Eragon...

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Eragon...

Postautor: Devilek » 28 grudnia 2006, 23:46 - czw

Kod: Zaznacz cały
Moze i dziwne/smieszne/glupie (niepotrzebne skresl) pytanie ale wolabym sie upewnic... otoz bedac dzisiaj w sklepie natrafilem na owa ksiazke (patrz temat) i zastalem ja w 2 okladkach z rozna iloscia stron jedna miala standartowa okladke http://www.joystiq.com/media/2006/04/eragon.jpg a inna znowu jakby plakat z filmu http://www.cranik.com/images/eragon.jpg. Ta druga ma jakies dodadkowe strony ze scenami z filmu i jakby nie patrzec jest 40 kilka stron krotsza... jak mi niektorzy znajomi mowili ta z ta okladka z filmu jest "okrojona"... i/lub jest to coś takiego jak fałszywe tłumaczenie władcy pierścieni(bractwo pierścienia )

I z mojej strony pytanie dla kogos kto sie orientuje... czy naprawde ta 2 jest okrojona i/lub falszywie przetlumaczona ?

Zadalem to pytanie na innym forum ale nie uzyskalem sadyfkacjonujacej mnie odpowiedzi... Nie chcialo mi sie zmieniac tresci wiec wkleilem jak bylo...
Devilek
Przechodzień

Re: Eragon...

Postautor: Tigana » 28 grudnia 2006, 23:46 - czw

Devilek pisze:Zadalem to pytanie na innym forum ale nie uzyskalem sadyfkacjonujacej mnie odpowiedzi... Nie chcialo mi sie zmieniac tresci wiec wkleilem jak bylo...

Na początek zerknij tutaj i porównaj. Te nowe wersje są nawet grubsze, tłumaczka bez zmian - czyli ktoś pociska głupoty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: Andrzej Miszkurka » 29 grudnia 2006, 23:46 - pt

Tigana pisze:
Devilek pisze:Zadalem to pytanie na innym forum ale nie uzyskalem sadyfkacjonujacej mnie odpowiedzi... Nie chcialo mi sie zmieniac tresci wiec wkleilem jak bylo...

Na początek zerknij tutaj i porównaj. Te nowe wersje są nawet grubsze, tłumaczka bez zmian - czyli ktoś pociska głupoty.

Tigana ma rację. W obu wersjach jest ten sam tekst.

Andrzej Miszkurka
Wydawnictwo Mag
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Devilek » 29 grudnia 2006, 23:46 - pt

Aham... Dziekuje.. temat mozna zamknac. :)
Devilek
Przechodzień

Wróć do Czyściec