Seriale, seriale

czyli dyskusje na tematy wolne.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Seriale, seriale

Postautor: panipiekla84 » 29 lipca 2014, 23:46 - wt

Seriale historyczne to akurat nie moja bajka.
panipiekla84
Czytacz

Postautor: Searcher » 30 września 2014, 23:46 - wt

Oglądałem i podobały mi się:
The Simpsons
Lost (Zagubieni)
Star Trek
Sherlock
Battlestar Galactic
Awatar użytkownika
Searcher
Czytacz

Postautor: Iwett » 08 października 2014, 23:46 - śr

Ostatnio najlepsze to True Detective, Fargo, Most nad Sundem (Bron/Broen). Czekam też na nowe odcinki The Walking Dead, ale patrząc po ostatnim sezonie coś czuję, że się rozczaruję ;)
"A ja stoję na krawędzi jakiegoś straszliwego urwiska . Mam swoje zadanie: muszę chwytać każdego kto się znajdzie w niebezpieczeństwie, tuż nad przepaścią.(...)Jestem właśnie strażnik w zbożu."

http://lubimyczytac.pl/profil/32735/iwett
Awatar użytkownika
Iwett
Cthulhu

Postautor: Ciacho » 09 października 2014, 23:46 - czw

Szkoda tylko, że do True Detective zmienia się obsada, bo McConaughey i Harrelson to kapitalnie zagrali w pierwszym sezonie. Idealnie ich dobrali razem. :) W drugiej części ma być Farrel i Vaughn.
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Iwett » 15 października 2014, 23:46 - śr

Tak, czytałam o tym. To zabawne bo w zapowiedziach miał być duet kobiecy. Generalnie nie mogę doczekać się drugiego sezonu i jestem ciekawa jak zagra Vaughn. Większość wiesza na nim psy ;) Faktycznie jego ostatnie role nie są popisowe, ale oglądałam też kilka starszych filmów i z tego co pamiętam potrafi więcej oraz lepiej. No zobaczymy...
"A ja stoję na krawędzi jakiegoś straszliwego urwiska . Mam swoje zadanie: muszę chwytać każdego kto się znajdzie w niebezpieczeństwie, tuż nad przepaścią.(...)Jestem właśnie strażnik w zbożu."

http://lubimyczytac.pl/profil/32735/iwett
Awatar użytkownika
Iwett
Cthulhu

Postautor: Ciacho » 15 października 2014, 23:46 - śr

Niestety nie znam tego aktora, żeby móc się o nim coś wypowiedzieć, ale Farella za to znam bardzo dobrze z filmów i może być przynajmniej w jego roli ciekawie. Ale zobaczymy. :)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Zeb » 09 listopada 2016, 23:46 - śr

Z ostatnio obejrzanych: Westworld, na razie 6 odcinków, ale naprawdę fajna sprawa. No i przymierzam sie do Młodego Papieża z Judem Law, bo tez dostaje dobre recenzje.
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Zeb » 04 kwietnia 2017, 23:46 - wt

Westworld dawno skończony, podobalo mi się. Jakoś tak w marcu w zwiazku z zakupem nowego telewizora zakupiłem sobie dostęp do Netflixa. Jako fan komiksów zacząłem od Daredevila i Luka Cage'a. Pierwszy naprawdę fajny, drugi ok. Nie powala, ale ok. Wczoraj skończyłem, albo inaczej, wymęczyłem pierwszy sezon Iron Fista. Gdyby nie to, że nie lubię niedokończonych opowieści to powinienem odpuscić gdzies koło połowy sezonu. Ten gość to jest jakaś pierdoła, w sumie większość męskich bohaterów tego filmu to wyjątkowe pierdoły. Wielcy mistrzowie kung-fu co chwila dostają takie baty, że poezja. Generalnie teraz tak pomyslałem, że to jest po prostu Marvel dla kobiet. To one zwykle spuszczaja łomot tym gosciom.
W planach z Marvela jeszcze drugi sezon Daredevila i Jessica Jones - oba z dobrymi recenzjami.
Poza tym, obejrzany pierwszy sezon Gotham, właśnie zacząłem drugi, trzeci bedzie na dniach, miodzio, polecam. Głownym bohaterem jest mlodszy Jim Gordon, dzieje się w Gotham zanim Batman został Batmanem.
Travellers, na razie tylko pierwszy sezon, grupa podróżników w czasie, która ma ochronic Ziemię, przed róznymi zagrożeniami grożącymi w przyszłości katastrofą, która przetrzebiła ludzkość. Lekki spojler: Podobał mi się pomysł podróży samej świadomości do ciał osób, które i tak miały zginąć
Generalnie sam pomysł zakupu Netflixa trafiony. Baza filmów olbrzymia, poza tym, można część z nich ściągać sobie na mobilne urządzenia i oglądać w pociagu albo samolocie jak nie ma dostepu do netu. Tak ogladam sobie Wikingów ;)
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Alia » 04 kwietnia 2017, 23:46 - wt

Pierwszy sezon Wikingów był OK, drugi był super, trzeci też niezły, przy czwartym coraz częściej miałam wrażenie, że scenarzyści nie do końca wiedzą, dokąd jedzie ten tramwaj. Obejrzałam czwórkę na razie do połowy (tyle, ile jest na Netflixie), czekam na dalsze odcinki, ale bez większych nadziei.
Alia
Mistrz Pióra

Postautor: Ciacho » 05 kwietnia 2017, 23:46 - śr

Mnie Westworld w ogóle nie ruszył. Wiele osób bardzo dobrze się wypowiadało i serial może jest oryginalny i ma ciekawy scenariusz, ale, kurdę, no oglądałem bez emocji i chęci na kolejne odcinki. Za To Vikings to jest dla mnie czołówka seriali - uwielbiam.

Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Zeb » 12 kwietnia 2017, 23:46 - śr

Kończę drugi sezon Daredevila. Jest nawet lepszy niz pierwszy, no i gdzieś przeczytałem informację, że Frank Castle będzie miał swój osobny serial, miodzio. Dla niezorientowanych, Frank Castle to Punisher ;)
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Ciacho » 12 kwietnia 2017, 23:46 - śr

Też o tym czytałem. Chętnie zobaczę. A trzeci sezon Daredevila chyba w tym roku?

Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Zeb » 20 kwietnia 2017, 23:46 - czw

Zamiast trzeciego sezonu ma być serial Defenders, który połączy wątki Daredevila, Luka Cage'a, Ironfista i Jessiki Jones. No nie wiem... Wszystko zależy od scenarzystów, bo tak jak pisałem wcześniej seriale sa bardzo nierówne.
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Poprzednia

Wróć do O czymkolwiek zechcesz...