Komiksy - temat ogólny.

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Komiksy - temat ogólny.

Postautor: Searcher » 23 października 2016, 23:46 - ndz

Potwierdzam. Też szukałem info na ten temat. Ale niestety kolejnej części nie widać na horyzoncie :x
Awatar użytkownika
Searcher
Czytacz

Postautor: Zeb » 24 października 2016, 23:46 - pn

thogal pisze: Mam jednak nadzieje, że ktokolwiek zdecyduje się nareszcie na wydanie 100 bullets, Transmetropolitan i czegokolwiek Warrena Ellisa - czegokolwiek ale do końca. Sideca w swojej poprzedniej odsłonie (jako Manzoku) zaczęła Planetary, ale na ten temat nikt się już nawet nie zająknął.

100 naboi i Transmetropolitan są mocno problematyczne. Amerykanie żądaja takich kwot za możliwość wydania kolejnych części w Polsce plus wznowień, że każdy z kilkunastu tomów musiałby kosztować ponad 100PLN przy obecnym kursie dolara. Mandragora startowała z tymi seriami jak dolar był po 2 złote.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: thogal » 27 października 2016, 23:46 - czw

Wielka szkoda, że nie mamy bogatych wydawnictw komiksowych ... :D Ale mimo wszystko, w swojej naiwności, uważam, że sprzedałoby się i 100 i Trans. Na razie i tak jest w czym wybierać, bo nowych tytułów zatrzęsienie i wprost nie wiadomo na co sie zdecydować mając okrojone finanse.
Mam jeszcze pytanie dotyczące Sandmana 0 Uwertura" - czy to jest rzecz jednotomowa, czy też jakiś cykl?
Awatar użytkownika
thogal
Puszkin

Postautor: Zeb » 02 listopada 2016, 23:46 - śr

Na chwilę obecną z tego co wiem to jest prequel, który i tak składa się w oryginale z kilku części, u nas wychodzi chyba całość. Mnie znowu ostatnio załamały zapowiedzi Muchy, do końca roku mają wydać jeszcze chyba 5-6 pozycji i wszystko do wzięcia. Oni wydają takie perełki z rynku amerykańskiego, a nie jak Egmont, "jak leci".
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: thogal » 02 listopada 2016, 23:46 - śr

A co Mucha ma jeszcze w planach?! oprócz tego co już zapowiedziano - czy to cos z Image?
Awatar użytkownika
thogal
Puszkin

Postautor: Zeb » 03 listopada 2016, 23:46 - czw

Nie wiem co było w zapowiedziach, ale ma sie pojawić Kapitan Ameryka Biały, Spiderman Niebieski, wiem, że to wznowienie, ale nie powstrzymam sie przed skompletowaniem serii. Kolejny tom Chew, drugi tom Velvet, Loki i Cage - link tutaj http://naekranie.pl/aktualnosci/cage-lo ... cs-1291541
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: thogal » 03 listopada 2016, 23:46 - czw

W perspektywie kompletna ruina finansowa, ale cieszy mnie to :D
Awatar użytkownika
thogal
Puszkin

Postautor: Zeb » 09 listopada 2016, 23:46 - śr

Właśnie sie pojawiło dokończenie pierwszej serii Uniwersal War One. Wreszcie sie dowiem o co tam chodzilo...
No i nowy Thorgal, niestety po raz kolejny utwierdzam sie w przekonaniu, że wersja malowana przez Rosińskiego nie umywa sie do tego co kiedyś rysował piórkiem. Teoretycznie za rok jak wyjdzie 36 album to ma zebrac wszystkie watki z serii głównej i pobocznych w jedna całość, ale jak to usłuszałem ostatnio w jakims kawałku Wielkich Konfliktów: "To się kupy dupy nie trzyma".
Apropos polecam "Wielkie Konflikty" Grupy Filmowej Darwin na Youtubie. Można się oderwać od dnia codziennego i wyniku wyborów w USA...
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Poprzednia

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...