Upadek Hyperiona

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Upadek Hyperiona

Postautor: zaber69 » 31 grudnia 2008, 23:46 - śr

w książce którą niedawno kupiłem jest niewielki brak brakuje stron od 97 do 112 włącznie . Jest to książka Dana Simmonsa - Upadek Hyperiona. czy już o tym wiecie??
zaber69
Przechodzień

Re: Upadek Hyperiona

Postautor: Andrzej Miszkurka » 31 grudnia 2008, 23:46 - śr

zaber69 pisze:w książce którą niedawno kupiłem jest niewielki brak brakuje stron od 97 do 112 włącznie . Jest to książka Dana Simmonsa - Upadek Hyperiona. czy już o tym wiecie??

To się zdarza. Trzeba po prostu wymienić wadliwy egzemplarz na dobry; z tym nie powinno być żadnych problemów.

Pozdrawiam,
Andrzej Miszkurka
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: bio » 30 stycznia 2009, 23:46 - pt

Na pewno Shrike je powydzierał. U mnie chciał zrobić to samo, ale go popsiukałem takim kuchennym siuwaksem, którym zniszczyłem sobie ostatnio garnek aluminiowy, to uciekł ze strachu przed korozją.
Awatar użytkownika
bio
Pisarczyk

Postautor: Shadowmage » 31 stycznia 2009, 23:46 - sob

A Pielgrzymi na to nie wpadki... ech, amatorzy :D
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: bio » 31 stycznia 2009, 23:46 - sob

Bo w ich czasach już nie używa się chemii do zmywania statków. Jeśli kto pamięta, jak firma Deawoo jakiś czas temu forsowała ultradźwiękowe pralki i samomyjące zlewozmywaki, to niech wie, że zostali pokonani przez koncerny chemiczne. Ale zemsta jest rozkoszą wykiwanych firm. Uciekli w przyszłość i tam zdominowali przemysł gospodarstw domowych. Martin Silenus, do czego się nie przyznawał wstydliwie, był w młodości przez czas jakiś akwizytorem pralek Deawoo. Są/będą na to dokumenty !
Awatar użytkownika
bio
Pisarczyk

Wróć do Czyściec