Wieczne Cesarstwo

Miejsce gdzie możecie pisać na temat twórczości, oraz samego autora.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Gość » 05 lutego 2006, 23:46 - ndz

Tigana pisze:Póki co to niewiadomo co wyjdzie. Całkiem prawdopodobne jest wydanie (wreszcie) "Jeźdzca równin". Osobiście wolę nawet poczekać na "Wieczne cesarstwo" - niech p. Kres sobie spokojnie pisze i dostarczy nam książki na miarę "Pani Dobrego Znaku"

Tutaj się z Tobą zgadzam i popieram.
Pani Dobrego Znaku - oto najlepsza książka sagi Szereru
Gość

Postautor: santi » 05 lutego 2006, 23:46 - ndz

Anonymous pisze:
Tigana pisze:Póki co to niewiadomo co wyjdzie. Całkiem prawdopodobne jest wydanie (wreszcie) "Jeźdzca równin". Osobiście wolę nawet poczekać na "Wieczne cesarstwo" - niech p. Kres sobie spokojnie pisze i dostarczy nam książki na miarę "Pani Dobrego Znaku"

Tutaj się z Tobą zgadzam i popieram.
Pani Dobrego Znaku - oto najlepsza książka sagi Szereru

Tak uważam
Santi
Awatar użytkownika
santi
Przechodzień

Postautor: Tigana » 05 lutego 2006, 23:46 - ndz

Najbardziej lubię "Legendy" za miły, przyjemny, wręcz radosny klimacik Grombelardu :twisted: Niemniej "Pani Dobrego Znaku" jest najlepszą książką z cyklu. Chyba nikt do tej pory w fantasy (polskiej) nie ukazał tak dokładnie wojny, od skarbca po pole bitwy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: :) » 20 lutego 2006, 23:46 - pn

A czy mógłby ktoś napisac kiedy wyjdzie ta książka? na stronie Kresa pisze że na przełomie 2005\2006 ale narazie nie ma rzadnych zapowiedzi ani nic z tych rzeczy.
:)

Postautor: Tigana » 20 lutego 2006, 23:46 - pn

:) pisze:A czy mógłby ktoś napisac kiedy wyjdzie ta książka? na stronie Kresa pisze że na przełomie 2005\2006 ale narazie nie ma rzadnych zapowiedzi ani nic z tych rzeczy.

Zerknij w zapowiedzi wydawnicze :P
http://www.mag.com.pl/forum/viewtopic.php?t=197
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: MadMill » 20 marca 2006, 23:46 - pn

Zgaodze sie w Tigana ze opis wojny jest swietny i od pocztaku do konca jest pokazana jej "konstrukcja". Pani dla mnie byl swietna do polowy> Wszytskie te intrygi, planowanie, wdrazanie planu, szkolenia, ekonomia, dzialnie na rynku zlota(ciekawe czy nimoglibysmy tego zrobic teraz :D ), ale juz opisy walk mnie przygniotly, zatrzymalem sie na nich na jakis czas, bo nie moglem juz czytac. Nie przepadam za opisami bitew i moze dlatego tak ta ksiazka stracila w koncowca na mojej ocenia, ale jako caloksztalt byla dobra, ale u mnie jest dopiero trzecia.
MadMill
Bezimenny

Poprzednia

Wróć do Feliks W. Kres