offtop z pytań do wydawnictwa

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

offtop z pytań do wydawnictwa

Postautor: Yath » 16 stycznia 2013, 23:46 - śr

@Yans, @Mamerkus — gdyby wszyscy osobnicy ludzkiego gatunku wykazywali takie podejście, jak wasze, nadal siedzielibyśmy przed szałasem skrobiąc skóry odłupanym kamieniem...
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2013, 23:46 - śr przez Yath, łącznie zmieniany 1 raz
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

Postautor: Mamerkus » 16 stycznia 2013, 23:46 - śr

Dude, why so serious?

Taka sugestia: golnij sobie za kołnierz, idź do parku, weź ze dwa głębsze wdechy i zadaj sobie jedno zajebiście ważne pytanie: "Dlaczego jestem takim nudziarzem?"
mamerkus.blogspot.com
Mamerkus
Czytacz

@Mamerkus pisze:
Taka sugestia: golnij sobie za kołnierz, idź do parku...

Propagujesz taką kulturę spożywania alkoholu? W parku :?: Na ławce :?: :!:
Żadna historia nie ma początku i końca. Początki i końce można wymyślić, by służyły jakiemuś celowi, chwilowym, ulotnym zamiarom, lecz ze swej fundamentalnej natury są czymś arbitralnym i istnieją wyłącznie jako wygodna konstrukcja ludzkiego umysłu.
Yath
Bezimenny

A jednak serio :lol:
mamerkus.blogspot.com
Mamerkus
Czytacz

@AM pisze:
Dyskutujemy jak Maciarewicz z Niesiołowskim (mogę być erystą Maciarewiczem...

Chodzi o Antoniego Macierewicza?
Napiszesz pewnie, że to jedna literka... W takim razie spróbuj pójść do banku, wpisać we wniosku Myszkurka i przedstawić dowód osobisty na nazwisko Miszkurka.
Yath
Bezimenny

Musisz się wymądrzać? Nie wystarczyło zwrócić uwagę na zwykłą literówkę, konieczne były te "mądrości"? Zaczyna być to niesmaczne i proponuję zakończyć w tym miejscu docinki i przecinki i wrócić do meritum tematu.
mamerkus.blogspot.com
Mamerkus
Czytacz

Postautor: Andrzej Miszkurka » 16 stycznia 2013, 23:46 - śr

Yath pisze:@AM pisze:
Dyskutujemy jak Maciarewicz z Niesiołowskim (mogę być erystą Maciarewiczem...

Chodzi o Antoniego Macierewicza?
Napiszesz pewnie, że to jedna literka... W takim razie spróbuj pójść do banku, wpisać we wniosku Myszkurka i przedstawić dowód osobisty na nazwisko Miszkurka.

Yath, czy już wystarczy?
Andrzej Miszkurka
Redaktor

@Mamerkus pisze:
Nie wystarczyło zwrócić uwagę na zwykłą literówkę...

Zapewne chodziło ci o litrówkę? Na mnie nie licz, nie pijam w parku na ławce. I nie namawiaj mnie więcej.

@AM pisze:
Yath, czy już wystarczy?

Jeżeli to nie było pytanie retoryczne: tak, wystarczy :wink:
Yath
Bezimenny

Yath pisze:@Mamerkus pisze:
Nie wystarczyło zwrócić uwagę na zwykłą literówkę...

Zapewne chodziło ci o litrówkę? Na mnie nie licz, nie pijam w parku na ławce. I nie namawiaj mnie więcej.

Ech, Panie błyskotliwy i elokwentny inaczej, to przeczytaj jeszcze raz to zdanie ZE ZROZUMIENIEM:
[queote]...golnij sobie za kołnierz, idź do parku,...[/quote]
i wskaż proszę, w którym miejscu namawiam Cię do picia czegokolwiek w parku.

A kiedy już sobie odpowiesz na to pytanie, to czy możesz już się do mnie łaskawie nie odzywać w tym offtopie, którego sympatycznie sam zacząłeś?

Dziękuję i pozdrawiam
mamerkus.blogspot.com
Mamerkus
Czytacz

@Mamerkus pisze:
... czy możesz już się do mnie łaskawie nie odzywać w tym offtopie...

Do dyskusji wtrąciłeś się ty z radami, których nikt nie oczekiwał. Nie podobał ci się sam fakt dyskusji. Jeżeli temat nie interesuje cię, możesz – po prostu – nie czytać. Jak widzisz wiadomość sygnowaną "Yath", przewijasz stronę naciskając na dole klawiatury klawisz spacji (najdłuższy na samym dole). Jeżeli nie możesz sobie poradzić z umiejscowieniem go, daj znać, chętnie pomogę.
Yath
Bezimenny

Yath pisze:@Mamerkus pisze:
... czy możesz już się do mnie łaskawie nie odzywać w tym offtopie...

Do dyskusji wtrąciłeś się ty z radami, których nikt nie oczekiwał. Nie podobał ci się sam fakt dyskusji. Jeżeli temat nie interesuje cię, możesz – po prostu – nie czytać. Jak widzisz wiadomość sygnowaną "Yath", przewijasz stronę naciskając na dole klawiatury klawisz spacji (najdłuższy na samym dole). Jeżeli nie możesz sobie poradzić z umiejscowieniem go, daj znać, chętnie pomogę.

A jednak nie mogłeś się powstrzymać. No cóż, niezbyt to o Tobie dobrze świadczy. I w dodatku kolejne zdanie-złośliwość, tak jakby mimochodem, niechcący...

Dyskusja toczy się publicznie to się odezwałem. A zaproszeniem do offtopa było to:

Yath pisze:@Yans, @Mamerkus — gdyby wszyscy osobnicy ludzkiego gatunku wykazywali takie podejście, jak wasze, nadal siedzielibyśmy przed szałasem skrobiąc skóry odłupanym kamieniem...

Zostałem wywołany do tablicy. Ale możesz udawać głupa, że jednak było inaczej, Twoja sprawa.
mamerkus.blogspot.com
Mamerkus
Czytacz

Wróć do Czyściec