Pytanie o Przeznaczenie Błazna

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Pytanie o Przeznaczenie Błazna

Postautor: Fujiko » 23 września 2005, 23:46 - pt

Może ktoś już o to spytał, ale jak dotąd natrafiłam jedynie na nażekania na ten stan rzeczy. Dlaczego Przeznaczenie Błazna zostało podzielone na dwie części? Jaki przyświecał wydawnictwu powód?

Pozdrówka
Fujiko
p.s A jakby tak podpalić las? Spłonęły by pewnie wszystkie babajagi
Awatar użytkownika
Fujiko
Czytacz

Postautor: B-chan » 25 września 2005, 23:46 - ndz

Przypuszczalnie z tego samego powodu co Wyprawa - bo w całości byłoby za grube i niałoby skłonność do łamania się. Mamy w bibliotece starego Królewskiego Skrytobójcę i ju ż jest w paru cześciach.
B-chan

Postautor: Siver » 02 listopada 2005, 23:46 - śr

Dokładnie z tego samego powodu - Razem obie ksiażki mają 900 stron i niewygodnie by się je czytało, i przez to książka szybciej by sie niszczyla. Spowodowane to jest także względami ekonomicznymi wydawnictwa. Tak samo będzie z wszystkimi tomami "Żywostatków"
Awatar użytkownika
Siver
Pisarczyk

Postautor: Nollan » 15 maja 2006, 23:46 - pn

Witam
Nurtuje mnie pewna kwestia ...
A mianowicie niedaje mi spokoju pytanie czy Błazen Jest mężczyzną czy kobietą, moze ktos udzieli mi konketnej odpowiedzi :)

Z gory wielkie dzieki pozdrawiam fanów R.H
"Prorocy staną sie wojownikami a smoki bedą polowały niczym wilcza wataha" (R.H.)
Nollan
Przechodzień

Postautor: Tigana » 15 maja 2006, 23:46 - pn

Nollan pisze:Witam
Nurtuje mnie pewna kwestia ...
A mianowicie niedaje mi spokoju pytanie czy Błazen Jest mężczyzną czy kobietą, moze ktos udzieli mi konketnej odpowiedzi :)
Z gory wielkie dzieki pozdrawiam fanów R.H

Zerknij do tematu "Przygód Bastarda ciag dalszy" - tam jest chyba dyskusja na ten temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: Remmy-chan » 20 grudnia 2006, 23:46 - śr

Prawda, prawda, prawda. Biedna książeczka by się łamała :(
A mnie natomiast nurtują te końce-nie końce w podzielonych częściach. Wyprawa skrytobójcy(1) kończy się że dostał strzałą w plery, a Przeznaczenie Błazna(1) tym jak obaj obrywają w łeb. No trochę... IRYTUJE, ale i trzyma w takim napięciu, że się chce wyć. Prawda?
"Nie zmieniaj koloru, by dopasować się do ściany. Sprawiaj wrażenie, że jesteś tam, gdzie powinieneś, a ściany zmienią kolor, by dopasować się do ciebie." (Tasslehoff Burrfoot)
Awatar użytkownika
Remmy-chan
Asimov

Postautor: Nutiliel » 19 stycznia 2007, 23:46 - pt

Remmy-chan pisze:
A mnie natomiast nurtują te końce-nie końce w podzielonych częściach. Wyprawa skrytobójcy(1) kończy się że dostał strzałą w plery, a Przeznaczenie Błazna(1) tym jak obaj obrywają w łeb. No trochę... IRYTUJE, ale i trzyma w takim napięciu, że się chce wyć. Prawda?

Pamiętam, że jak dotarłam do jednego z tych "końców - nie końców" a nie było jeszcze kolejnej części to aż mnie nosiło i nie mogłam się doczekać na dalszy ciąg :wink:
Kodoku ni shisu, yueni kodoku -
Jesteśmy sami, bo w samotności umieramy -
Dir en Grey
Awatar użytkownika
Nutiliel
Bezimenny

Postautor: Remmy-chan » 19 stycznia 2007, 23:46 - pt

Masz na myśli "Wyprawę Skrytobójcy" czy "Przeznaczenie Błazna"? Ja po tym drugim zapisałam całą kartkę ze swoimi domysłami. Pochwalę się że kilka z nich było trafionych :D
"Nie zmieniaj koloru, by dopasować się do ściany. Sprawiaj wrażenie, że jesteś tam, gdzie powinieneś, a ściany zmienią kolor, by dopasować się do ciebie." (Tasslehoff Burrfoot)
Awatar użytkownika
Remmy-chan
Asimov

Postautor: Nutiliel » 19 stycznia 2007, 23:46 - pt

" Przeznaczenie Błazna " w "Wyprawie .." nie miałam takiego problemu, bo dostałam całą trylogie odrazu do rączki :)
Kodoku ni shisu, yueni kodoku -
Jesteśmy sami, bo w samotności umieramy -
Dir en Grey
Awatar użytkownika
Nutiliel
Bezimenny

Postautor: Remmy-chan » 22 stycznia 2007, 23:46 - pn

Ech... Ja zanim się pokazała w ogóle cała ta nowsza wersja książek pani Hobb to miałam te książeczki w bibliotece, ale chyba już to pisałam... Musiałam się wyczekać na całą resztę dość trochę czasu bo mi stanęło na skrytobójcy, zanim pojawił się "Złotoskóry"
Awatar użytkownika
Remmy-chan
Asimov

Wróć do Robin Hobb