Gry

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: grubshy » 31 sierpnia 2012, 23:46 - pt

We flashowej formie to nie to.
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Postautor: Zeb » 31 sierpnia 2012, 23:46 - pt

Farin pisze:Zeb nie przesadzaj tutaj ze zdychającym WoW-em :/
z 10 milionów 1 odszedł - to w sumie kropla w morzu jeszcze :P
Co do GW2 to dziś poczytałem o Lagach, które są tutaj bardziej wyczuwalne niż w innych MMO ( kwestia uników itp. rzeczy).
daj znać jak wrażenia po wbiciu parudziesięciu leveli to pewnie i ja się zdecyduję. Bo na razie się waham.

Z prawie, czy nawet ponad 13 milionów kont w zeszłym roku ubyły do dziś cztery. Blizzard musi szukac nowej kury znoszącej złote jaja. Nie wiem jak rozwija się sprzedaż przedmiotów za real cash w Diablo. Blizz zgarnia z tego jakis tam procent, ale WoW w kolejnych latach będzie juz tylko tracił graczy. Umówmy się to jest gra, która wystartowała juz prawie 8 lat temu, choćby nie wiem jakie dodatkowe efekty wprowadzali programiści, nie zmienią podstaw, a te 8 lat temu innowacyjne, teraz są już przestarzałe.

Apropos GW2. Wczoraj zacząłem zabawę, grafika jest oszałamiająca w porównaniu z wcześniejszymi produkcjami. Na razie oczywiście nie chcialo mi sie oglądać żadnych tutoriali w związku z czym, części rzeczy nie ogarniam, głównie zwiazanych z interfejsem. Lagów nie zauważyłem na razie, grałem może z półtorej godziny, ale w tym czasie miałem na ekranie po kilkudziesięciu graczy walczących z podobną ilością komputerowych przeciwników i bylo ok.
Tak jak pisałem wczesniej, w grze nie ma abonamentu, ale np dodatkowe torby do przechowywania przedmiotów wypadałoby kupić od razu na poczatku, bo bieganie w tą i z powrotem do sklepu zdecydowanie psuje zabawę. Z tego co zauważyłem jest rozbudowany system wytwarzania przedmiotów i ich poprawiania. Wnioskuję, po ilości znajdowanych ingrediencji, bo jeszcze nie spotkałem żadnego trenera.
Dzisiaj po południu obejrzę dokładnie stronę i poczytam zanim znowu usiądę do gry.
Kolejne info w poniedziałek.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: utrivv » 31 sierpnia 2012, 23:46 - pt

grubshy pisze:We flashowej formie to nie to.

To już herezja bo to są gry w HTML5 a nie we flashu i zostały oficjalnie przygotowane na 40 rocznicę ponga.
Przyznaję że zagrałem sobie w kilka z nich :oops:
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: grubshy » 31 sierpnia 2012, 23:46 - pt

Ja wole mimo wszystko na oryginalnym sprzecie - zwlaszcza z bratem w Zybexa na 2 joye : )
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Postautor: utrivv » 31 sierpnia 2012, 23:46 - pt

grubshy pisze:Ja wole mimo wszystko na oryginalnym sprzecie - zwlaszcza z bratem w Zybexa na 2 joye : )

:) zgadzam się całkowicie ale ja swoje Atari i C64 kilka lat temu sprzedałem :oops: zostało mi tylko kilka gierek i chyba jakiś cartidge
Idę ulicą patrzę stoją, stoją nikogo się nie boją, 8 ich było.
A miałem nóż więc myślę cóż, nie dam się wziąć jak jakiś tchórz.
Awatar użytkownika
utrivv
Cthulhu

Postautor: Farin » 31 sierpnia 2012, 23:46 - pt

Zeb pisze:
Farin pisze:Zeb nie przesadzaj tutaj ze zdychającym WoW-em :/
z 10 milionów 1 odszedł - to w sumie kropla w morzu jeszcze :P
Co do GW2 to dziś poczytałem o Lagach, które są tutaj bardziej wyczuwalne niż w innych MMO ( kwestia uników itp. rzeczy).
daj znać jak wrażenia po wbiciu parudziesięciu leveli to pewnie i ja się zdecyduję. Bo na razie się waham.

Z prawie, czy nawet ponad 13 milionów kont w zeszłym roku ubyły do dziś cztery. Blizzard musi szukac nowej kury znoszącej złote jaja. Nie wiem jak rozwija się sprzedaż przedmiotów za real cash w Diablo. Blizz zgarnia z tego jakis tam procent, ale WoW w kolejnych latach będzie juz tylko tracił graczy. Umówmy się to jest gra, która wystartowała juz prawie 8 lat temu, choćby nie wiem jakie dodatkowe efekty wprowadzali programiści, nie zmienią podstaw, a te 8 lat temu innowacyjne, teraz są już przestarzałe.
.
To jednak nawet nie połowa :] A i tak WoW jest w czołówce jesli chodzi o ilość graczy :P
Druga sprawa, to wyjasnijmy sobie od razu aby nie było:
WoW nigdy nie był gra innowacyjną. Nie miał zupełnie grama innowacyjności kiedy wychodził. wszystko było zaczerpnięte z innych MMO tamtych lat.
Trzecia sprawa: WoW już od wielu lat trudno nazwac MMO. Oraz 8 lat gry, która pretenduje do bycia MMO to niewiele - EVE Online :]
"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
Awatar użytkownika
Farin
Samuraj Jack

Postautor: Zeb » 21 listopada 2012, 23:46 - śr

Dla tych, którym nowe Diablo nie przypadło do gustu, pojawiła sie druga część Torchlighta w bardzo przystępnej cenie. Można kupić za jakieś 60 złotych. Wiadomo typowy H&S, ale wg mnie fajniejszy od Diabełka.
Druga sprawa, Blizzard oficjalnie zapowiedział Stacraft 2: Heart of the swarm. Można już zamawiać jako pre-order. I tu ciekawostka, empik ma w bardzo dobrej cenie 203.99 PLN, płatnośc jest przy odbiorze dopiero, ale sam fakt zamówienia łączy się z otrzymaniem klucza do bety. Klucze są wysyłane co poniedziałek aż do wyczerpania zapasów. Ja swoje zamówienie złożyłem w sobotę, a już w poniedziałek miałem kluczyk. Aha zapomniałem dopisać ta cena jest za wersje kolekcjonerską.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: ASX76 » 21 listopada 2012, 23:46 - śr

Fajniejszy od której części "Diablo"?
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Postautor: Kat » 21 listopada 2012, 23:46 - śr

W Diablo (2) najfajniejsze jest chodzenie i zabijanie każdego potwora i zbieranie każdego prezentu, który może z czegokolwiek wylecieć :D...
W tym Torchlight też tak można?
Kat
Skryba

Postautor: G'burn » 23 listopada 2012, 23:46 - pt

Na steamie przecena Torchlight II o 25%. Wolę diablo 3, ale w T2 można pograć biegając z dwoma spluwami na przykład, no i teren akcji jest większy.
... ale możliwe, że kłamię...
Awatar użytkownika
G'burn
Pisarczyk

Postautor: ernesto » 06 grudnia 2012, 23:46 - czw

Mi Diablo II bardziej się podoba od III. Mroczny klimat jakiś taki lepszy.
[url=http://perimet.pl:z36es8av][img:z36es8av]http://perimet.pl/images/lupa.png[/img:z36es8av][/url:z36es8av] | dla domu [url=http://www.nowakdom.eu:z36es8av]www.nowakdom.eu - okna drzwi bramy rolety[/url:z36es8av]
ernesto
Przechodzień

Postautor: tred102 » 07 stycznia 2013, 23:46 - pn

The Sims 3 – komputerowa gra symulacyjna wyprodukowana przez The Sims Studio i wydana w 2009 przez Electronic Arts. Jest to sequel gry The Sims 2.

Sprzedaż gry ustanowiła nowy rekord dla Electronic Arts i wyniosła ponad 1,4 miliona egzemplarzy w pierwszym tygodniu wydania

Kompozytorem muzyki do gry The Sims 3, jak i do jej wszystkich wydanych do tej pory dodatków, jest Steve Jablonsky.
tred102
Przechodzień

Postautor: grubshy » 07 stycznia 2013, 23:46 - pn

ernesto pisze:Mi Diablo II bardziej się podoba od III. Mroczny klimat jakiś taki lepszy.

Mroczny klimat Diablo II? masz na mysli tego czerwonego pieska?
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Postautor: Yath » 08 stycznia 2013, 23:46 - wt

@grubshy pisze:
Mroczny klimat Diablo II? masz na mysli tego czerwonego pieska?

Ta pieskowa czerwień jest, taka, trochę demoniczna... :wink:
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: Przemek Nowak » 16 stycznia 2013, 23:46 - śr

JA mam w Diablo 3 już 8 poziom mistrzowski i jeszcze mi się nie znudziła. Fajnie że co chwila dodawane są jakieś nowe rzeczy które wzbogacają grę i nie pozwalają się nudzić. Moim zdaniem grę psuje tylko dom aukcyjny gdzie można kupić dobry przedmiot za 1000 złota i ten sam za 100000 złota. Nie ma już tej samej radochy jak w Diablo 2 gdy znalazło się dobry przedmiot bo tutaj można siedzieć na aukcji i za grosze jeszcze lepszy kupić.
[url=http://goodcv.eu/:1m4llqx2]cv kreator[/url:1m4llqx2]
[url=http://fireseo.pl/:1m4llqx2]katalog[/url:1m4llqx2]
Przemek Nowak
Przechodzień

PoprzedniaNastępna

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...