Premiera Mechanicznej Księżniczki w polskiej okładce

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Premiera Mechanicznej Księżniczki w polskiej okładce

Postautor: Talasiek » 06 stycznia 2014, 23:46 - pn

Witam. Pisałem juz wcześniej i dowiedziałem się, że premiera Mechanicznej Księżniczki jest planowana na styczeń. Czy wiadomo już kiedy dokładnie ma wyjść? Czy macie już gotowy projekt okładki? Jeśli tak, będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Pozdrawiam! B.
Talasiek
Przechodzień

Postautor: jolaniebieska » 18 marca 2014, 23:46 - wt

Czekałam bardzo na Księżniczkę i po jej przeczytaniu przez kilka dni dochodziłam do siebie... Emocje, wzruszenie niewiarygodne. Ostatnia część Diabelskich Maszyn przeżyłam ogromnie. Dziękuję że jest i że będę mogła do niej wracać.
jolaniebieska
Przechodzień

Postautor: olamona80 » 19 marca 2014, 23:46 - śr

jolaniebieska pisze:Czekałam bardzo na Księżniczkę i po jej przeczytaniu przez kilka dni dochodziłam do siebie... Emocje, wzruszenie niewiarygodne. Ostatnia część Diabelskich Maszyn przeżyłam ogromnie. Dziękuję że jest i że będę mogła do niej wracać.

książki nie czytałam, ale również jestem kobietą i po tym komentarzu jestem pewna że się za nią zabiorę!
Dziękuje Jolu za posta:)
Studiuję na kierunku [url=http://www.lesnianski.pl/?id=o_psychoterapii:ofouv7vm]psychoterapia poznawczo-behawioralna[/url:ofouv7vm], czy jest to lepsze od uniwersalnej psychologii?
olamona80
Przechodzień

Re: Premiera Mechanicznej Księżniczki w polskiej okładce

Postautor: Lichannoosee » 15 maja 2014, 23:46 - czw

Hoho, nie sądziłem, że pierwszy wątek jaki przejrzę od razu ukaże mi kolejną serię związaną ze steampunkiem. :)
Nie zawsze da się być na bieżąco, ze wszystkimi wydawnictwami.. To jest ostatnia książka z serii czy będzie więcej?
Awatar użytkownika
Lichannoosee
Przechodzień

Wróć do Pytania do wydawnictwa