Riverworld

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Riverworld

Postautor: martinezz » 08 lipca 2005, 23:46 - pt

witam, zaniechaliści kontynuacji Riverworld po drugim tomie
-czytalem 3,4 i5 i jestem happy ale warto byloby wydać to po posku-w końcu to fantastyka z górnej półki ( przynajmniej ja tak uważam)
i oryginalny pomysł z wdziękiem rozwinięty przez autora
martinezz

Postautor: Andrzej Miszkurka » 09 lipca 2005, 23:46 - sob

Ciągle się wahamy. Obawiam się jednak, że nic z tego nie wyjdzie.

Pozdrawiam,

Andrzej
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: pko » 29 lipca 2005, 23:46 - pt

osobiscie tez czekam na kontynuacje a wasze ociaganie zmusilo mnie do przeczytania tego w inny sposob:) ehh chory kraj chorzy ludzie rozpoczac i nie skonczyc ... trzeba bylo pomyslec o tym wczesniej
pko

To nie choroba

Postautor: Bard78 » 29 lipca 2005, 23:46 - pt

chory kraj chorzy ludzie

Ekonomia, glupku :wink: Bez urazy.
Bard78

Postautor: Sędzia » 30 lipca 2005, 23:46 - sob

ekonomia ekonomią, ale na krótką metę.

Jeśli wydawnictwo często robi takie "numery", to czytelnik po pewnym czasie może się zastanawiać, czy kupić nową książkę, czy poczekać aż będzie do kupienia cała seria, bo nie wiadomo co wydawnictwo wymyśli. Także polecam pod rozwagę, i fakt że Zysk potrafił po 5 albo i więcej latach wydać statni tom drugich kronik Covenanta, mimo że zalegała cała seria w tanich książkach. Ale za to mam dużo większe poczucie "bezpieczeństwa" w kupowaniu ich pozycji...
Sędzia

Postautor: pko » 31 lipca 2005, 23:46 - ndz

tak jestem glupi bo czytam glupie ksiazki wydane przez glupich wydawcow wierzac ze mnie nie wystawia ... sorki ale zmiany szat graficznych w polowie serii nie wydawanie kontynuacji mimo ZAPOWIEDZI (nie wiesz nie pisz) to jest madra polityka i w sumie fajnie bo nie moge sobie przypomniec kiedy ostatnio kupilem ksiazke maga glupku ... mozesz sie czuc urazony
pko

Juz bez "glupkow"

Postautor: Bard78 » 31 lipca 2005, 23:46 - ndz

Drogi pko,
Widze, ze poczules sie urazony moim postem. Przepraszam, nie taki byl moj zamiar. Myslalem, ze posluguje sie cytatem powszechnie znanym i nie zaliczanym juz do obelzywych. Mylilem sie. Jeszcze raz przepraszam. Ale tak jak ja - byc moze - przesadzilem z "glupkiem", tak ty przesadzasz z "chorymi ludzmi".
Wracajac zas do ekonomii... Zapowiedzi zapowiedziami, ale zadne wydawnictwo nie prowadzi dzialalnosci charytatywnej. A dobrzy autorzy (powiedzmy, ze zaliczymy do nich Farmera, choc nie jego mam tu na mysli) najczesciej sprzedaja sie u nas kiepsko, ustepujac pola przyslowiowym Danom Brownom. Dlatego - moze przez to, ze mam znajomych w tym biznesie - rozumiem ludzi, ktorzy ryzykujac utrate zaufania czytelnikow wycofuja sie z serii w polowie (lub nawet wczesniej). Choc wcale mnie to nie cieszy.
Ale dzieki temu moga wydac inne, rownie fajne lub fajniejsze ksiazki :D :D :D
Bard78

Wróć do Czyściec