Pożegnania

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Pożegnania

Postautor: Typical_troll » 02 grudnia 2014, 23:46 - wt

"Pytania do wydawnictwa" zostały zablokowane. Zakładam, że to głównie moja wina, o ile można mówić o winie.Nie chcę dalej narażać użytkowników na podobne nieprzyjemności a ponadto brak możliwości swobodnej wypowiedzi i cenzura wypowiedzi niewygodnych i niemiłych, chociaż szczerych, w połączeniu z wymuszaniem bezsensownych i uciążliwych dla użytkownika zachowań niestety sprawiają, że dalszy udział w takim forum nie ma sensu. Miło mi było poznać tutaj wielu wspaniałych ludzi, a nawet kilkoro tych, z którymi głownie się kłóciłem. Usuwam swoje posty i spadam stąd, chociaż przez blokadę nie uda mi się usunąć wszystkiego od razu.
Wszystkiego dobrego - dla użytkowników i wydawnictwa.
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Re: Pożegnania

Postautor: Farin » 13 grudnia 2014, 23:46 - sob

Szkoda. Tym bardziej, że taktyka spalonej ziemi jest dobra podczas wojny, a nie w internetowej dyskusji.
Do zobaczenia w innym miejscu.
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
Awatar użytkownika
Farin
Samuraj Jack

Postautor: Typical_troll » 14 grudnia 2014, 23:46 - ndz

Farin pisze:Szkoda. Tym bardziej, że taktyka spalonej ziemi jest dobra podczas wojny, a nie w internetowej dyskusji.
Do zobaczenia w innym miejscu.

Na razie mi się nie udało, bo nie potrafiłem usunąć konta, a @Admin nie odpowiedział na moje zapytanie jak to zrobić. Co gorsza, osoby, których opinie na forach czytałem od dawna i ceniłem sobie, jak choćby @Shadowmage czy @Elektra (właśnie się przyłączyłeś, dziękuję) na forum ZB, szybko zdołały mnie przekonać, że moje działania są bez sensu, a w ogóle to hamletyzuję i zachowuję jak mściwy dzidziuś. I pewnie macie rację, ale na razie jestem na etapie wymyślania jak by to wszystko odkręcić, pozostawiając wrażenie, że potrafię wpaść do dziury w wychodku i wyjść stamtąd roztaczając zapach róż.
Nie udało mi się tylko zgadnąć, czy twoje "szkoda" oznacza, "szkoda, że ci odbiło", czy "szkoda, bo czasem udawało ci się napisać coś z sensem".
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Farin » 14 grudnia 2014, 23:46 - ndz

Nie ma potrzeby tych szkoda rozdzielać :P
Każdy w pewnym momencie życia robi z siebie idiotę i pada na "pysk". Ważne jest aby później wstać otrzepać się i nie pozostawiać swojego mózgu w tym stanie na dłużej ;]
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
Awatar użytkownika
Farin
Samuraj Jack

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...