Opinie o forum i stronie.

Tu wpisujcie wszystko na temat forum i strony. Wasze uwagi i oczekiwania.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Kat » 10 stycznia 2013, 23:46 - czw

utrivv pisze:
Kat pisze:
grubshy pisze:No wlasnie! znosimy ASX i Kat, zniesiemy i colora : )

Grubshy, powiem raz i wprost - odpimpaj się ode mnie. .

Zasiałeś tym tekstem drogi ASXie w moim sercu ziarno wątpliwości czy to naprawdę ty :shock:
Kat jeżeli takie posty cię denerwują to znak że jest jeszcze dla ciebie nadzieja :) jednak początkowo tak bardzo upodobniłaś się do ASX'a że zaczęliśmy cię traktować tak jak jego. ASX ma w naszych sercach (może nie we wszystkich ...) swoje miejsce i wszelkie docinki są raczej formą zabawy.

Nie rozumiem, co to znaczy "upodobnić się do ASX" //myśli.
Jako osoba dorosła, rozsądna i poważna staram się "nie okazywać negatywnych emocji". Wczoraj miałam słabszym dzień. Dzisiaj w sumie też mam.
Podejrzewam, że nie ma to dla nikogo znaczenia, ale nie jestem ASX-em (chociaż nie liczę wcale na to, że kogoś przekonam i w sumie dzisiaj jest mi to obojętne).
A co do seksu - tylko ASX-y lubią seks?? :shock: Nie wiedziałam... //myśli
Kat
Skryba

Postautor: utrivv » 11 stycznia 2013, 23:46 - pt

Kat pisze:
Nie rozumiem, co to znaczy "upodobnić się do ASX" //myśli.

ASX spam podniósł do rangi sztuki, by się o tym przekonać wystarczy dokładna lektura tego forum. Tylko 3 rzeczy są pewne na tym świecie:
1. Bóg cię kocha.
2. Podatki będą rosły
3. ASX będzie spamował

ASX jest jak fundament, niezmienny, cóż w tym dziwnego że poczęła w nas kiełkować wiara że na świecie jest tylko jeden ASX? Skoro pojawiła się osoba która na forum o książkach tworzy w ciągu tygodnia 100 postów o niczym czy naprawdę dziwnym jest podejrzenie że ta osoba tak dobrze naśladująca naszego Mistrza sama jest tym Mistrzem?
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Kat » 11 stycznia 2013, 23:46 - pt

Miałam wrażenie, że część z tych 100 postów, o których piszesz, dotyczyła książek bądź ich autorów, ale to może tylko moje wrażenie :).
Teraz na przykład piszemy o niczym i Ty - Utrivie- bierzesz w tym udział - zwracam uwagę, gdybyś jednak nie zdawał sobie z tego sprawy ;).
Kat
Skryba

Postautor: utrivv » 11 stycznia 2013, 23:46 - pt

Kat pisze:Miałam wrażenie, że część z tych 100 postów, o których piszesz, dotyczyła książek bądź ich autorów, ale to może tylko moje wrażenie :).
Teraz na przykład piszemy o niczym i Ty - Utrivie- bierzesz w tym udział - zwracam uwagę, gdybyś jednak nie zdawał sobie z tego sprawy ;).

Każdy lubi pospamować :) jednak ja przez kilka lat nabiłem tu niecałe 500 postów. Pisałem 100 celowo ponieważ napisałaś łącznie 140 :)
Szlachetnie założyłem że prawie 33% to jednak o książkach
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Yath » 11 stycznia 2013, 23:46 - pt

@utrivv pisze:

Nie wiem czy pamiętasz: @Kat ma do dyspozycji retorty ze żrącymi substancjami i paskudnymi żyjątkami. Pozostaje ci mieć nadzieje, że "szlachetnie założy", iż nie warto zrobić z nich użytku :wink:
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: Kat » 12 stycznia 2013, 23:46 - sob

utrivv pisze:
Kat pisze:Miałam wrażenie, że część z tych 100 postów, o których piszesz, dotyczyła książek bądź ich autorów, ale to może tylko moje wrażenie :).

Każdy lubi pospamować :) jednak ja przez kilka lat nabiłem tu niecałe 500 postów. Pisałem 100 celowo ponieważ napisałaś łącznie 140 :)

No ale jestem tu już prawie od 3 miesięcy :P. Czyli średnio wychodzi 10 postów tygodniowo - wcale nie tak dużo, uważam, nawet jeśli - jak twierdzisz - 2/3 to spam :P.

Yath pisze:Nie wiem czy pamiętasz: @Kat ma do dyspozycji retorty ze żrącymi substancjami i paskudnymi żyjątkami. Pozostaje ci mieć nadzieje, że "szlachetnie założy", iż nie warto zrobić z nich użytku Wink

Poza tym umiem zrobić takie różne śmierdzące, co jest chyba jeszcze straszniejsze ;).
Kat
Skryba

Postautor: utrivv » 14 stycznia 2013, 23:46 - pn

Kat pisze:Poza tym umiem zrobić takie różne śmierdzące, co jest chyba jeszcze straszniejsze ;).
Ustępuję przed przemocą :shock:
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Janusz S. » 19 stycznia 2013, 23:46 - sob

utrivv pisze:
Elektra pisze:Niech ktoś wywali ten spam użyszkodnika color235 (najlepiej razem z autorem :) ).

Color "Jordan" 235? Chłopak ma tyle do opowiedzenia a wy się czepiacie, wstyd :oops:

Całkiem się nie wstydzę. Naprawdę nie da się tego/tej ćwoka/ćwoki (o ile w ogóle to człowiek) WYWALIĆ w cholerę? Tym, bardziej, że się namnaża.
Janusz S.

Postautor: ASX76 » 19 stycznia 2013, 23:46 - sob

Niestety, nie mam odpowiednich narzędzi po temu. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: utrivv » 23 stycznia 2013, 23:46 - śr

ASX76 pisze:Niestety, nie mam odpowiednich narzędzi po temu. :P
Dzięki Bogu chociaż za to!
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: ASX76 » 23 stycznia 2013, 23:46 - śr

Bóg nie ma z tym nic wspólnego. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Kalriem » 23 stycznia 2013, 23:46 - śr

ASX76 pisze:Bóg nie ma z tym nic wspólnego. :P

Na szczęście.
Przestałbyś już się bawić w tego pseudomoderatora, to nawet nie jest śmieszne.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Alia » 30 stycznia 2013, 23:46 - śr

Nie wiem, czy zauważyliście, ale na forum trwa inwazja sprytnych botów. Na razie wypowiadają się w różnych tematach, niby nawet z nimi zgodnie, choć jakoś tak płytko. Za chwilę w ich podpisach pojawią się linki reklamowe. Cechy charakterystyczne - w nicku często imię i cyfry. Ostrzegam, bo coś takiego przeszliśmy już na innym forum, na którym jestem modem.
Alia
Mistrz Pióra

Postautor: ASX76 » 30 stycznia 2013, 23:46 - śr

ASX76 jest bardzo grzecznym i kulturalnym botem. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: utrivv » 31 stycznia 2013, 23:46 - czw

Alia pisze:Nie wiem, czy zauważyliście, ale na forum trwa inwazja sprytnych botów. Na razie wypowiadają się w różnych tematach, niby nawet z nimi zgodnie, choć jakoś tak płytko. Za chwilę w ich podpisach pojawią się linki reklamowe. Cechy charakterystyczne - w nicku często imię i cyfry. Ostrzegam, bo coś takiego przeszliśmy już na innym forum, na którym jestem modem.

Wołanie na puszczy. Nie ma admina a moderatorzy nie mogą zdaje sie nic z tym zrobić.
BTW moglibyśmy zacząć pisać powieść w odcinkach wyjaśniająca nieobecność admina, tylko proszę, nie 13-zgłoskowcem :D
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

PoprzedniaNastępna

Wróć do O forum i stronie