Błędy i problemy związane z funkcjonowaniem forum i strony.

Tu wpisujcie wszystko na temat forum i strony. Wasze uwagi i oczekiwania.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: utrivv » 03 lutego 2011, 23:46 - czw

Przez tydzień wszystko (prawie) było ok - byłem zawsze zalogowany a posty nowe objawiały się stosowna ikonką.
Teraz znowu muszę się sam logować (i to obowiązkowo 2 razy bo ten pierwszy "nie chwyta") a ikonki są martwe.
Może jakiś wędrowny hacker z dobrym sercem zlituje się nad nami, zhakuje forum i zacznie nim zarządzać?
A może osoby odwiedzające ten temat powinny pisząc nowe posty biczować się z zapamiętaniem?
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Kalriem » 03 lutego 2011, 23:46 - czw

NoName pisze:Czyli jednym słowem jak coś się sypnie na stronie wydawnictwa albo na forum to nie będze komu tego naprawić?Trochę nie chce mi się w to wierzyć. Może wystarczyło by któremuś z modów dać extrauprawnienia?Byłoby po sprawie. Tylko czy tu zagląda ktoś z kierownictwa Mag-a i widzi, że nie do końća dobrze się dzieje?

Napisałam tylko co wiem i co podejrzewam.
W sprawie ekstrauprawnień dla modów: kiedyś, jeszcze na początku, kiedy boty zaatakowały forum (może ktoś to pamięta):
admin pisze:mocy Admina dac nie mogę. To decyzja Wydawnictwa MAG. Raczej sprawa nie do ruszenia.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Lord pro traktor » 08 lutego 2011, 23:46 - wt

jednym slowem: polska - 'poki sie nie zepsuje, jakos to bedzie, a jak sie posypie, to sie zobaczy'.

myslalem ze Mag rozni sie czyms od ISY, a tu guzik. ta druga dala przynajmniej uprawnienia adminskie - co prawda bez wgladu w kod, ale lepszy rydz, niz nic. z drugiej strony u nich 'admini z wydawnictwa', dzieki uprawnieniom, potrafili zrobic na forum burdel jakiego nie dopuscilby sie zaden uzytkownik, a 'techniczny' (kodowy) nie radzil sobie najczesciej z niczym lub ciagle go nie bylo.
podobienstwo natomiast jest w tym ze w tej chwili, tak tam jak i tu, nie ma nikogo odpowiedzialnego za bebechy. roznica - na ISE spamboty juz dotarly i zakladaja po kilkanascie kont dziennie, tutaj pozostaje czekac.

ciekawe czy MAG uzna ze jest fajnie i w porzadku jak w 'planach wydawniczych' pojawi sie lista 'seXpHaRmaCeut|cS'
Awatar użytkownika
Lord pro traktor
Puszkin

Postautor: Dhuaine » 18 kwietnia 2011, 23:46 - pn

Przydałby się support techniczny, nie ma dyskusji. Zaraz po moim ostatnim poście w tym wątku zaktualizowałam adres mailowy... phpBB sypnęło błędami i wywaliło mnie na amen :P Dziś udało mi się dostać przez przypadek (bo już odpuściłam w ogóle wchodzenie na MAGa) i pewnie dzięki zintegrowaniu forum z portalem. Mam nadzieję, że to rozwiązanie okaże się mniej awaryjne (paradoks?), a przynajmniej lepiej administrowane. ;)
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Poprzednia

Wróć do O forum i stronie