NOWA STRONA I FORUM

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: NOWA STRONA I FORUM

Postautor: Andrzej Miszkurka » 07 lipca 2014, 23:46 - pn

Typical_troll pisze:Gdyby przeczytał pan uważniej wypowiedzi w tym wątku to wiedziałby pan również, że "między innymi w sprawie zmowy użytkowników" nic się nie zmieniło.

Nie przeczytałem i przyznaję się do błędu. Jestem zawsze zalogowany i dlatego wydawało mi się, że wszystko jest już ok. Twoje kolejne zarzuty nabierają sensu z tym dopiskiem "pewnie los ludzi zmęczonych wpatrywaniem się w ekran, daltonistów, astygmatyków i innych niedowidzących sierot jak ja nie obchodzi szczęśliwych ludzi". Bez niego wygląda to jak czepialstwo, bo widzę doskonale granice cytatów i wypowiedzi oraz granice postów. Akurat tego typu zmiany na pewno się pojawią, ale to jeszcze potrwa. W tym momencie forum i strona są naszym najmniejszym zmartwieniem.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Typical_troll » 08 lipca 2014, 23:46 - wt

...
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2014, 23:46 - wt przez Typical_troll, łącznie zmieniany 1 raz
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Gasan » 08 lipca 2014, 23:46 - wt

Panie Andrzeju, wracam do tego co już gdzieś napisałem, mianowicie mam propozycje, żeby a zapowiedziach, gdy pojawia się nowy tytuł od razu podawać czy i kiedy wyjdzie w formie ebooka. Nie jest to dużo roboty, a od razu byłoby wiadomo czego i kiedy można się spodziewać
Awatar użytkownika
Gasan
Puszkin

Postautor: Adon » 08 lipca 2014, 23:46 - wt

Strasznie dziwnie sie czuje zagladajac na forum - tutaj codziennie jest tylko jedna godzina: 23:46 - czas dziala normalnie tylko po zalogowaniu. o.O
Adon
Pisarczyk

Postautor: Lord pro traktor » 13 stycznia 2015, 23:46 - wt

nie moglem sie zalogowac chyba z pół roku. wreszcie sie udalo.

wracam do pomyslu z wiosny: czy jest mozliwe umieszczenie na stronie chronologii tytulow wydanych w danym roku? ulatwiloby to zorientowanie sie, co byc moze nas ominelo.

druga rzecz: dlaczego zdecydowaliscie sie na taki wyglad strony glownej? wiadomo ze wydawnictwo ma profil fantastyczny, ale czy fantastyka to kicz? ten złoty smok i facet w kapturze wygladaja w najlepszym razie komicznie, jakby wasza strone projektowalo dziecko, ktoremu opowiedzieli czym jest fantasy. do tego wykonanie: oba obrazki niechlujnie wkomponowane w naglowek i widac ze kazdy z innej parafii (zapewne z photostocków, wiec nie zdziwilbym sie, gdyby te same mozna bylo znalezc na indyjskich prezerwatywach made in china i napolu energetycznym 'imperator' ;) ). andrzeju, litosci. nie wazne kto jest autorem sukcesu, ale naprawde nie macie tam ani pół plastyka?
Awatar użytkownika
Lord pro traktor
Puszkin

Postautor: Andrzej Miszkurka » 13 stycznia 2015, 23:46 - wt

Lord pro traktor pisze:nie moglem sie zalogowac chyba z pół roku. wreszcie sie udalo.

wracam do pomyslu z wiosny: czy jest mozliwe umieszczenie na stronie chronologii tytulow wydanych w danym roku? ulatwiloby to zorientowanie sie, co byc moze nas ominelo.

druga rzecz: dlaczego zdecydowaliscie sie na taki wyglad strony glownej? wiadomo ze wydawnictwo ma profil fantastyczny, ale czy fantastyka to kicz? ten złoty smok i facet w kapturze wygladaja w najlepszym razie komicznie, jakby wasza strone projektowalo dziecko, ktoremu opowiedzieli czym jest fantasy. do tego wykonanie: oba obrazki niechlujnie wkomponowane w naglowek i widac ze kazdy z innej parafii (zapewne z photostocków, wiec nie zdziwilbym sie, gdyby te same mozna bylo znalezc na indyjskich prezerwatywach made in china i napolu energetycznym 'imperator' ;) ). andrzeju, litosci. nie wazne kto jest autorem sukcesu, ale naprawde nie macie tam ani pół plastyka?

Nie pamiętam co, gdzie i kiedy wydaliśmy. To jedyne źródło. Nie archiwizujemy takich informacji.

Druga rzecz: poruszaliśmy już ten temat. Jackowi Rodkowi się podoba, a skoro tak, to właściwie nie ma o czym dyskutować.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

przejrzalem temat i widze, ze sprawa wygladu wałkowana jest nie od dzis. a jak uwazasz, napisanie odezwu zbiorowego do jacka ma w ogole sens, czy on jest raczej swiadomy, ze malo kto polubil te groteske?

natomiast jesli nie zapisujecie sobie, co wydaliscie, to my, uzytkownicy, moglibysmy pomoc. moze nie bedziemy pamietac poprzednich lat, ale przynajmniej na bieżąco. moglibysmy zrobic wątek na ktorym tworzyloby sie te chronologie i potem ew. zamiescilibyscie to na stronie. (co o tym myslicie, inni uzytkownicy? :) )
Awatar użytkownika
Lord pro traktor
Puszkin

Postautor: Andrzej Miszkurka » 13 stycznia 2015, 23:46 - wt

Lord pro traktor pisze:przejrzalem temat i widze, ze sprawa wygladu wałkowana jest nie od dzis. a jak uwazasz, napisanie odezwu zbiorowego do jacka ma w ogole sens, czy on jest raczej swiadomy, ze malo kto polubil te groteske?

Jacek czytuje forum.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: nosiwoda » 13 stycznia 2015, 23:46 - wt

Lord pro traktor pisze:natomiast jesli nie zapisujecie sobie, co wydaliscie, to my, uzytkownicy, moglibysmy pomoc. moze nie bedziemy pamietac poprzednich lat, ale przynajmniej na bieżąco. moglibysmy zrobic wątek na ktorym tworzyloby sie te chronologie i potem ew. zamiescilibyscie to na stronie. (co o tym myslicie, inni uzytkownicy? :) )

http://baza.fantasta.pl/wydawnictwo.php?id=8
Awatar użytkownika
nosiwoda
Pisarczyk

o! a rzetelne to jest? nie ma ubytków? korzystal ktos przez dluzszy czas? na pierwszy rzut oka wyglada poprawnie.
Awatar użytkownika
Lord pro traktor
Puszkin

Postautor: Shadowmage » 13 stycznia 2015, 23:46 - wt

Czasem są małe poślizgi, ale ogólnie baza jest niezła.
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Moore » 13 stycznia 2015, 23:46 - wt

Jak można poprawiać błędy w Fantasta.pl? Albo komu zgłaszać?
Jestem tam zarejestrowany, ale nie wiem, jak się do tego dobrać.
Jestem np. prawie pewny, że trzeciego Bakkera tłumaczył Jakuszewski.
Moore
Skryba

Postautor: nosiwoda » 14 stycznia 2015, 23:46 - śr

Lord pro traktor pisze:o! a rzetelne to jest? nie ma ubytków? korzystal ktos przez dluzszy czas? na pierwszy rzut oka wyglada poprawnie.

Korzystam od dawna i uzupełniałem też sporo o starsze pozycje (na początkowym etapie). Na pewno są jakieś braki i pomyłki, ale jeśli idzie o bieżące publikacje, to nie sądzę, żeby był z tym problem.

Moore - w Narzędziach z prawej strony ekranu masz opcję Dodaj komentarz. Może tędy? Albo przez Uzupełnianie->Zgłoszenie->Formularz uzupełniania Książka. I w tej formie przesłać zgłoszenie, że błąd w nazwisku tłumacza. Tylko to najpierw sprawdź.
Jest też mail: braki@fantasta.pl
Awatar użytkownika
nosiwoda
Pisarczyk

Postautor: Procella » 14 lutego 2015, 23:46 - sob

Podobno jest problem z zakładaniem nowych kont na forum, nie są aktywowane.
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

Postautor: Andrzej Miszkurka » 14 lutego 2015, 23:46 - sob

Procella pisze:Podobno jest problem z zakładaniem nowych kont na forum, nie są aktywowane.

Jeśli ktoś do mnie napisze i przyśle swojego nicka, aktywuję mu konto. Nie mam, jednak, czasu na zastanawianie się, w zalewie botów, nad tym kto botem jest, a kto nie.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania do wydawnictwa