zostało i z pewnym zażenowaniem przyznaję, że odruchy szalonego kolekcjonera dały mi się też we znaki, chociaż racjonalniejsze fragmenty mózgu upierały się, że kupowanie książek, których treść mi się nie podoba jest czynnością bez sensu.

Popatrz na to w ten sposób: nasze "odruchy szalonych kolekcjonerów" spowodowały taki przypływ..... uczuć do serca prezesa że UW na ten rok rozrosła się z planowanych 4-6szt do 9szt ;)
Awatar użytkownika
Krzysiek
Asimov

Postautor: ASX76 » 01 lutego 2014, 23:46 - sob

Godzi się dodać, iż niezwykle sexowna promocja "1+1" maksymalnie podnieciła rzesze fantastoholików wywołując niepohamowany pęd do zakupów. Zupełnie jak w "Mieście Śniących Książek" Waltera Moersa. :D
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Nausicaa » 01 lutego 2014, 23:46 - sob

Czy "The Centauri Device" Harrisona ma szanse na UW? :D
Awatar użytkownika
Nausicaa
Skryba

Postautor: rumburak » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

EDIT: Znalazłem już odpowiedź na moje pytanie, a widzę że zlatują się trolle więc je usuwam, a zamiast tego mam inne pytanie:

Sprawdźcie jeśli możecie, czy w waszym egzemplarzu "Łowców Kości" są strony od 833 do 848 (jeśli dobrze pamiętam w historii Maga była już taka wybrakowana książka), bo nie wiem czy to tylko mi się trafiło takie "przyśpieszenie akcji".
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2014, 23:46 - ndz przez rumburak, łącznie zmieniany 2 razy
rumburak

Postautor: Typical_troll » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

rumburak pisze:Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. W moim egzemplarzu "Łowców Kości" brakuje 17 stron. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Zadać sobie fundamentalne pytanie, czy masz paragon :?:
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: niepco » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

Jeśli nie masz paragonu, to do diabła z nim, wyrwij pozostałe strony, a to co Ci pozostanie w reku wyślij do Wydawnictwa. Odeślą nowy egzemplarz.
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: Yath » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

rumburak pisze:EDIT: Znalazłem już odpowiedź na moje pytanie, a widzę że zlatują się trolle więc je usuwam, a zamiast tego mam inne pytanie:

Sprawdźcie jeśli możecie, czy w waszym egzemplarzu "Łowców Kości" są strony od 833 do 848 (jeśli dobrze pamiętam w historii Maga była już taka wybrakowana książka), bo nie wiem czy to tylko mi się trafiło takie "przyśpieszenie akcji".

Jeżeli masz na myśli nowe wydanie, mój egzemplarz ma wszystkie strony.
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: rumburak » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

Yath pisze:
rumburak pisze:EDIT: Znalazłem już odpowiedź na moje pytanie, a widzę że zlatują się trolle więc je usuwam, a zamiast tego mam inne pytanie:

Jeżeli masz na myśli nowe wydanie, mój egzemplarz ma wszystkie strony.

Dzięki za sprawdzenie.
rumburak

Postautor: Rafael » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

U mnie również wszystko ok.
Awatar użytkownika
Rafael
Pisarczyk

Postautor: Kwiatek88 » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

http://www.kacikzksiazka.pl/2014/01/jed ... czyli.html

He he he... tak to jest jak się idzie na łatwiznę :lol:
Kwiatek88
Przechodzień

Postautor: Andrzej Miszkurka » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

Typical_troll pisze:
niepco pisze:Czy owe 2 okładki dotarły? Możemy liczyć na marcowe zapowiedzi w najbliższym czasie?

Chyba na nic nie można na razie liczyć bo strona dalej niedoMAGa.

Przy okazji chciałem spytać czy po weekendzie Herr Redaktor mógłby podać jakieś podsumowanie sukcesu bieżącej promocji? Padało tu wiele pytań o to ile czego jeszcze zostało i z pewnym zażenowaniem przyznaję, że odruchy szalonego kolekcjonera dały mi się też we znaki, chociaż racjonalniejsze fragmenty mózgu upierały się, że kupowanie książek, których treść mi się nie podoba jest czynnością bez sensu.

Nie będzie podsumowania.

vanrad pisze:Wytrzymuje presję oczekiwań?

To już czytelnicy będą musieli ocenić.

Nausicaa pisze:Czy "The Centauri Device" Harrisona ma szanse na UW? :D

Nie spełnia moich kryteriów. Na pewno nie będzie.

Kwiatek88 pisze:http://www.kacikzksiazka.pl/2014/01/jedna-okadka-dwie-ksiazki-czyli.html

Co w tym dziwnego? Na podobnej zasadzie duża część czytelników uważa, że Trojka i Viriconium to g... i nie powinny trafić do UW. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. I nigdy nie będzie jednomyślności. A mnie to ani ziębi, ani grzeje...
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Typical_troll » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

Patrząc na odpowiedzi, to chyba Herr Redaktor dzisiaj nie w humorze... aż strach o coś zapytać :o
EDIT: A miałem takie jedno narzucające się pytanie...
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Yath » 02 lutego 2014, 23:46 - ndz

Andrzej Miszkurka pisze:
Kwiatek88 pisze:http://www.kacikzksiazka.pl/2014/01/jedna-okadka-dwie-ksiazki-czyli.html

Co w tym dziwnego? Na podobnej zasadzie duża część czytelników uważa, że Trojka i Viriconium to g... i nie powinny trafić do UW. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. I nigdy nie będzie jednomyślności. A mnie to ani ziębi, ani grzeje...

Nie za bardzo rozumiem co ma wspólnego kwestia poruszona przez @Kwiatek88 z opiniami odnośnie Trojki i Viriconium?
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...