Błędy i problemy związane z funkcjonowaniem forum i strony.

Tu wpisujcie wszystko na temat forum i strony. Wasze uwagi i oczekiwania.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Himura » 03 listopada 2010, 23:46 - śr

Nie wiem co się ostatnio dzieję, ale co chwile jestem automatycznie wylogowywany (sesja wygasa) - wystarczy, że piszę jakiegoś posta ok minuty już muszę go skopiować zalogować się ponownie po czym wkleić tekst bo to jedyny sposób żeby móc zamieścić posta.
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: NoName » 18 listopada 2010, 23:46 - czw

Chyba już był poruszany ten temat...ale co mi tam. Kiedy zostanie naprawiony błąd związany ze złym datowaniem przystąpienia na forum?W ogóle zostanie naprawiony?To tak tylko z ciekawości :wink:
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: utrivv » 19 listopada 2010, 23:46 - pt

Himura pisze:Nie wiem co się ostatnio dzieję, ale co chwile jestem automatycznie wylogowywany (sesja wygasa) - wystarczy, że piszę jakiegoś posta ok minuty już muszę go skopiować zalogować się ponownie po czym wkleić tekst bo to jedyny sposób żeby móc zamieścić posta.

U mnie odwrotnie klikam zapamiętaj mnie itp ale za każdym razem muszę się logować. Na szczęście Chrome pamięta wszystkie dane.

Druga sprawa: Otwieram w 2 kartach tematy i klikam na jednej odpowiedz. Jeżeli jej nie wyślę to kliknięcie tematu na drugiej karcie wyrzuca na stronę główną.
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: NoName » 23 listopada 2010, 23:46 - wt

Dhuaine pisze:Naprawić to może tylko admin.

Admin śpi :wink:
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: Lord pro traktor » 17 stycznia 2011, 23:46 - pn

chyba mam te sama chorobe co utrivv - forum nie pamieta ze ustawiam sobie logowanie automatyczne. kiedys bylo tak ze zapominalo po kilku wejsciach (lub po jakims czasie) a teraz za kazdym razem.
bywa tez ze przestaje wysylac informacje o nowych postach dopoki sie nie wejdzie samemu.

kto jest adminem?
Awatar użytkownika
Lord pro traktor
Asimov

Postautor: NoName » 17 stycznia 2011, 23:46 - pn

Może inne pytanie: czy tu wogóle jest admin? Z tego co wiem nie odpowiada nawet na wezwania moderatorów.
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: Zeb » 17 stycznia 2011, 23:46 - pn

Do każdorazowego logowania na stronie zdążyłem się już przyzwyczaić. Natomiast w trakcie pisania wiadomości nie zdarzyło mi się stracić połączenia. Ale fakt admin jest tutaj postacia legendarną. Podobno jest, ale nikt go nigdy nie widział :wink:

PS. W tej chwili na stronie jest 16 użytkowników, ale tylko dwóch zalogowanych, więc problem dotyczy wszystkich jak widać. Nie wierzę, żeby wszyscy sie co i rusz wylogowywali.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: NoName » 17 stycznia 2011, 23:46 - pn

Może sprawa z brakiem zapamiętania ustawień to sprawa przeglądarki?Ja nie muszę się za każdym razem zalogowywać przy każdym wejściu na stronę (Mozilla)
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: Dhuaine » 17 stycznia 2011, 23:46 - pn

Zeb pisze:Ale fakt admin jest tutaj postacia legendarną. Podobno jest, ale nikt go nigdy nie widział :wink:

Nigdy, znaczy w 2007? ;) Po 2007 admin bywał na forum, tylko nic nie pisał, o ile pamiętam.
Niestety, moderatorzy nic nie mogą poradzić na problemy z logowaniem :( Jedyna rada to wyrzucić cookies forum i trzymać kciuki. Nie zaszkodzi, a może pomoże.
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: utrivv » 18 stycznia 2011, 23:46 - wt

NoName pisze:Może sprawa z brakiem zapamiętania ustawień to sprawa przeglądarki?Ja nie muszę się za każdym razem zalogowywać przy każdym wejściu na stronę (Mozilla)

Mnie wylogowuje i na firefoxie i chrome i ie więc przyczyna musi być znacznie bardziej wyrafinowana.

Edit
Najczęściej używam Chrome więc sprawdziłem ciasteczka dla tej przeglądarki.
Nie wiem czemu domeny są dwie i ciasteczka się dublują. Proszę o wskazanie ciasteczka odpowiedzialnego za niewylogowywanie albo chociarz o upewnienie mnie że nie chodzi o te z ważnością tylko do zamknięcia przeglądarki :)

mag.com.pl
__utma ważny do 4 I 2013
__utmz ważny do 5 III 2011
phpbb2mysql_data ważny do 17 I 2012
phpbb2mysql_sid ważny do zamknięcia przeglądarki

www.mag.com.pl
phpbb2mysql_data ważny do 18 I 2012
phpbb2mysql_sid ważny do zamknięcia przeglądarki
phpbb2mysql_t ważny do zamknięcia przeglądarki
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Dhuaine » 19 stycznia 2011, 23:46 - śr

Może spróbuj wchodzić tylko przez wersję z www? Defaultowe adresy z forum są z www.
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Lord pro traktor » 26 stycznia 2011, 23:46 - śr

no dobra, to teraz jest jeszcze gorzej. forum nie powiadamia mnie o nowych odpowiedziach. pies, za przeproszeniem, sral takie forum bez admina. moze wypadaloby poszturchnac naczelnego? jesli zalezy mu na tym by bylo to miejsce do komunikacji z uzytkownikami to powinien tez choc troche sie przejac ze wchodzenie tu staje sie uciazliwe.
Awatar użytkownika
Lord pro traktor
Asimov

Postautor: NoName » 29 stycznia 2011, 23:46 - sob

A może by tak nowego admina wybrano skoro starego ani widu ani słychu?To taka delikatna sugestia tylko
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: Kalriem » 29 stycznia 2011, 23:46 - sob

NoName pisze:A może by tak nowego admina wybrano skoro starego ani widu ani słychu?To taka delikatna sugestia tylko

Kiedyś, znaczy bardzo dawno temu była rozmowa na ten temat z AM.
I obawiam się że nie macie co liczyć na jakikolwiek odzew w tej sprawie. Z tego co pamiętam forum jak i strona główna wydawnictwa została stworzona przez ludzi z zewnątrz wydawnictwa. Dlatego też nie ma tu admina - był na samym początku funkcjonowania obu stron, ale tylko dlatego że były to początki i z racji kontraktu (?) musieli wszystko dopiąć na ostatni guzik. Podejrzewam że gdy tylko wydawnictwo stwierdziło że strony nadają się do użytku współpraca została rozwiązana.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: NoName » 31 stycznia 2011, 23:46 - pn

Czyli jednym słowem jak coś się sypnie na stronie wydawnictwa albo na forum to nie będze komu tego naprawić?Trochę nie chce mi się w to wierzyć. Może wystarczyło by któremuś z modów dać extrauprawnienia?Byłoby po sprawie. Tylko czy tu zagląda ktoś z kierownictwa Mag-a i widzi, że nie do końća dobrze się dzieje?
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

PoprzedniaNastępna

Wróć do O forum i stronie