Polska okładka Mechanicznej Księżniczki

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Polska okładka Mechanicznej Księżniczki

Postautor: Talasiek » 06 grudnia 2013, 23:46 - pt

Witam!
Mam pytanie odnośnie polskiej okładki do Mechanicznej Księżniczki. Kiedy DOKŁADNIEJ się ukaże? Proszę mi wybaczyć pytanie, bo wiem, że gdzieś już na forum jest, jednak tam jest tylko informacja, że w styczniu. W zapowiedziach na waszej stronie jest kilka tytułów, które ukażą się w styczniu, jednak M. Księżniczki w polskiej okładce tam niestety nie ma. W sumie zdziwiony nie jestem, bo w amerykańskiej okładce w zapowiedziach też nie było...
Więc? Jakaś dokładniejsza data już jest? I czy na pewno premiera będzie w styczniu? Mam wszystkie, ukazane do tej pory, tomy z serii Darów Anioła w polskich okładkach (uważam, że są genialne, za co Wam naprawdę gratuluję) jednak jeśli chodzi o Diabelskie Maszyny to mam dwa pierwsze tomy (również w polskich okładkach) i nie mam zamiaru kupić ostatniego tomu w innej oprawie :( Wiem, że są nieoficjalne tłumaczenia w necie, jednak ja mam zasadę, że jeśli czytać to tylko książkę dlatego naprawdę zależy mi na czasie, bo bardzo lubię obie serię C. Clare...

No i dlaczego wydaliście ten tom trzeci w amerykańskiej okładce? Zapomnieliście o fanach, którzy mają na swoich półkach serię Diabelskich Maszyn w polskich okładkach?

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź...
Talasiek
Przechodzień

Re: Polska okładka Mechanicznej Księżniczki

Postautor: Andrzej Miszkurka » 06 grudnia 2013, 23:46 - pt

Talasiek pisze:Witam!
Mam pytanie odnośnie polskiej okładki do Mechanicznej Księżniczki. Kiedy DOKŁADNIEJ się ukaże?

W styczniu.

Talasiek pisze:No i dlaczego wydaliście ten tom trzeci w amerykańskiej okładce?

Ciągle nie mamy naszej wersji i byliśmy zdecydowanie na wydanie obu edycji Księżniczki w następnym roku. Do zmiany zdania namówił nas EMPIK...
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Re: Polska okładka Mechanicznej Księżniczki

Postautor: Talasiek » 06 stycznia 2014, 23:46 - pn

W styczniu.

W tym miesiącu ma być premiera Mechanicznej Księżniczki w Waszej okładce. Wiecie już kiedy dokładnie będzie wydana i czy macie już może projekt tej okładki, bo się doczekać już nie mogę :)

Pozdrawiam
Talasiek
Przechodzień

Wróć do Pytania do wydawnictwa