Wesolo

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Wesolo

Postautor: mr.maras » 04 listopada 2006, 23:46 - sob

Smutno, ze mimo obietnic i zapewnien nie doczekalem sie pelnej nagrody za zwyciestwo w konkursie MAG-a. Mialy byc trzy wybrane pozycje (byly) i wszystkie ksiazki wydane w roku biezacym. Mialy byc wysylane na biezaco, jest koniec roku i nie otrzymalem zadnej przesylki od Wydawnictwa.
Pieknie obiecywal na forum Andrzej Miszkurka (tego watku - mojej skargi i odpowiedzi AM przezornie (?) na forum juz nie ma) i efekt zamierzony zapewne uzyskal ale skonczylo sie jak zwykle - olaniem klienta.

Ps. Przepraszam za brak polskich znaków.
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2006, 23:46 - ndz przez mr.maras, łącznie zmieniany 1 raz
po przeczytaniu spalić monitor
mr.maras
Przechodzień

Re: Smutno

Postautor: Andrzej Miszkurka » 04 listopada 2006, 23:46 - sob

mr.maras pisze:Smutno, ze mimo obietnic i zapewnien nie doczekalem sie pelnej nagrody za zwyciestwo w konkursie MAG-a. Mialy byc trzy wybrane pozycje (byly) i wszystkie ksiazki wydane w roku biezacym. Mialy byc wysylane na biezaco, jest koniec roku i nie otrzymalem zadnej przesylki od Wydawnictwa.
Pieknie obiecywal na forum Andrzej Miszkurka (tego watku - mojej skargi i odpowiedzi AM przezornie (?) na forum juz nie ma) i efekt zamierzony zapewne uzyskal ale skonczylo sie jak zwykle - olaniem klienta.

Ps. Przepraszam za brak polskich znaków.

To znów moja wina i niczyja inna. Po prostu nie wysłałem twojego adresu Rafałowi (który zajmuje się wysyłką książek) od razu, a potem... Po prostu zapomniałem (niestety jestem roztrzepanym, zapominalskim, zakręconym osobnikiem :( ). Teraz już nie popełnię tego błędu ponownie. :oops: Adres już jest u Rafała. Wysłałem go przed chwilą.

Przepraszam i proszę o wybaczenie,

Andrzej
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: mr.maras » 04 listopada 2006, 23:46 - sob

Wielkie dzieki. Od roku nie ma mnie w kraju i taka przesylka z domu to bedzie prawdziwa uczta dla spragnionego polskich literek czytelnika.
mr.maras
Przechodzień

Postautor: mr.maras » 10 grudnia 2006, 23:46 - ndz

Jeeeest. Dzieki serdeczne. Paczka z 32 pozycjami dotarla do celu. Jestem w bardzo dobrym humorze. Dziekuje.
mr.maras
Przechodzień

Postautor: mr.maras » 02 lutego 2007, 23:46 - pt

A teraz jestem bliski orgazmu. Paczka po wielu peturbacjach dotarla do mnie z Polski (ponad miesiac przetrzymala ja nasza Poczta, Szkotom jej dostaczenie zajelo dwa dni).
A w srodku... Pelny wypas, pieknie wydane, w stanie idelanym. Az 32 pozycje, wsród nich kilka, na które ostrze sobie zeby, m.in. "Welin" Duncana, "Lowcy kosci" Eriksona, "Wieki swiatla" MacLeoda, "Zamet" Stephensona, ksiazki Gaimana czy Kaya...
Jeszcze raz wielkie dzieki dla Andrzeja Miszkurki i calego Wydawnictwa!!!
mr.maras
Przechodzień

Wróć do Czyściec