Odnośnie zakupów przez internet

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Himura » 09 sierpnia 2008, 23:46 - sob

Napisz maila do Jacka Rodka: J.rodek@mag.com.pl myślę, że On udzieli Ci najlepszych instrukcji.

Pozwoliłem sobie zamieścić maila Jacka ponieważ On sam, go na tym forum już podawał, więc myślę, że się nie pogniewa
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: 0lukasz0 » 14 sierpnia 2008, 23:46 - czw

Nyala pisze:Czy książki w księgarni Olesiejuk będą sprzedawane po cenie okładkowej? Bo na stronie wydawnictwa MAG ceny są o te kilka zł niższe.

Jeśli pytanie taki już było i odpowiedź też padła, to przepraszam, ale nie wychwyciłam tego.

Ponawiam pytanie Nyala. Chciałbym złożyć większe zamówienie, na stronie MAGa ceny są wyraźnie niższe jednak po dodaniu książki do koszyka nastepuje przekierowanie na strone sprzedawcy i w koszyku ksiąki mają ceny okładkowe.
Przecież jeśli wina spada na wszystkich, nie można nikogo oskarżyć. Na tym właśnie polega odpowiedzialność zbiorowa. Niepowodzenie to raczej pech albo coś w tym rodzaju. Terry Pratchett, Wiedźmikołaj
Awatar użytkownika
0lukasz0
Asimov

Re: Odnośnie zakupów przez internet

Postautor: Krzysiek » 30 lipca 2015, 23:46 - czw

Dopiero wczoraj rozpakowałem mój lipcowy zakup z Waszego sklepu i zostałem bardzo mile zaskoczony. Książki dodatkowo zapakowane w folię + "artefaktowa" zakładka (z kodem rabatowym). To jeszcze bardziej przekonuje do kupowania bezpośrednio u Was.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Asimov

Postautor: Sebek » 30 lipca 2015, 23:46 - czw

Krzysiek pisze:Dopiero wczoraj rozpakowałem mój lipcowy zakup z Waszego sklepu i zostałem bardzo mile zaskoczony. Książki dodatkowo zapakowane w folię + "artefaktowa" zakładka (z kodem rabatowym). To jeszcze bardziej przekonuje do kupowania bezpośrednio u Was.

Ja zamawialem juz kilkakrotnie i kazdy moj zakup byl solidnie zapakowany, a w ostatnim zamowieniu takze dostalem zakladke z kodem rabatowym :) Czekam na przedsprzedaz wrzesniowych Artefaktow.
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Krzysiek » 30 lipca 2015, 23:46 - czw

Ja zamawiałem drugi raz, książki z pierwszej przesyłki nie były zapakowane w folię. Uważam, ze to świetny pomysł i mam nadzieję, że będzie tak zawsze. Zakładka to drobny ale miły dodatek. Jestem ciekaw czy kod promocyjny będzie można łączyć z innymi obniżkami jeśli takie znów się pojawią.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Asimov

Postautor: Jacog » 30 lipca 2015, 23:46 - czw

O ile kojarzę, pierwszy komplet Artefaktów też był zapakowany podobnie - folia plus karton.
Co do kodu rabatowego, to pewnie podwójnej obniżki nie uzyskasz - jeśli będzie kod rabatowy z newslettera na trzeci komplet Artefaktów, to tylko on wejdzie w system po okienku na kody.
Jacog
Puszkin

Postautor: pizaro » 20 marca 2016, 23:46 - ndz

Duża promocja na ebooki MAG-a : http://virtualo.pl/mag/p73/
pizaro
Asimov

Postautor: Lady Dragon » 20 marca 2016, 23:46 - ndz

Tego się właśnie obawiałam w drugiej połowie miesiąca :( :lol:
Człowiek nosi maskę,
maska skrywa mit,