Erikson Steven -Łowcy Kości -wydanie kolekcjonerskie????

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Elektra » 11 sierpnia 2006, 23:46 - pt

No to jestem cholernie rozczarowana. Szczególnie po wczorajszej informacji pana Jacka, że książki już wyjechały. Myślałam, że sobie poczytam akurat przez te wolne dni, bo potem znowu będę musiała kombinować za czasem a tu kicha...

buuu...
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: ishmael » 12 sierpnia 2006, 23:46 - sob

Widać, że ta firma kurierska coś nie lubi Trójmiasta... :evil:
A myślałem, iż wreszcie moje długie oczekiwanie się skończy.
Oby tylko kurier nie zrobił sobie długiego weekendu aż do środy.
ishmael
Przechodzień

Postautor: Elektra » 16 sierpnia 2006, 23:46 - śr

Nightchill pisze:Tak swoją drogą, ciekawe czy hardcover załapał się już na cholerne nowe logo czy nie?

Tak. I teraz połowa tomów jest z jednym, a połowa z drugim. ;) Ciekawe co z egzemplarzami, które dopiero teraz zostaną zamówione (albo wymienione)... ;)

A tak w ogóle, to okazało się, że kurier był w piątek, tylko nie zostawił awiza. Albo zostawił w takim miejscu, że komuś się spodobało... ech... i tyle nerwów niepotrzebne.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: ishmael » 16 sierpnia 2006, 23:46 - śr

Tak z ciekawości. Czy komuś jeszcze trafiła się książka z nierozciętymi stronami, czy tylko ja mam takie szczęście? :cry: W moim tomie na początku nierozcięte strony występowały, co 3-4 kartki, potem ich częstotliwość malała, by osiągnąć jedną kartkę na 25-30 w okolicy połowy książki. Także połowę ksiązki czytałem z nożem na kolanach(do rozcinania stron), który miałem ochotę wbić w osoby z drukarni.
Z 6 tomem zamówiłem również 4 i w nim z kolei pierwszych 15 kartek było nierozciętych.
ishmael
Przechodzień

Poprzednia

Wróć do Czyściec