Powitania

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Powitania

Postautor: Chavez » 11 września 2005, 23:46 - ndz

W sumie nie ma takiego tematu, a jest tu sporo osob. Ja jako nowy chcialbym przywitac wszystkich :)
Witam :)
"Dobre piwo jest jak dobry system operacyjny: Ty już padniesz a ono ciągle działa!"
http://ed.polter.pl - Nastał Wiek Legend
Strona domowa Chaveza.
Awatar użytkownika
Chavez
Czytacz

Postautor: 0lukasz0 » 11 września 2005, 23:46 - ndz

Uważacie, że taki wątek jest potrzebny? Nie, jest to nabijanie postów?

BTW. Cześć, Chavez.
Przecież jeśli wina spada na wszystkich, nie można nikogo oskarżyć. Na tym właśnie polega odpowiedzialność zbiorowa. Niepowodzenie to raczej pech albo coś w tym rodzaju. Terry Pratchett, Wiedźmikołaj
Awatar użytkownika
0lukasz0
Asimov

Postautor: Chavez » 11 września 2005, 23:46 - ndz

Tak, zgadles, nic innego nie siedzi mi w glowie tylko zeby nabic sobie tutaj post, bo to takie fajne i wzniosle uczucie. No a gdzie lepiej sobie ponabijac posty, jak nie u MAGA? Masz ludzi odwiedzajacych te forum za 5latkow? To podforum jest o wszystkim, wiec mozna sie chyba ladnie przywitac z forumowiczami. Troche kultury chyba nie boli, prawda?

Post +1 a jak!
"Dobre piwo jest jak dobry system operacyjny: Ty już padniesz a ono ciągle działa!"
http://ed.polter.pl - Nastał Wiek Legend
Strona domowa Chaveza.
Awatar użytkownika
Chavez
Czytacz

Postautor: Hajdamaka » 11 września 2005, 23:46 - ndz

:lol: :lol: :lol:

Prywit Chavez
Obrazek
Awatar użytkownika
Hajdamaka
Bezimenny

Postautor: Nightchill » 11 września 2005, 23:46 - ndz

Skoro już się przedstawiasz, to może tytułem wstępu, parę słów o sobie? ;)
"Jakie jezioro, taka pani..."
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Kalriem » 11 września 2005, 23:46 - ndz

He he, to może każdy napisze kilka słów o sobie? :)
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Nightchill » 11 września 2005, 23:46 - ndz

Jak zaczniesz od siebie to moze mnie ośmielisz... ;)
"Jakie jezioro, taka pani..."
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Kalriem » 12 września 2005, 23:46 - pn

Heh, ktoś tu musi chyba zacząć - równie dobrze moge to ja zrobić :)

Ok. Mieszkam w Olsztynie, mam 20 lat. Ucze się teraz w policealnej szkole na kierunku technik obsługi turystycznej. Za rok mam nadzieję dostać się na psychologię w Warszawie.

Lubie słuchać ciężkich brzmień - najbardziej uwielbiam "Valhallę" Blind Guardian. Mogłabym ją słuchać i słuchać. Słucham też Tristanię, Iced Earth, czasem Rhapsody, Godsmack też się nawinie.
Z książek uwielbiam Eriksona, Martina, Haydon. Potem lubię też serie Dragonlance, dla Jordana też znajdzie się miejsce, już o Tolkienie nie wspomnę ;) Oprócz fantastyki, lubię czytać kryminały - chociaż ostatnio ze smutkiem stwierdziłam, że rzadko czytałam.

Największym moim uzależnieniem jest coca-cola - niestety. No i internet chyba.
Ostatnio zmieniony 30 października 2005, 23:46 - ndz przez Kalriem, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: aniusiak » 27 października 2005, 23:46 - czw

cześć wszystkim jestem tu nowa z dziecinnym nickiem ale jakoś nie za bardzo myślałam gdy go podawałam :)
mieszkam na śląsku i obecnie studiuję politologię.

jestem byłą metalówą i z zawodu "ekolożką" (ponieważ gdy byłam jeszcze młoda i piękna uznałam że będę się przywiązywała do drzew... w sumie teraz nie widzę w tym sensu no ale zawód mam :D) , piszę wiersze i od dziecka opowiadania i książki (niestety żadne nie może być przez nikogo przeczytane ponieważ aż wstyd ukazywać te zapiski innym ludziom :( )

nie jestem w tym dobra ale od zawsze pasjonowało mnie przelewanie swych uczuć na papier... wymyślanie bohaterów... bycie kimś kim nigdy być nie mogłam i nie będę...

od dwóch lat jestem w trakcie pisania ksiązi pt."Droga"- banalny tytuł i również banalna treść... ale moja i jak się uda kiedyś to może nie będę pisała tylko do szuflady, ponieważ ludzie którzy już po części czytali tę książkę mówili że jest ciekawa, fajna (nie lubie tego słowa ponieważ ciężko jest wywnioskować co może oznaczać) no i że da się czytać...
mnie jest ciężko cokolwiek powiedzieć... jakoś się pisze :)

pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!
Miłość kryje się za twoją ciszą...
Dzisiejszy dzień odszedł już wczoraj...
aniusiak
Przechodzień

Postautor: Nightchill » 27 października 2005, 23:46 - czw

Witaj :D

Tak przy okazji... tak mi się przypomniało, że obiecałam Kalriem, że jak ona coś napisze, to ja się zrewanżuję i wyszło, że jestem kłamczucha. Otóż nieprada, tylko mi się zapomniało.

Krótko: mam 26 lat, mieszkam w Warszawie, skończyłam Wydział Biologii UW (3 dni temu, więc na razie nic nie robię i planuję przyszłość ;)).
Ulubieni pisarze:
1. Erikson <- tu mam kompletnego bzika
2. nie obsadzone
3. G.W.W. Martin (był na pierwszy ex aequo z Eriksonem ale za powolne pisanie został zdegradowany o dwie pozycje)
Dalej: Pratchett, Hobb, Sapkowski, Brzezińska, Walter Jon Williams, C.S. Friedman i inni.
Muzyka:
Ostatnio katuję płyty Haggarda. Lubię też Therion, Vintersorg, Rammstein, Nightwish, czasem wracają stare dobre Iron Maiden, Blind Guardian, Iced Earth. Kiedyś muzyka była treścią mojego życia ale stała się tłem. Starość?Co do uzaleznień, to mam ich mnóstwo. Cała się z nich składam :p
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Dhuaine » 27 października 2005, 23:46 - czw

Jakoś wcześniej przeoczyłam ten temat :)

Mam 18 lat, mieszkam w Łodzi i studiuję informatykę na Politechnice (Łódzkiej oczywiście ;) ). W przyszłości zamierzam wyemigrować z tego kraju ;)
Nie mam ulubionych pisarzy, gdyż nie chce mi się czytać wszystkich książek danego autora, by o tym zdecydować. A moje ulubione pozycje to:
1) Christie Golden, "Wampir z mgieł"
2) Dave Duncan, Królewscy Fechtmistrze
3) George R. R. Martin, Pieśń Lodu i Ognia
4) Andre Norton, Świat Czarownic
5) Terry Brooks, Shannara
6) Michael Moorcock, Elryk z Melnibone
7) Roger Zelazny, Kroniki Amberu
Kocham książki, czytać, kupować i dotykać xD

Jestem muzycznym laikiem. Jednej płyty słucham przez miesiąc i nie odróżniam gatunków. Najczęściej kotłuję starsze brzmienia; moi ulubieńcy to Queen, David Bowie i The Doors. Przy wieży leżą też: Gregorian, ERA, The White Stripes, Nickelback i Nightwish.
Filmów wcale nie oglądam, brak czasu, niestety, a także brak telewizora ;)

Opróćz tego kocham koty i świece, zaś w wolnym czasie maniakalnie tworzę strony internetowe i grafikę komputerową ;)
Ostatnio zmieniony 17 marca 2006, 23:46 - pt przez Dhuaine, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Kalriem » 28 października 2005, 23:46 - pt

Ja sama o tym zapomniałam. No ale widzę, że tutaj mamy towarzystwo lubiące trochę cięższe brzemienia, niż cukierkowe "popy" ;)
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Moja » 28 października 2005, 23:46 - pt

Z mojego doświadczenia wynika, że większość osób, które namiętnie czytują fantastykę, preferuje właśnie owe cięższe brzmienia. Sama jestem tego najlepszym przykładem ;)
Zgubiłam skrzydła
pióro po piórze
opadły w dół
Awatar użytkownika
Moja
Puszkin

Postautor: Anu » 29 października 2005, 23:46 - sob

Hmm

No cóż macie racje u mnie też krwi w metalu nie stwierdzono:)

Mam 26 lat skonczyłem Politechnike Gdańską i prowadzę własną firmę co w obecnych czasach jest cięzkim i wyczerpującym zajęciem, co powoduje chroniczny brak czasu na czytanie itd. Jednak Za czasów studenckich pochłaniałem olbrzymie ilosci książek dojeżdzając do szkoły. Im była grubsza tym lepsza bo przynajmiej na dłuzej starczyła. teraz najwyzej 1 na miesiąc co i tak jest grubo ponad średnią krajową.

Autorzy Orson Scott Card, Hobb, Resnick, Dickson, Erikson, Rawn, Martin Scott ...... i wiele innych
May the best dwarf wins!!
Anu
Przechodzień

Postautor: Dhuaine » 29 października 2005, 23:46 - sob

Martin Scott? Świetnie, znam tak mało ludzi, którzy czytali jego książki, że już nawet podobnych tematów nie zakładam :D
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Następna

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...