NOWA STRONA I FORUM

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: NOWA STRONA I FORUM

Postautor: Yans » 08 maja 2014, 23:46 - czw

To nowe forum, to jakiś sabotaż ?!
Więzień Wieczności
Awatar użytkownika
Yans
Czytacz

Postautor: eddvard » 08 maja 2014, 23:46 - czw

Eee nie, to profesjonalne forum szacownego wydawnictwa :lol:
Awatar użytkownika
eddvard
Czytacz

Postautor: ASX76 » 28 maja 2014, 23:46 - śr

Przypominam Szanownemu Państwu, że w szczególności spam z wątku "Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze" będzie wycinany bez ostrzeżenia. To najważniejszy temat informacyjny, dlatego proszę nie utrudniać do niego dostępu sobie i innym. Na starym forum mieliśmy tam bowiem mnóstwo wpisów nie na temat, nic nie wnoszących pogaduszek... itp., itd... Tak dalej być nie może i nie będzie.
Ponadto, posty nic nie wnoszące do danego tematu i zarazem zawierające reklamy, będą usuwane.
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Typical_troll » 29 maja 2014, 23:46 - czw

...
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2014, 23:46 - wt przez Typical_troll, łącznie zmieniany 1 raz
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: ASX76 » 29 maja 2014, 23:46 - czw

Proszę zgłosić konkrety "zmowy" do moderacji. Kto i gdzie... To znacznie uprości i zarazem przyśpieszy rozpatrzenie poruszonej przez Pana kwestii.
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: nieogarniety » 30 maja 2014, 23:46 - pt

ASX76 pisze:Proszę zgłosić konkrety "zmowy" do moderacji. Kto i gdzie... To znacznie uprości i zarazem przyśpieszy rozpatrzenie poruszonej przez Pana kwestii.

Śmiem wysnuć teorię, że każdy użytkownik tego forum. Jednakże jest to widoczne jedynie z perspektywy niezalogowanego użytkownika :P. Pozdrawiam.
nieogarniety
Przechodzień

Postautor: Typical_troll » 25 czerwca 2014, 23:46 - śr

...
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2014, 23:46 - wt przez Typical_troll, łącznie zmieniany 1 raz
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Yath » 03 lipca 2014, 23:46 - czw

Typical_troll pisze:
Na koniec pozdrawiam więc serdecznie niezliczonych pomysłodawców i wykonawców tego badziewia.

Chciałem skorzystać z odpowiedzi, jednak "skrypty" forum uniemożliwiły mi to. Nowa formuła forum zniechęca użytkowników forum, którym pewien redaktor coś obiecał, później kasując swoje deklaracje i zamieszczając nowe iluzje. Czekam na wersję ∞ copyright @AM. @AM zarzucał temu obrzydliwemu trollowi brak pamięci — gdy stwierdziłem, iż to redaktorowi nie dopisuje pamięć... Usunął wszystko.
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: Zeb » 03 lipca 2014, 23:46 - czw

Znowu wtracę swoje trzy grosze. Jeszcze kilka miesięcy temu zaczynałem dzień od przejrzenia forum. W tej chwili zagladam raz na 3-4 tygodnie, zwykle nawet nie chce mi sie czytac połowy tematów bo są zawalone spamem typu: "Zgadzam sie z postem powyżej" albo w temacie o komiksach "Ja właściwie nie lubię komiksów i ich nie czytam". Niesamowicie odkrywcze stwierdzenia, rozumiem, że jest to w dużej mierze zwiazane ze zmianą sposobu pozycjonowania stron w Go...e i nie da sie tego całkowicie usunąć. Niestety forum nadal jest nieczytelne. Tak trudno zmienić szatę graficzną? Wystarczyłoby, żeby kolejne posty mocniej różniły się odcieniem. O danych autorów po prawej stronie pisałem juz wcześniej.
Aczkolwiek jest jeden plus!! Dziś znalazłem temat o planach i szkicach wydawniczych. Jeżeli bedzie uaktualniany na bieżąco, pomysł naprawdę super.
To tyle do zobaczenia w sierpniu ;)
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Andrzej Miszkurka » 07 lipca 2014, 23:46 - pn

Do Typical_Troll i Yath. Panowie. Mnie również nie podoba się nasza nowa strona, ale to nie ja za nią płacę i nie ja muszę być zadowolony. Ważne, że zadowolony jest Jacek. To jego kasa i jego folwark.

W waszej postawie nie rozumiem jednej rzeczy. Bywanie na stronie Maga nie jest obowiązkiem, nikt was do tego nie zmusza. Nie pobieramy opłat za wątpliwą przyjemność obcowania z nami. Jeśli po wejściu tutaj zbiera się wam na wymioty, macie jakieś żale do nas lub do mnie (jak Yath), nie podoba się wam sposób kontaktowania się z czytelnikami, po prostu nie wchodźcie, nie piszcie, nie zabierajcie głosu. To najprostsze i bezbolesne rozwiązanie.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Typical_troll » 07 lipca 2014, 23:46 - pn

...
Typical_troll
Cthulhu

Typical_troll pisze: Rzeczywiście coraz mniej jest powodów żeby tu wracać.

Typical_troll pisze:Walcie się z takim forum. Bye.

A to nie było pożegnanie?
Andrzej Miszkurka
Redaktor

...
Typical_troll
Cthulhu

Typical_troll pisze:Nie. To była dość rozpaczliwa i chamska próba zwrócenia uwagi na fakt, że wbrew słowom redaktora nawet pies z kulawą nogą nie zainteresował się zgłaszanymi (nie tylko przez mnie) merytorycznymi uwagami dotyczącymi problemów z wyglądem i użytkowaniem nowego forum. Najwyraźniej udało mi się, bo ktoś w końcu zareagował. W pełni merytorycznie oczywiście. Sugestia, żebym się wynosił z forum jak mi się nie podoba niechybnie przyczyni się do poprawy jego funkcjonalności. Piękne podsumowanie całego wątku.

Gdybyś przeczytał swoje wypowiedzi, zauważyłbyś, że jednak coś się zmieniło. Między innymi w sprawie zmowy użytkowników, czy opanowania kwestii botów. Inne "konkrety", na które zwróciłeś uwagę nie mają wiele wspólnego z funkcjonalnością forum. Wiem, że nie podoba ci się smok, facet z kielonkiem i odcienie szarości. Mnie również. Najwyraźniej jednak osoba, która za to wszystko zapłaciła ma inne zdanie. Być może uwielbia szare swetry, a kielonki kojarzą się jej z samymi pozytywnymi przeżyciami z przeszłości :).
Andrzej Miszkurka
Redaktor

...
Typical_troll
Cthulhu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania do wydawnictwa