Ilustracje na okladki [Pytania do wydawnictwa]

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Ilustracje na okladki [Pytania do wydawnictwa]

Postautor: Gość » 04 września 2005, 23:46 - ndz

Witam.
Mam pytanie.Czy sa panstwo otwarci na wspołprace z grafikami/ilustratorami?Chodzi oczywiscie ilustracje dla ksiażek.
Gość

Postautor: Galvar » 05 września 2005, 23:46 - pn

Czy naprawdę tak trudno wrzucić pytania do wątku ogólnego? Czy koniecznie trzeba zaśmiecać forum kolejnymi kilkupostowymi wątkami? :? No i czy tak trudno zarejestrować się i udzielać bez tej denerwującej anonimowości? Przecież w razie czego Wydawca nawet nie może się z Tobą prywatnie skontaktować! A wystarczyłoby tylko trochę pomyśleć... :roll:
Galvar, mag z charakterem. ;)
Awatar użytkownika
Galvar
Asimov

Postautor: Gość » 05 września 2005, 23:46 - pn

No i łuuuup...przepraszam naprawde nie zauważyłem tego wątku ogólnego.Co do anonimowosci to się nie obawiaj.Chciałbym uzyskać tylko ogólna odpowiedz czy wydawnictwo jest zainteresowane jakąś ewentualną współpracą.Jak będzie taka potrzeba, to sam osobiście się skontaktuje z Wydawcą.
Gość

Postautor: Icarium » 06 września 2005, 23:46 - wt

Galvar, nie pouczaj dorosłych ludzi. Sami sobie poradzą. I nie denerwuj się tak, gdy ktoś zignoruje lub nie zauważy Twego "świętego" tematu.
Awatar użytkownika
Icarium
Pisarczyk

Postautor: Nightchill » 06 września 2005, 23:46 - wt

Galvar, come down!!!!
To pouczanie już się zrobiło denerwujące. Prośba do wszelkich bogów, którzy właśnie słuchają: niech ten człowiek nigdy nie zostanie tu moderatorem!
Btw, moim skromnym zdaniem wątek ogólny trochę nie ma sensu. Chcesz zadać jakieś pytanie to musisz przebrnąc prze kilkanaście stron cudzych pytań, które ni dudu cię nie obchodzą, żeby zobaczyć czy już nie padło i chaos totalny. Gdyby pytania były zadawane w osobnych wątkach tego problemu by nie było. Jak pytanie jest bez sensu, zawsze można wątek zamknąć/skasować.
Odnośnie gości: autorzy forum zadecydowali, że osoby niezalogowane mogą sie w nim udzielać. Dopóki nie zadecydują inaczej, nie masz prawa nikogo za to krytykować. Robiąc tak, to TY marnujesz miejsce na forum i w dodatku zniechęcasz ludzi do zalogowania się. Myślą zapewne, że na forum są same GBURY.
Przepraszam za ostre słowa ale mnie zdenerwowałeś.
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Halabardnik » 06 września 2005, 23:46 - wt

Galvarze,

Nie wszystkie fora musza wygladac tak samo i byc idealnie uporzadkowane wg wzorow, do jakich przywykla TYLKO CZESC uzytkownikow. Rzadko zgadzam sie z Nightchill :twisted:, ale w dwoch punktach ma racje:

- dla kogos, kto jest tu nowy, brniecie przez dziesiatki postow w watku ogolnym tylko po to, zeby sprawdzic, gdzie mozna o cos zapytac, nie ma sensu. Pogodz sie z tym. Jest dzial "Pytania do wydawnictwa" - no to pytamy.

- uzytkownicy forum to dorosli ludzie (mniej lub bardziej, ale jednak :) ). Chca byc anonimowi - ich sprawa. Dopoki wlasciciel forum na to zezwala (co akurat mnie sie podoba), nam nic do tego.

I koncze, bo nam offtopic narasta :)
Halabardnik
Cthulhu

Postautor: Sędzia » 06 września 2005, 23:46 - wt

Nightchill pisze:Galvar, come down!!!!

calm ?
Sędzia
Cthulhu

Postautor: niepco » 06 września 2005, 23:46 - wt

Zgadzam się z Wami że watek ogólny jest bez sensu. Przekopywanie się przez setki postów jest upierdliwe.
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: Galvar » 06 września 2005, 23:46 - wt

Wybaczcie, ale nikogo nie chcę pouczać, tylko zwracam uwagę aby zachowywać jaki taki porządek. Nie jest to żadne moje "widzimisię", ale wynik paroletniego doświadczenia na forach internetowych (kilka prowadziłem, do obecnie prowadzonego macie adres w moim podpisie, zapraszam do zajrzenia i przekonania się na własnej skórze czy naprawdę jestem gburem :wink: ). Naprawdę nie wynika to wszystko z jakiejś złośliwości itp.. Jeśli tak to odebraliście to przepraszam.

Co do wątku ogólnego, to owszem, trochę stron się nazbierało, ale można przecież przez to przebrnąć i być może znaleźć porządaną informację. Jeśli jej nie ma, wtedy zadać pytanie. Stron sporo ale tekstu nie tak znowu dużo. :wink: Nie chodzi tutaj o to, że to ja go założyłem. Takie argumenty są naprawdę dziecinne. :?

Oczywiście dla pewnych kwestii można otworzyć nowy wątek, ale nie na zasadzie, że wstawia się tam jedno szczegółowe pytanie i na tym koniec!

To tyle ode mnie. Przepraszam za offtopic, ale musiałem Wam to wyjasnić. Ew. wątpliwości możemy dogadać na PW lub w wątku organizacyjnym. Pamiętajcie, że to forum nalezy do nas i mamy prawo dyskutowac o jego kształcie.

Pozdrawiam.

P.S. Tego posta napisałem już po południu, ale forum padło więc ponownie czynię to teraz.
Galvar, mag z charakterem. ;)
Awatar użytkownika
Galvar
Asimov

Wróć do Czyściec