Dieta i ćwiczenia przed ślubem

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Dieta i ćwiczenia przed ślubem

Postautor: paulina_20000 » 02 listopada 2013, 23:46 - sob

Wkrótce wychodzę za mąż, tj. za 7 miesięcy, do tego czasu chciałabym jednak trochę schudnąć, chodzi o zgubienie 10 kg. Czy możecie polecić mi skuteczną dietę oraz zestaw ćwiczeń, które mogłabtm zastosować? Zastanawiam się, czy nie zapisać się na siłownię, ale wolę trochę inny rodzaj zajęć, więc może taniec, fitness, wczasy odchudzające, basen?
Co mi polecacie?
paulina_20000
Przechodzień

Postautor: Yath » 02 listopada 2013, 23:46 - sob

Mam w tym niejakie doświadczenie: dieta nie wymaga żadnego – zupełnie – wysiłku; nazywa się MTŻ. A te wczasy to – ponoć – odchudzają tylko portfel... Na "plus": reklama nie jest nachalna. Aha... przy tej mojej diecie schudniesz 11 kg.
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: ether4 » 13 listopada 2013, 23:46 - śr

A ja mogę polecić zabiegi endermologi. Obecnie w każdym mieście w Polsce można znaleźć salon kosmetyczny lub jakieś SPA oferujące tego typu zabiegi. Najważniejszą rzeczą jest aby sprzęt był oryginalny!!! Można to sprawdzić na stronie producenta. Co do kilogramów to nie można jednoznacznie powiedzieć czy schudnie się 3 kilo czy 10 to zależy od indywidualnych predyspozycji. Wręcz wskazany jest ruch i zdrowa dieta przy tych zabiegach no i oczywiście duże ilości wypijanej wody. A tak przy okazji to nie lepiej dbać o siebie sukcesywnie zamiast chudnąć w oczach na jakąś okazję? Efektem szybkiego chudnięcia mogą być rozstępy a to już jest większy problem do zlikwidowania...
Najlepsze [url=http://www.ellin.pl:j93apjt4]masaże w Jeleniej Górze[/url:j93apjt4] w samym centrum miasta :)
ether4
Przechodzień

Postautor: Fabian91 » 18 listopada 2013, 23:46 - pn

Ja osobiście polecam ruch i dietę , sama dieta cieżko jest szybko otrzymac wymarzony efekt. Dla bardziej zmotywowanych polecam cwiczenia INSTANITY naprawde daje w kosc
jak na polowania to tylko [url=http://www.poluje.pl/psy,plochacze,10695:3fns4jls]płochacze[/url:3fns4jls]
Fabian91
Przechodzień

Postautor: ASX76 » 18 listopada 2013, 23:46 - pn

Z ćwiczeń polecam sex. Podczas przerabiania wszystkich pozycji waga niejako sama spadnie. W ten sposób połączy się przyjemne z pożytecznym. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Ciacho » 20 listopada 2013, 23:46 - śr

Ja polecam Interwały. W połączeniu z dietą najskuteczniejsza forma zrzucania tkanki tłuszczowej. Oczywiście do stosowania na krótką metę, bo tego się nie stosuje przez cały rok, tylko przez parę tygodni. Kobiety na siłowni, na którą chodzę na ogół ćwiczą albo interwały albo po prostu systematycznie aeroby. Na mnie osobiście najbardziej działa przy rzeźbieniu sylwetki trening siłowy i zaraz po tym 15-25 minut bieżni/rowerka 2-3 razy w tygodniu. Jeśli ktoś chce tracić tłuszcz a nie masę mięśniową, to polecam spróbować. ;)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: gochaklich » 30 listopada 2013, 23:46 - sob

Ja stosowałam dietę Dukana - 6 kg w dwa miechy ;)
gochaklich
Przechodzień

Postautor: Ciacho » 02 grudnia 2013, 23:46 - pn

+ systematyczne jedzenie 4-5 razy co 2-3 godziny i schudnie się na tyle, że będzie to widoczne, i zdrowsze. :) Rygorystyczne diety są dla sportowców, nie trzeba się katować aż tak, żeby wyglądać dobrze.
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Re: Dieta i ćwiczenia przed ślubem

Postautor: panipiekla84 » 26 czerwca 2014, 23:46 - czw

Przede wszystkim postaw na wysiłek fizyczny. W internecie znajdziesz dużo ćwiczeń na wybrane partie ciała. Zasada jest jedna trzeba ćwiczyć systematycznie
panipiekla84
Czytacz

Postautor: Pawlex14 » 04 lipca 2014, 23:46 - pt

To prawda systematyczne ćwiczenia dają tylko efekty.
Pawlex14
Przechodzień

Postautor: fikusa93 » 22 lipca 2014, 23:46 - wt

Owszem jak się ćwiczy to należy robić to systematycznie. Ważna jest także, żeby prawidłowo wykonywać dane ćwiczenia.
fikusa93
Czytacz

Postautor: Searcher » 30 września 2014, 23:46 - wt

O formę trzeba zawsze dbać, a nie tylko gdy zbliża się jakież ważne wydarzenie (tutaj ślub). I z takimi pytaniami to raczej powinnaś się udać na jakieś specjalistyczne forum, a nie tutaj, gdzie ludzie zorientowani się na czytanie książek, chociaż być może znajdzie się jakiś dietetyk czy jakiś instruktor aerobiku, który coś podpowie.
Awatar użytkownika
Searcher
Czytacz

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...