Uczta Wyobraźni

Zadawajcie pytania, ciekawe informacje itp

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Uczta Wyobraźni

Postautor: niepco » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Tevahr pisze:Witam.

Nie wiem, czy wolno o tym tutaj pisać (najwyżej post zostanie skasowany przez admina).

Chciałem tylko poinformować, że w Empiku są już dostępne wszystkie nowości z UW i to nawet z dużymi rabatami (20%), a dodatkowo do 1. lutego działa promocja "Kup trzy książki, zapłać za dwie".

Właśnie udało mi się z niej skorzystać. Za wszystkie 4 z rabatem za najtańszą (będzie kosztować znowu 2 grosze) wyszło 105,99 zł.

Gdybyś zaczekał kilka dni, za kwotę 109 zł mógłbyś nabyć 6 ostatnich pozycji z UW:-) Promocja 2 za 1 jest już faktem. Zerknijcie do Tomu Kultury 3/2015 str. 21:

http://issuu.com/empik2011/docs/tom_kultury_nr_3_2015_
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: Ciacho » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Orochimaru pisze:Mam nadzieję, że w niedzielę na stronie emipk będzie miał już informacje o promocji.
Nawiasem mówiąc pytanie do tych co skorzystali z poprzedniej: czy można zamówić w empiku na stronie książki a potem zapłacić w salonie przy odbiorze w ramach z upustem 2 za 1?

Możesz, tylko jeśli chcesz kupić więcej niż 2 książki w różnych cenach, to proponuję składać osobne zamówienia, bo jeśli kupisz 2 x 60 zł + 2 x 40 zł to masz zaoszczędzone = 80 zł, bo empik Ci bierze w promocję te 2 tańsze. A jeśli kupisz osobno 2 x 60 (jedna gratis) i osobno 2 x 40 (jedna gratis) to zaoszczędzone masz nie 80 zł, a 100 zł. ;)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Orochimaru » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Dzięki za odpowiedzi :)
Rozumiem, że nie trzeba tego jakoś zaznaczać w zamówieniu, że książki są w promocji - tylko w punkcie odbioru z klucza policzą rabat ?
Znakomita wiadomość bo najnowsze 4 książki nie rozbiją mojego budżetu :D
EDIT: Nie mogę zamówienia złożyć już dziś?
Awatar użytkownika
Orochimaru
Mistrz Pióra

Postautor: Ciacho » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Przy składaniu zamówienia już się nalicza rabat. W koszyku możesz zerknąć przed zaakceptowaniem zakupu.
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: niepco » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Promocja rozpoczyna się od 4 lutego - dopiero :-) wtedy można złożyć zamówienie.
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: Orochimaru » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Faktycznie doczytałem, że 4tego :(
Co ciekawe przeliczyłem to sobie w stosunku do tego ile w arosie bym za to zamówienie zapłacił i dzięki temu około 30 zł zostaje w kieszeni w stosunku do cen we wspomnianym dyskoncie :D
Słowem, mogę dokonać jeszcze jednego zakupu :D
Awatar użytkownika
Orochimaru
Mistrz Pióra

Postautor: Krzysiek » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

AM pisał, że to ostatnia promocja tego typu więc warto uzupełnić biblioteczkę.
Ostateczna cena zależy również od tego z jakim rabatem (od ceny okładkowej) książki będą dostępne w empik.com w dniu promocji bo obecne 20% raczej się nie utrzyma.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Asimov

Postautor: life_is_sweet » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Orochimaru pisze:Faktycznie doczytałem, że 4tego :(

Z zamówieniem poczekaj aż pojawi się jakaś oficjalna informacja na ich stronie. 4 lutego promocja zaczyna się w salonach. Na empik.com zacznie się gdy ją wprowadzą do systemu (wtedy rabat zostanie naliczony automatycznie w koszyku) a to może nastąpić w innym terminie niż 4.02.
life_is_sweet
Czytacz

Postautor: Procella » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Mam nadzieję, że promocja będzie (bo Empik już ujawnił, że będzie) też na empik.com.
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

Postautor: Andrzej Miszkurka » 31 stycznia 2015, 23:46 - sob

Procella pisze:Mam nadzieję, że promocja będzie (bo Empik już ujawnił, że będzie) też na empik.com.

Jestem niepocieszony, bo zniknęło gdzieś hasło "Z miłości do książek", ale może będzie w salonach. W końcu to Walentynkowy okres promocyjny :).
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: toto » 01 lutego 2015, 23:46 - ndz

Na przełomie maja i czerwca przyszłego roku minie dziesięć lat od pojawienia się Uczty Wyobraźni na rynku. Cztery lutowe premiery powiększą serię do 45 tytułów, czyli dość realne jest, że za rok seria powiększy się do 50 książek. Czy w związku z dwiema ładnymi, okrągłymi liczbami myśleliście nad czymś specjalnym? Na przykład antologią tekstów wszystkich autorów wydanych do tej pory w serii?
toto
Czytacz

Postautor: Andrzej Miszkurka » 01 lutego 2015, 23:46 - ndz

toto pisze:Na przełomie maja i czerwca przyszłego roku minie dziesięć lat od pojawienia się Uczty Wyobraźni na rynku. Cztery lutowe premiery powiększą serię do 45 tytułów, czyli dość realne jest, że za rok seria powiększy się do 50 książek. Czy w związku z dwiema ładnymi, okrągłymi liczbami myśleliście nad czymś specjalnym? Na przykład antologią tekstów wszystkich autorów wydanych do tej pory w serii?

Myślimy raczej o zamknięciu serii po wydaniu 50 tytułu.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

To może taka antologia byłaby dobrym akcentem na zamknięcie serii? Albo The Weird VanderMeerów?
toto
Czytacz

Postautor: Shadowmage » 01 lutego 2015, 23:46 - ndz

Wielka wtopa na wtopiającą serię byłaby idealna :D
A na poważnie, to uwierzę, jak zobaczę. Koniec UW był już przez AMa zwiastowany przynajmniej z dwa razy. Inna sprawa, że jak już nie ma co publikować, to nic na siłę... chociaż patrząc na ukazywanie się w serii rzeczy stosunkowo nowych, o to też byłbym spokojny.
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

toto pisze:To może taka antologia byłaby dobrym akcentem na zamknięcie serii? Albo The Weird VanderMeerów?

W ramach uzupełnienia opcji. Kraina baśni McAuleya. Dlaczego nikt nie chce tego wznowić?

Shadowmage pisze:A na poważnie, to uwierzę, jak zobaczę. Koniec UW był już przez AMa zwiastowany przynajmniej z dwa razy. Inna sprawa, że jak już nie ma co publikować, to nic na siłę... chociaż patrząc na ukazywanie się w serii rzeczy stosunkowo nowych, o to też byłbym spokojny.

Biorę pod uwagę, że to AM jest już zmęczony serią. Pojawiają się głosy, że ucierpi na tym prestiż wydawnictwa - mają być Artefakty, które mogą spokojnie dbać o prestiż, choć trafią pewnie do częściowo innego odbiorcy. Inna sprawa, że niektóre tytuły naprawdę wyjątkowe mogą do serii nie pasować - patrz Dom z liści Danielewskiego. Kilka lat temu przymierzany jako zwieńczenie serii ostatecznie ma wyjść poza nią. O ile się oczywiście ukaże.
toto
Czytacz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania do wydawnictwa