2 wydawnictwa - 1 książka !!!

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

2 wydawnictwa - 1 książka !!!

Postautor: Melo » 08 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Chodzi mi o to czy np. jeśli ktoś wysyła teksty do wielu przynajmniej 2 wydawnictw i oba wydawnictwa będą chciały wydać dzieło to czy można wydać w 2 czy trzeba wybrać wtedy jedno. ODP.
- We're not suposoad to leave the island !
- That's not true. I must to go home.
- We have to go back !
- No, we musn't.
- WE HAVE TO GO BACK !!!
Melo
Przechodzień

Postautor: grubshy » 08 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Zgaduje, ze maszynopis do oceny mozna poslac komu sie chce, ale przy naszym relatywnie skromnym ryneczku wydawniczym, bardzo watpie czy dwa wydawnictwa zgodzilyby sie wydac te same 'dzielo'.
(Prawde mowiac, powinienes uznac za olbrzymi sukces, jesli znajdziesz chociaz jedno takie wydawnictwo).
EDIT: w zaden sposob, nie jestem powiazany z wydawnictwem MAG, ale skoro topic pojawil sie w dziale Fantastyka a nie Pytania do wydawnictwa, to wyrazilem swoje przypuszczenia.
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
Awatar użytkownika
grubshy
Wielki AQ

Postautor: Halabardnik » 08 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Raczej bedziesz musial wybrac. Ale nie tworz problemow, ktorych na razie nie ma... :lol: Powodzenia.

H.
Halabardnik
Cthulhu

Postautor: Himura » 08 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Będziesz musiał wybrać, ale to sytuacja hipotetyczna, bo przy całym szacunku dla Ciebie to naprawdę o niewielu debiutantów na tym świecie wydawnictwa się "biją".
Inna sprawą jest, że Twój temat do tego wątku nie pasuje, powinieneś takie sprawy poruszać w "Pytaniach do Wydawnictwa", ewentualnie w "o czymkolwiek zechcesz"
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Halabardnik » 08 czerwca 2008, 23:46 - ndz

Ale skoro watek juz jest, to moze jakas laskawa moderatorka przeniesie go lub zamknie?

H.
Halabardnik
Cthulhu

Postautor: Himura » 08 czerwca 2008, 23:46 - ndz

No pasowałoby, Panie Moderatorki do boju! :)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Dhuaine » 10 czerwca 2008, 23:46 - wt

Dwa dni i nic? O.o No i musiałam się zalogować, choć jestem tylko na chwilkę. xD
Awatar użytkownika
Dhuaine
Moderator

Postautor: Nightchill » 10 czerwca 2008, 23:46 - wt

Dhuaine pisze:Dwa dni i nic? O.o No i musiałam się zalogować, choć jestem tylko na chwilkę. xD

Toż ja już to wywaliłam do pierdół na dole. Oryginalnie było w Fantastyce. Przecież i tak nikt z wydawnictwa na to nie odpowie. Poza tym trudno powiedzieć do kogo było skierowane pytanie.
"Jakie jezioro, taka pani..."
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Wróć do Czyściec