Gry

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: ASX76 » 16 stycznia 2013, 23:46 - śr

Azali ktoś Panu każe korzystać z aukcji? Można przecież potraktować tę kwestię według własnego "widzimisię" i olać przesiadywanie w tym miejscu skupiając się przede wszystkim na grze.
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Zeb » 17 stycznia 2013, 23:46 - czw

Z Diablo Blizzard dał ciała w jednym bardzo ważnym punkcie. Gra ma juz ładnych parę miesięcy a oni dalej nie wprowadzili obiecywanego już dawno temu PvP. Ja wymiękłem po dojściu do Inferno, po pierwsze ile razy można robić to samo, po drugie ile razy można ginąć z rąk, łap, pazurów... najprostszych stworów o championach nie wspominając. Chociaż w tej chwili poziom trudności został podobno mocno obniżony.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: deq102 » 18 stycznia 2013, 23:46 - pt

Dostajesz większą ilość robotów, podróże w czasie, magiczne okulary, a nawet helikopter! Poznaj jedną z najbardziej bezimiennych przygodówek...
Ostatnio zmieniony 01 lutego 2013, 23:46 - pt przez deq102, łącznie zmieniany 1 raz
[url=http://apartamentosbenasque.com:gfzd3idp]alojamiento Benasque[/url:gfzd3idp] - Pozdrawiam Mart1k4m
deq102
Przechodzień

Postautor: raq102 » 25 stycznia 2013, 23:46 - pt

Jeszcze 2 lata temu ostatnia część trylogii opowiadającej o przygodach Master Chiefa byłaby pewnie na pierwszym miejscu, ale dziś królują inne gry wieloosobowe. Nie zmienia to jednak faktu, że ten kluczowy dla Microsoftu tytuł przez wiele miesięcy znajdował się na liście najpopularniejszych gier w sieci. Czekamy teraz na Halo: Reach.
raq102
Przechodzień

Postautor: Zeb » 26 stycznia 2013, 23:46 - sob

Kurde nie ma to jak dyskutować z botami...
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: NoName » 26 stycznia 2013, 23:46 - sob

Albo pokolenie "kopiuj, wklej" :D
Awatar użytkownika
NoName
Cthulhu

Postautor: karolasz12 » 05 lutego 2013, 23:46 - wt

ja gralam w wiele gier online... ale nie sa one tak fajne jak te co moge meic na kompie...
karolasz12
Przechodzień

Postautor: Zeb » 13 marca 2013, 23:46 - śr

Wczoraj dostałem w ręce nową odsłonę Starcrafta. Heart of the Swarm jest drugą częścią trylogii tym razem z Kerrigan i Zergami w rolach głównych. Zacząłem od kampanii, pierwsza misja, druga, trzecia... i zrobiła sie trzecia... rano. Wciąga jak chodzenie po bagnach. Do tego Blizzard obniżył zdecydowanie ceny w porównaniu z Diablo i poprzednią odsłoną SC. Ja za kolekcjonerke zapłaciłem wczoraj 200PLN w empiku. Zwykła wersja wczoraj była dostępna za 109.90 Nie wiem jak dalej będzie się rozwijać historia w kampanii, ale początek jest naprawdę świetny. Misje niby standardowe, ale każda ma jakieś dodane smaczki, a to burze śnieżne, które paraliżują jednostki, a to eksperyment na zergach wymykający się z pod kontroli, do tego super filmiki pomiędzy misjami. W nich najlepiej widać postęp jaki nastąpił między kolejnymi odsłonami Starcrafta. Polecam nie tylko miłośnikom RTSów.
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Himura » 15 marca 2013, 23:46 - pt

Ciężko coś dodać do powyższego posta / zamawiać i grać :D
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: G'burn » 04 kwietnia 2013, 23:46 - czw

Jeśli kto lubi hack and slashe w stylu diablo - Path of Exile nie waham użyć się tych słów - najlepsza darmowa gra w sieci (moim nieskromnym zdaniem lepsza od D3). Cecha szczególna: mikrotransakcje nie pomagają w żaden sposób grać! W związku z czym wydałem już 25$. :)
Drzewko rozwoju miażdży wszystko co dotychczas widziałem w tym temacie...
... ale możliwe, że kłamię...
Awatar użytkownika
G'burn
Pisarczyk

Postautor: Zeb » 08 kwietnia 2013, 23:46 - pn

Skończyłem kampanię Starcrafta. Mam wrażenie, że jest troche łatwiejsza niż Wings of Liberty, albo to moje umiejetności RTSowe tak wzrosły w ciagu tych dwu lat :wink: Sama historia super, aczkolwiek tak koło połowy już wiadomo było czego będzie dotyczyć kamapania Protossów. Niestety teraz nadchodzi pytanie, kiedy? Podejrzewam, że nie wcześniej niz pod koniec 2015. To co bardzo na plus to filmy, coś do czego Blizzard przyzwyczaił juz w swoich produkcjach tym razem zwala z nóg. Biorąc pod uwagę, że ma powstać pełnometrażowy film w oparciu o WoWa to najprwdopodobniej po zakończeniu kampanii Starcrafta, chłopcy z Zamieci zajmą się kolejnym. Misje w kampanii to tak jak pisałem wcześniej głównie typowy rts, ale z wieloma dodatkowymi smaczkami wywodzącymi się bardziej z rpgów. Produkt zdecydowanie wart wydanych pieniędzy. Chociaż Edycję Kolekcjonerską kupiłem bardziej z rozpędu niż z rzeczywistej potrzeby.
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: leszek569 » 15 kwietnia 2013, 23:46 - pn

counter strike
wielkimi krokami zbliża się matura [url=http://www.angielski.e-matura.net:n2hx8bmz]http://www.angielski.e-matura.net[/url:n2hx8bmz]
leszek569
Przechodzień

Postautor: PiotrNowikson » 14 maja 2013, 23:46 - wt

Wczoraj dorwałem w końcu Diablo 3 i jak na razie całkiem całkiem. Według mnie nie potrzebny jest ten targ który likwiduje satysfakcję ze znalezienia potężnego przedmiotu. Teraz można kupic boski sprzęt za naprawdę niewielką kasę. W Starcrafta 2 jeszcze nie grałem ale po Diablo mani pewnie przyatakuje iten tytuł.
[url=http://www.sonako.pl/gabloty,c,10,1.10.html:3rqcmads]gabloty[/url:3rqcmads] [url=http://lozkapietrowe.com/:3rqcmads]łóżko piętrowe[/url:3rqcmads]
PiotrNowikson
Przechodzień

Postautor: Edytaa » 20 listopada 2013, 23:46 - śr

Polecam Warcraft III i World of Warcraft :]
[url=http://www.novitek.com.pl/strona/sauna_finska_-_wskazania:2vgtw0e2]Sauna fińska[/url:2vgtw0e2]
Edytaa
Przechodzień

Postautor: ASX76 » 20 listopada 2013, 23:46 - śr

PiotrNowikson pisze:Wczoraj dorwałem w końcu Diablo 3 i jak na razie całkiem całkiem. Według mnie nie potrzebny jest ten targ który likwiduje satysfakcję ze znalezienia potężnego przedmiotu.

A to Blizzard jeszcze nie zlikwidował tego "targu"? ;)

Nawet jeśli nie, to w gruncie rzeczy żaden problem. Wystarczy zignorować jego istnienie i grać, jakby go wcale nie było. :P
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

PoprzedniaNastępna

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...