Odnośnie zakupów przez internet

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Jander » 28 marca 2008, 23:46 - pt

Zamówienie 2761 - wszystko doszło, tylko że pocztą za pobraniem, a wpłacałem już 15 stycznia przedpłatę na konto, bo wybrałem dostawę kurierem, więc zapłaciłem podwójnie.
Jander
Przechodzień

Postautor: Himura » 28 marca 2008, 23:46 - pt

Powtórzę pytanie:
Od 1 kwietnia zamówienia złożone w Waszym sklepie internetowym będzie obsługiwał Wasz dystrybutor - czy wpłynie to na ceny książek zamawiane za pośrednictwem strony (bo były one trochę tańsze) i czy oznacza to, że nie będzie już promocji? Oraz czy realizować będzie on także zamówienia dot. kolekcjonerskiej edycji malazańskiej?
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Himura » 29 marca 2008, 23:46 - sob

No to tak:
1. Paczka doszła - wszystkie książki są :D
2. Zapłaciłem trochę więcej niż się spodziewałem, ale trudno.
3. Podejrzewam, że to nie wasza wina, ale paczka ewidentnie została otwarta zanim ją do mnie dostarczono (w dodatku była w niej dziura).
4. Niestety obwoluta Hyperiona jest mocno zniszczona i przytargana. Może to być oczywiście wina poczty, ale czy jest jakaś możliwość (bo cóż bibliofilem jestem) aby Wydawnictwo przesłało mi samą obwolutę (bo z książką jest wszystko w porządku).
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: JR » 29 marca 2008, 23:46 - sob

Jander- musiała zajść pomyłka z naszej winy, oczywiście całą nadpłatę
ci zwrócimy, nie jesteśmy z tych co chcieliby kogoś naciągać.
Himura - Obwolutę ci wymienimy, tylko jak ją wysłać aby nie uległa zniszczeniu. Jakoś to rozwiążemy. Druga sprawa to nadpłata, podaj ile wynosi a zwrocimy ci pieniądze. Przyslij informacje na mój bespośredni mail J.rodek@mag.com.pl.
Za utrudnienia i problemy jeszcze raz wszystkich przepraszamy.
pozdrawiam.
JR
JR
Redaktor

Postautor: SilverRAT » 30 marca 2008, 23:46 - ndz

Nie wiem czy jeszcze możliwe, ale wdzięczny byłbym za przysłanie zamówienia 2826 z 03.02.2008
SilverRAT
Przechodzień

Postautor: redbruxa » 30 marca 2008, 23:46 - ndz

Ja także jeszcze czekam na zamówienie 2745 z dn. 8 stycznia 2008
Mam nadzieję, że się doczekam :)
Awatar użytkownika
redbruxa
Przechodzień

Postautor: dabek » 30 marca 2008, 23:46 - ndz

Witam,

zamówienie 2758 złożyłem 9 stycznia.
Zapłatę przelałem na konto.
Paczkę z książkami dostałem 12 lutego, jednak w paczce nie było książki "Interświat", nie było jej też na fakturze.
Od razu wysłałem do wydawnictwa mail informujący o tym, lecz do tej pory nie dostałem odpowiedzi na maila, ani brakującej książki.

Czy ktoś z wydawnictwa mógłby mi powiedzieć kiedy się w końcu mogę spodziewać książki za którą przecież zapłaciłem?

Marcin Dąbrowski
dabek
Przechodzień

Postautor: Galvar » 31 marca 2008, 23:46 - pn

A moje zamówienie jeszcze nie dotarło... :roll: :? Nie wiem co się dzieje, ale czekam na jeszcze jedną paczkę, więc chyba jutro przejdę się na pocztę. :twisted:
Galvar, mag z charakterem. ;)
Awatar użytkownika
Galvar
Asimov

Postautor: wob001 » 01 kwietnia 2008, 23:46 - wt

W moim przypadku firma kurierska przetrzymała książki ponad 2 tygodnie bez żadnej informacji.
Dopiero namiary z MAGa i sprawdzenie statusu przesyłki na stronie kuriera pomogły znaleźć paczkę. Musiałem oczywiście jechać do magazynu.
Były jeszcze inne kłopoty z tą paczką (uszkodzenie w trasporcie i otwarcie), ale wydawnictwo natychmiast zareagowało i wszystko jest załatwione.

Może być tak, że wiele z kłopotów z dotarciem książek wiąże się z kurierem. Jeśli ktoś z Was się spodziewa takiego transportu to warto sprawdzić.
wob001
Pisarczyk

Postautor: Himura » 01 kwietnia 2008, 23:46 - wt

Widzę, że sposób zamawiania Edycji Kolekcjonerskiej ulega zmianie.
Mam nadzieje, że nie zrezygnujecie z jej sprzedaży.
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Galvar » 02 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Ja zamówiłem przesyłkę Pocztą Polską za pobraniem. Do dziś, do tej godziny nic nie doszło. Wczoraj byłem na poczcie, pani przeszukała wszystkie awiza itp., powiedziała, że nic nie przyszło i nadawca może reklamować.

Co ciekawe, czekam też na jedną paczkę z Allegro, którą ponoć wysłano do mnie 14 marca i jej też nie ma. Mam nadzieję, że to tylko wina poczty, choć mam już szczerze dość tej męczącej sytuacji... :roll:

Ciekawe jak będzie ze wczorajszym zamówieniem z urodzinowej promocji Zyska...
Galvar, mag z charakterem. ;)
Awatar użytkownika
Galvar
Asimov

Postautor: Jander » 02 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Nadpłatę otrzymałem z powrotem, tak że wszystko jest już w najlepszym porządku :)
Jander
Przechodzień

Postautor: Elektra » 02 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Dostałam paczkę z brakującym Nocnym patrolem i niespodzianką. :D Dziękuję.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: Maestro » 03 kwietnia 2008, 23:46 - czw

Od 3 kwietnia miał być odblokowany sklep internetowy Maga, a wciąż nie działa. Zostanie to skorygowane?
Jak rozumiem realizacją zamówień zajmie się firma Firma Jacek Olesiejuk Sp. z o.o., ale zamówienia będą składane jak wcześniej - w serwisie MAGa?
Maestro
Czytacz

Postautor: MadMill » 07 kwietnia 2008, 23:46 - pn

Właśnie dostałem Kłamstwa, czyli jak mawiają angole: mission complete. ;P
MadMill
Bezimenny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania do wydawnictwa