Seriale, seriale

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Sebek » 04 marca 2014, 23:46 - wt

Ciacho pisze:A co powiecie o Breaking Bad? :)

Pierwszy sezon byl ok, kolejny lepszy, a poczatek trzeciego, to jakis zart. Dalej jest na przemian ok i kiepsko, jakby podmienili scenarzyste... Moze kolejny sezon bedzie lepszy.
Czytam wiele opinii sugerujacych, ze "Breaking Bad" to najlepszy serial, jakikolwiek powstal. Widze w tym gruba przesade.
"Gra o tron", wczesniej wspomniana przez Ciebie, dla odmiany, caly czas trzyma bardzo dobry poziom i nie spada nawet o milimetr. HBO to klasa sama w sobie.
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Zeb » 11 marca 2014, 23:46 - wt

W sklepach można już dostać, w sumie niedługo po premierze BBC, trzeci sezon Sherlocka, w rolach głownych Smaug i Bilbo :wink:
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: OlaOlajna » 11 marca 2014, 23:46 - wt

Breaking Bad rewelacyjne, Dexter bardzo dobry. Ja obecnie fascynuję się Hannibalem, polecam!
[url=http://www.podatnik.info/program_do_pit:296zbmxg]Program PIT 2013[/url:296zbmxg] - pod linkiem pomocna dłoń :)
OlaOlajna
Przechodzień

Postautor: Ciacho » 12 marca 2014, 23:46 - śr

Dla mnie Dexter był serialem, który posiadał najmniej wad, aż do momentu ostatniego sezonu i końcówki, która była słaba. To miał być unhappy end, jak w Breaking Bad, a nie half-happy end, jaki zrobili. To Dexter a nie Debrah powinien... ;)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: marta1991krk » 12 marca 2014, 23:46 - śr

Tak jak powyżej breaking bad i dexter. Każdy oglądałam już co najmniej 3 razy :)
marta1991krk
Przechodzień

Postautor: ASX76 » 12 marca 2014, 23:46 - śr

"Dexter" miał udane tylko dwa pierwsze sezony. Później zrobiło się znacznie słabiej. Ostatnie sezony to żenująca "padaka".
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Daria5511 » 13 marca 2014, 23:46 - czw

nie jestem zwolenniczką seriali, na dłuższe sezony po prostu brak mi czasu, czasami siadam i oglądam kilka odcinków na raz z nowszych seriali typu "Przyjaciółki" czy "Lekarze". Najlepszym serialem wszech czasów był dla mnie "Friends"
Daria5511
Przechodzień

Postautor: Ciacho » 13 marca 2014, 23:46 - czw

A moim zdaniem bardzo dobrze się stało, że seriale stały się modne na nowo i przesył ewolucję, bo już nie kojarzą się z miłostkami, wenezuelą itp. tylko prezentuje ambitne i ciekawe widowisko. Poza tym są na tyle wygodne, że można sobie ten jeden odcinek dziennie zobaczyć, bo to tylko 40-50 minut, więc można spokojnie tę chwilkę urwać, co innego z filmami. No i aktorstwo zaczyna się już pojawiać w serialach, bo niegdyś były to same nieznane gwiazdy, a teraz pojawiają się dość konkretni aktorzy już. Nie mówię, że znane nazwiska są wyznacznikiem poziomu danego serialu, ale na pewno spora część osób zacznie oglądać przez wgląd na pojawienie się znanych osób w produkcjach puszczanych w tv : )
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: wojciechwajs80 » 13 marca 2014, 23:46 - czw

Czy Breaking Bad jest naprawdę dobrym serialem?
Awatar użytkownika
wojciechwajs80
Przechodzień

Postautor: Sebek » 13 marca 2014, 23:46 - czw

wojciechwajs80 pisze:Czy Breaking Bad jest naprawdę dobrym serialem?

Nie jest zly, ale do najlepszego serialu ever, sporo mu brakuje. Trzeci sezon jest bardzo rozczarowujacy, dlatego po kilku odcinkach robie przerwe.
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Ciacho » 14 marca 2014, 23:46 - pt

Jest bardzo dobrym serialem. Oglądam rok w rok kilka różnych, i każdy serial ma jakieś plusy, ale BB ma ich zdecydowanie więcej. ;) Jedyna zniżka poziomu jest w ostatnim sezonie, bo jest trochę leniwy, ale zakończenie w pełni rekompensuje. :)

Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Sebek » 14 marca 2014, 23:46 - pt

Ciacho pisze:

Jest bardzo dobrym serialem. Oglądam rok w rok kilka różnych, i każdy serial ma jakieś plusy, ale BB ma ich zdecydowanie więcej. ;) Jedyna zniżka poziomu jest w ostatnim sezonie, bo jest trochę leniwy, ale zakończenie w pełni rekompensuje. :)

Jezeli ostatni sezon, jest taki jak trzeci, to matko boska, nie wiem czy chce ogladac. Trzeci sezon ma tak zle momenty, ze az zeby bola.
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Drakhtul » 14 marca 2014, 23:46 - pt

Ja ostatnio skonczylem Breaking Bad. Polecam, swietny serial :)
Drakhtul
Przechodzień

Postautor: Nogin » 14 marca 2014, 23:46 - pt

Shameless US zdecydowanie dobrze porąbany serial :). Jeśli chodzi o komediowe to klasyka Przyjaciele i Różowe.
Nogin
Przechodzień

Postautor: jolaniebieska » 18 marca 2014, 23:46 - wt

Vampire Diaries
jolaniebieska
Przechodzień

PoprzedniaNastępna

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...