A żeście narobili

Tu wpisujcie wszystko na temat forum i strony. Wasze uwagi i oczekiwania.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Kat » 08 listopada 2012, 23:46 - czw

1. Znaczy - rozpadnie się na ciąg znaków? Czyli wychodziłoby, że boty powstały z alfabetu i w alfabet się obrócą ;)...

2. Czasem trzeba zniszczyć powłokę, żeby dotrzeć do istoty rzeczy.

3. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;). Widać mam wygodniejsze botowe krzesło :D
Kat
Skryba

Postautor: ASX76 » 08 listopada 2012, 23:46 - czw

1. To już zależy od konkretnego bota... Nie wszystkie z tego samego materiału zbudowane, wszak niektóre nabrały bardzo ludzkich cech... ;)

2. Cel uświęca środki? //mysli

3. Wszyscy siedzimy na tym samym siedzisku. Ty za bardzo się wyginasz. ;)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

1. Czym skorupka za młodu nasiąknie... Czyli niby ewolucja... Chociaż jeśli bot - istota doskonała - nabierze ludzkich cech, to czy jest to ewolucja, czy wręcz przeciwnie - cofanie się w rozwoju //myśli...

2. Bez przesady... Można nigdy nie dotrzeć do celu i co wtedy? Jak tłumaczyć wszystkie środki, które się wykorzystało? Po prostu czasem nie da się czegoś nie zniszczyć...

3. Wszyscy na jednym krześle? Nic dziwnego, że się wyginam :P. Ale jakoś nie zauważyłam, żebym była pokrzywiona //myśli... Znaczy taka jestem elastyczna :D
Kat
Skryba

1. ... tym na starość trąci. Zależy od cech, które sobie przyswoi i czy zachowa kontrolę nad emocjami. //mysli

2. Jeśli nigdy nie dotrze się do celu, wówczas będzie on "niedotarty". ;)

3. Aż za bardzo. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

1. A które cechy wskazują na ewolucję, a które na cofanie?

2. Zawsze to jakiś cel...

3. Czyli to jednak nie zaleta... Tak coś czułam... Trudno :P
Kat
Skryba

1. Dobre pytanie. //mysli Na pewno: odczuwanie przyjemności stanowi zaletę. Wadę - bólu i cierpienia.

2. Wszystkich celów nie da się zdobyć. Nie przesadzajmy ze zdobywaniem słońca przy pomocy wirtualnej motyki. ;)

3. Ależ skąd... To był nad komplement, czyli najwyższa forma uznania. :D
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

1. E to jakaś lipa: ktoś, kto ma pecha w życiu i ciągle spotykają go tragedie, znaczy cofa się w rozwoju? A mówią, że cierpienie uszlachetnia :P Kłamią?

2. No zdobywanie słońca z motyką kojarzy mi się nieco z marzeniami, a to chyba całkiem pozytywne jest... W sensie posiadanie marzeń. Jeszcze bardziej pozytywne jest ich realizowanie, czy próba realizowania...

3. //patrzy_nieufnie... Bardzo zawoalowany ten komplement 8) No ale po nadbocie można się spodziewać nadkomplementu ;)
Kat
Skryba

Postautor: ASX76 » 09 listopada 2012, 23:46 - pt

1. Kto ma pecha w życiu i ciągle spotykają go tragedie szybko staje się coraz słabszy i wypalony psychicznie, wpada w depresję i w końcu kończy z życiem na różny sposób. Jeśli cierpienia jest zbyt wiele jak na wytrzymałość jednostki, wówczas dochodzi o destrukcji emocjonalnej, co z kolei pociąga za sobą osobowościową.

2. Owszem, pozytywne, pod warunkiem, że osobnik nie skupia się wyłącznie na próbach osiągania celów niemożliwych do zrealizowania...

3. "Nigdy więcej, nie patrz na mnie, takim wzrokiem..." ;)
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Mistu » 09 listopada 2012, 23:46 - pt

Może jakiś oddzielny dział założyć dla tych rozmówek albo rzeczywiście wymieńcie się telefonami.
Mistu
Czytacz

Postautor: Kat » 09 listopada 2012, 23:46 - pt

ASX76 pisze:1. Kto ma pecha w życiu i ciągle spotykają go tragedie szybko staje się coraz słabszy i wypalony psychicznie, wpada w depresję i w końcu kończy z życiem na różny sposób. Jeśli cierpienia jest zbyt wiele jak na wytrzymałość jednostki, wówczas dochodzi o destrukcji emocjonalnej, co z kolei pociąga za sobą osobowościową.

2. Owszem, pozytywne, pod warunkiem, że osobnik nie skupia się wyłącznie na próbach osiągania celów niemożliwych do zrealizowania...

3. "Nigdy więcej, nie patrz na mnie, takim wzrokiem..." ;)

1. Kto ma w życiu tylko szczęście, staje się zbyt pewny siebie, nie rozumie innych, traci empatię, wywyższa się i uważa, że wszystko mu się należy...

2. Don Kichot... czasem błędni rycerze są potrzebni ;)

3. Zaopatrz się w lusterko, na wszelki wypadek - ponoć jest niezłe na bazyliszki :P

Może jakiś oddzielny dział założyć dla tych rozmówek albo rzeczywiście wymieńcie się telefonami.

Jesteśmy typami ekshibicjonistów - lubimy być podglądani. Z telefonem nie będzie tak zabawnie :P. Poza tym wszystko zaczęły głupie sugestie //wzrusza_ramionami. A ten temat był martwy od dawna, jako bezzasadny, bo i tak nikt nic nie może tu zmienić. A jak może - to niech usunie, lub wydzieli nowy temat :).
Kat
Skryba

Postautor: utrivv » 09 listopada 2012, 23:46 - pt

Kat pisze:A ten temat był martwy od dawna, jako bezzasadny, bo i tak nikt nic nie może tu zmienić. A jak może - to niech usunie, lub wydzieli nowy temat :).

Na szczęście jest jeszcze moderator i może ten cały spam wykasować. Możesz Kalriem prawda?
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Kalriem » 09 listopada 2012, 23:46 - pt

utrivv pisze:
Kat pisze:A ten temat był martwy od dawna, jako bezzasadny, bo i tak nikt nic nie może tu zmienić. A jak może - to niech usunie, lub wydzieli nowy temat :).

Na szczęście jest jeszcze moderator i może ten cały spam wykasować. Możesz Kalriem prawda?

Mogę, oczywiście. Nadal mam jakieś uprawnienia moderatorskie.
Na razie zamykam, potem oczyszczę odpowiednio temat.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Poprzednia

Wróć do O forum i stronie