NOWA STRONA I FORUM

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: NOWA STRONA I FORUM

Postautor: Procella » 14 lutego 2015, 23:46 - sob

Tylko że - wg wiadomości, którą dostałam na innym forum - osoby niezalogowane nie za bardzo mają możliwość kontaktu.
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

Postautor: Typical_troll » 23 czerwca 2015, 23:46 - wt

I po raz kolejny jestem zmuszany do [!!?##&..@@!!] wymiany hasła. Mój bank mnie nie zmusza do zmiany hasła, ale zarządzający forum MAGa wiedzą przecież lepiej na jak straszliwie niebezpieczeństwo byłbym narażony, gdybym nie zmieniał hasła. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Andrzej Miszkurka » 23 czerwca 2015, 23:46 - wt

Typical_troll pisze:I po raz kolejny jestem zmuszany do [!!?##&..@@!!] wymiany hasła. Mój bank mnie nie zmusza do zmiany hasła, ale zarządzający forum MAGa wiedzą przecież lepiej na jak straszliwie niebezpieczeństwo byłbym narażony, gdybym nie zmieniał hasła. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Ten problem dotyczy nie tylko ciebie. Ja również musiałem wczoraj przejść tę upierdliwą procedurę... Jeśli chcesz skasujemy twoje konto. Po prostu potwierdź.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Typical_troll » 23 czerwca 2015, 23:46 - wt

Andrzej Miszkurka pisze:
Typical_troll pisze:I po raz kolejny jestem zmuszany do [!!?##&..@@!!] wymiany hasła. Mój bank mnie nie zmusza do zmiany hasła, ale zarządzający forum MAGa wiedzą przecież lepiej na jak straszliwie niebezpieczeństwo byłbym narażony, gdybym nie zmieniał hasła. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Ten problem dotyczy nie tylko ciebie. Ja również musiałem wczoraj przejść tę upierdliwą procedurę... Jeśli chcesz skasujemy twoje konto. Po prostu potwierdź.

Powszechność występku nie usprawiedliwia jego ohydy.
Po co panu upierdliwe procedury? Nad propozycją jeszcze się zastanawiam - dziękuję za chęć niesienia pomocy.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: pizaro » 05 marca 2016, 23:46 - sob

Widzę , że wygaszanie forum to inicjatywa oddolna. AM zasugerował, masy posłusznie realizują :)
pizaro
Asimov

Postautor: Moreni » 05 marca 2016, 23:46 - sob

Poprostu jak AM konsekwentnie nie odpowiada, to masy nie zadają pytań.;)
http://kronikaksiazkoholika.blogspot.com/ - mój blogaś o książkach
Moreni
Pisarczyk

Postautor: pizaro » 05 marca 2016, 23:46 - sob

Pytania do wydawnictwa to tylko jeden z wielu tematów. Z taką aktywnością to faktycznie AM wyłączy światło.
pizaro
Asimov

Postautor: Shadowmage » 06 marca 2016, 23:46 - ndz

Bo poza pytaniami forum jest martwe już od dłuższego czasu. Faktem jest, że ten rodzaj komunikacji między internautami powoli zamiera w sieci, ale IMO jako kanał wymiany informacji między wydawcą a czytelnikami nadal sprawdza się bardzo dobrze. Na pewno lepiej niż FB, na którym informacje przepadają w błyskawicznym tempie.
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Zeb » 11 kwietnia 2016, 23:46 - pn

W pełni sie zgadzam, próbuję od jakiegoś czasu znaleźć informację kiedy pojawi sie drugi tom Pieśni Krwi wydanej przez Papierowy Księżyc jakoś tak z rok temu. Bez szans. Mają niby fan page na fejsie, ale znalezienie tam czegokolwiek poza reklamami kolejnych tytułów, które mnie kompletnie nie interesują, graniczy z cudem. Szkoda jednak paru tematów, które wcześniej żyły tutaj na forum. Jednak chwała Andrzejowi za Plany wydawnicze!!! Oby forum działało jak najdłużej choćby dla tego wątku.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Shadowmage » 11 kwietnia 2016, 23:46 - pn

Ryan ponoć w czerwcu (widziałem w komentarzach pod jednym z postów).
Obrazek
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Lady Dragon » 11 kwietnia 2016, 23:46 - pn

Tower Lord najprawdopodobniej w czerwcu, a Queen of Fire do końca 2016. Jest to spowodowane tym, że prawdopodobnie sam Papierowy Księżyc gasi światło do końca roku. Pewnie dlatego nie walczyli o kolejne książki Ryana, które przechodzą do Maga.
Człowiek nosi maskę,
maska skrywa mit,
mit - wizerunek Boga.
Awatar użytkownika
Lady Dragon
Pisarczyk

Postautor: Shadowmage » 11 kwietnia 2016, 23:46 - pn

Z tym akurat bym dyskutował, bo są znacznie aktywniejsi, niż do tej pory.
Obrazek
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Procella » 29 sierpnia 2017, 23:46 - wt

Czy naprawdę nie da się zrezygnować z tej zmiany haseł co jakiś czas? Na żadnym forum się z tym nie spotkałam. Nawet mój bank tego nie wymusza w ten sposób...
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

Postautor: Typical_troll » 29 sierpnia 2017, 23:46 - wt

Procella pisze:Czy naprawdę nie da się zrezygnować z tej zmiany haseł co jakiś czas? Na żadnym forum się z tym nie spotkałam. Nawet mój bank tego nie wymusza w ten sposób...

Już kiedyś o to pytałem (właściwie to nie było pytanie, tylko pretensje wyrażone w mało kulturalnej formie) i, najkrócej rzecz ujmując, odpowiedź oznaczała "jak się nie podoba, to wypad". Była jedynie ładniej ujęta. :twisted:
Typical_troll
Cthulhu

Poprzednia

Wróć do Pytania do wydawnictwa