Jacqueline Carey

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Jacqueline Carey

Postautor: Kushiel » 09 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Witam wszystkich jestem nowa na forum i pozdrawiam serdecznie fanów Jacqueline Carey
Odkąd przeczytałam jej książki po prostu oszalałam. Trylogia Kushiela mnie zachwyciła przede wszystkim wniosła coś nowego oryginalnego co w fantastyce niestety jest juz coraz rzadziej spotykane. to jedna z niewielu książek która wciąga juz od pierwszego zdania i ma niewiarygodny klimat, fantastyczne postacii niezwykle barwny świat. Przyznam że czytając ją nie raz piekły mnie uszy wyobrąźnia Pan Carey jest do pozazdroszczenia jednak jest ona ciekawym elementem książki i niewątpliwie jej atutem dawno już nie czytałam książki przez całą noc i nawet nie zauważyłam kiedy przemineła. Chciałabym bardzo by została wydana w twardej oprawie bo moja juz sie rozlatuje przeczytałam ją tyle razy choc bardzo o nią dbam i trzymam jak relikwie ledwo już zipie wię przypuszczam niedługo czeka mnie kupienie jej jeszcze raz. Nie moge sie doczekać dalszych części ale chyba jeszcze sobie poczekam na nie bo będą z tego co udało mi sie wyczytać dopiero w 2009 roku ale na ukochaną książkę warto czekać
What are little girls made off ??
Sugar and Spice
Perfume that smells nice...
Jewels and furs
To attract attention...
And other good points
To obvious to mention !
Awatar użytkownika
Kushiel
Pisarczyk

Postautor: Himura » 09 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Wszystko fajnie, tylko dlaczego zakładasz ponownie temat, który już istnieje (w dodatku w tym samym wątku - czy naprawdę tak trudno jest przejrzeć strony w nim zawarte - jest ich na dzień dzisiejszy cztery).
Zajrzyj tu:
http://www.mag.com.pl/forum/viewtopic.php?t=38&start=0
Pisz dalej w tym właściwym.

Poza tym Witam!
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Kushiel » 09 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Przepraszam moze to głupio zabrzmi ale przd chwila nie bylo tego tematu wyzej moj był jedyny nie wiem moze komp moj go ni poazal ale na serio sprawdzalam kilka razy i moj byl jedynym o jacqueline carey
What are little girls made off ??
Sugar and Spice
Perfume that smells nice...
Jewels and furs
To attract attention...
And other good points
To obvious to mention !
Awatar użytkownika
Kushiel
Pisarczyk

Postautor: Himura » 09 kwietnia 2008, 23:46 - śr

Był na 3 stronie w wątku (strony są na dole po prawej).
Tematy układają się wg daty ostatniego posta (te "najświeższe" są na przodzie).
Ten drugi znalazł się na wierzchu ponieważ dokonałem w nim wpisu (zacytowałem w nim Twoją wypowiedź, by ktoś kto chce Ci odpisać nie dublował nie potrzebnie tematu).
Mam nadzieję, że zadomowisz się na forum - jest tu wielu interesujących użytkowników. 8)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Wróć do Czyściec