Czy będą dalsze losy Bastarda i Błazna..?

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Czy będą dalsze losy Bastarda i Błazna..?

Postautor: Julka ;3 » 09 sierpnia 2013, 23:46 - pt

Cześć, mam pewne pytanie, które nurtuje mnie już od pewnego czasu. Ale może zacznę od początku. ;)) Tak więc...
Zaczęłam czytać ,,Skrytobójców'', co -jak mi się zdaję- Was również bardzo wciągnęło. Na szczęście czytałam to w 2013 roku, więc nie musiałam czekać na kolejne części... Uff... ^^ Tak więc, szybko przeczytałam również trylogię ,,Złotoskóry'', która wciągnęła mnie jeszcze bardziej od poprzedniej... Kiedy skończyłam, no cóż, przyznam się, że płakałam... Wraz z ostatnim wersem, historia Bastarda się zakończyła, a moja przygoda ... ehh... Dobiegła końca... przez wiele dni myślałam nonstop o tej książce i o zakończeniu... Ostatnie wersy czytałam po kilka razy, do czasu gdy uświadomiłam sobie, że to już koniec. ;c A potem usłyszałam o nowej trylogii ,,Solider Son''. Przez długi czas myślałam: Tak! To na pewno jest kontynuacja ,,Skrytobojców'' i ,,Złotoskórego''!
A potem zobaczyłam, że miała wyjść w 2006 roku, a mamy już 2013, a jej nadal nie ma! ;(( Straciłam nadzieję... A potem załamałam się całkowicie, gdy na tym forum przeczytałam, że ,,Solider Son'', nie jest kontynuacją dwóch poprzednich trylogii... Straciłam resztkę nadziei, ale uznałam, że zapytam się innych, bardziej orientujących się na jej książkach, ludzi.
Tak więc, przechodząc do mojego pytania, które jest również tytułem: Czy będą dalsze losy Bastarda i Błazna :?:
Nurtuje mnie tyle pytań... Co się stało z Błaznem? Czy spotka się znowu z Bastardem? Czy Bastard jest szczęśliwy przy Sikorce? (TnM. Nie lubię tej jego Sikorki ;p ) Dlaczego bękart księcia Rycerskiego nie pamięta matki? Co się stało z ukochanym ( Błaznem ) ? itd...itd...
Wymyślałam sobie, dalszą część tej historii, ale to nie to samo... Ja chcę zobaczyć tą opowieść na papierze, napisaną przez cudowną pisarkę, zwaną Robin Hobb, a nie w głowie takiej małolaty jak ja... ;((
Bardzo proszę mi jeszcze powiedzieć, czy ciekawa jest ta trylogia ,,Kupcy i ich Żywostatki''? Zamierzałam czytać, ale nie jestem przekonana... czytaliście? A jeśli tak, o czy ciekawa? Proszę o szybkie odpowiedzi! ;**
- Julka ;3[/i]
[/b]
Julka ;3
Przechodzień

Postautor: ptys3 » 21 grudnia 2013, 23:46 - sob

Z tego co wiem, to ma nie być dalszych losów...
Solidne [url=http://www.marketpsb.pl/katalog/plyty-sufitowe-z-welny-mineralnej:3sb98c22]rockfon sufity podwieszane[/url:3sb98c22].
Niedrogie [url=http://agroman.pl/mieszkania-nieruchomosci-ursus:3sb98c22]mieszkania Ursus[/url:3sb98c22].
ptys3
Przechodzień

Postautor: Antygona88 » 10 stycznia 2014, 23:46 - pt

Też byłem pod wrażeniem przygód Bastarda, ale moim zdaniem seria skończyła się tak jak powinna - słodko-gorzko. Happy ending to tylko w hollywood
[url=http://winabezalkoholowe.pl/:2t297ii4]Sklep WinaBezalkoholowe.pl wino sklep[/url:2t297ii4]
Antygona88
Przechodzień

Postautor: asus19 » 15 stycznia 2014, 23:46 - śr

Sczerze mówiąc nie pogniewałbym się gdyby ukazała się kontynuacja ;)
[url=http://romex.org:31xqk3is]docieplenia poddaszy pianą[/url:31xqk3is] Syców
asus19
Przechodzień

Postautor: tomekkargulski666 » 27 stycznia 2014, 23:46 - pn

zawsze możemy zapytać u źródła, czyli tutaj: https://www.facebook.com/robin.hobb
[url=http://ultrasonograf.przekazy.pl/1,aparaty-usg.html:1a0ebvxu]usg aparaty[/url:1a0ebvxu]
tomekkargulski666
Przechodzień

Postautor: Sparhawk » 18 lutego 2014, 23:46 - wt

nie będzie niestety
Sparhawk
Przechodzień

Re: Czy będą dalsze losy Bastarda i Błazna..?

Postautor: fikusa93 » 17 czerwca 2014, 23:46 - wt

Ja znam " Złotoskóry", tej drugiej pozycji nie.
fikusa93
Czytacz

Postautor: Zurek123 » 08 lipca 2014, 23:46 - wt

Złotoskóry również jest mi znany. Ale o drugiej pozycji nic nie wiem
Zurek123
Przechodzień

Postautor: Genituram » 30 stycznia 2016, 23:46 - sob

Również chciałbym otrzymać odpowiedź na pytanie postawione w tytule wątku. Przeszukałem forum, ale nigdzie nie znalazłem żadnych konkretnych informacji na temat planów dotyczących kolejnych trylogii autorstwa Robin Hobb - The Soldier Son, The Rain Wild Chronicles oraz The Fitz and the Fool. Mnie interesuje szczególnie ta ostatnia trylogia.
Niby fajnie, że wznawiacie Złotoskórego, ale czy nie nadszedł już czas na pociągnięcie całej historii dalej? Na stronie widzę już trzecie wydanie Skrytobójcy, a kolejnych książek z cyklu nie ma :(

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Genituram
Przechodzień

Postautor: Bajnor » 30 stycznia 2016, 23:46 - sob

Genituram pisze:Również chciałbym otrzymać odpowiedź na pytanie postawione w tytule wątku. Przeszukałem forum, ale nigdzie nie znalazłem żadnych konkretnych informacji na temat planów dotyczących kolejnych trylogii autorstwa Robin Hobb - The Soldier Son, The Rain Wild Chronicles oraz The Fitz and the Fool. Mnie interesuje szczególnie ta ostatnia trylogia.
Niby fajnie, że wznawiacie Złotoskórego, ale czy nie nadszedł już czas na pociągnięcie całej historii dalej? Na stronie widzę już trzecie wydanie Skrytobójcy, a kolejnych książek z cyklu nie ma :(

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

To słabo przeszukałeś. Książki z trylogia The Fitz and the Fool mają zostać wydane po wznowieniu "Złotoskórego". Są w planach na ten rok. Ostatni tom wznowienia Złotskórego jest w planach na lipcec
Awatar użytkownika
Bajnor
Pisarczyk

Wróć do Robin Hobb