Ekranizacja

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: toudi » 20 grudnia 2006, 23:46 - śr

obawiam się że nie będzie to wykonalne wyjdzie z tego Eragon albo coś jeszcze gorszego. chyba że ekipa władcy się za to weźmie i dostanie wolną rękę. Może wtedy nie będzie strach iść do kina
Obrazek
Awatar użytkownika
toudi
Wielki AQ

Postautor: Remmy-chan » 21 grudnia 2006, 23:46 - czw

No mam nadzieję... Hej gdzie już można zamawiać bilety na oficjalną ekranizację? XD Nie no taką desperatką to ja nie jestem...
Nieprawda jestem :twisted:
"Nie zmieniaj koloru, by dopasować się do ściany. Sprawiaj wrażenie, że jesteś tam, gdzie powinieneś, a ściany zmienią kolor, by dopasować się do ciebie." (Tasslehoff Burrfoot)
Awatar użytkownika
Remmy-chan
Asimov

Postautor: Rayst » 12 lipca 2009, 23:46 - ndz

Wolę żeby ekranizacja nie powstała, ponieważ powszechnie wiadomo, że byłaby to po prostu totalna katastrofa :!: :!:
Skrytobójca jest zbyt złożony i ma zbyt wiele wątków na film. Założę się, że w filmie pominęliby "mało istotne" kawałki książki, które w powieści dodają smaku. :wink:
Rayst
Przechodzień

Postautor: Pallas » 14 lipca 2009, 23:46 - wt

Jakby film zrobili, to faktycznie musieliby zbyt dużo pominąć i tym sposobem historia okropnie by straciła. Jedyną możliwością byłby serial.
Awatar użytkownika
Pallas
Puszkin

Postautor: Rayst » 14 lipca 2009, 23:46 - wt

A z serialami wiemy jak to bywa... :roll:
Rayst
Przechodzień

Postautor: Nina-Lazur » 20 lipca 2009, 23:46 - pn

W Japoni robi się ekranizacje w wersji animowanej całkiem poważnych książek i uważam, ze to świetne rozwiązanie. Takie też powinno być zastosowane dla literatury Robin Hobb. Budżet można by wtedy wrzucić nie w efekty specjalne, a w to co naprawdę się liczy. :)
Awatar użytkownika
Nina-Lazur
Skryba

Postautor: Beti » 01 czerwca 2013, 23:46 - sob

Ja nie wiem czemu ale zawsze jestem rozczarowana ekranizacjami książek. Jakoś nigdy nie umieją tego tak przedstawić jak w książce, pełno wątków wycinają i zmieniają. Jeśli się najpierw nie czytało książki to nie ma problemu.
Książki to droga do świata fantazji
[url=http://www.euro-klima.pl:1m2ugmvv]sanden[/url:1m2ugmvv]
Beti
Przechodzień

Poprzednia

Wróć do Robin Hobb