Nowa część (Eriksona)

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Nowa część (Eriksona)

Postautor: Itkovian » 17 marca 2006, 23:46 - pt

Witam!!
Mam takie drobne pytanie... dlaczego przesunięto (po raz nie wiem który) datę wydania 6 tomu wiadomej sagi? Po mału staje się to męczące :evil:
Nie wiem co jest przyczyną, czy nie kompetencja, czy po prostu olewanie czytelnika.

pozdrawiam szanowne wydawnictwo
Itkovian

Postautor: mec » 18 marca 2006, 23:46 - sob

jak to przesunięto ?

na kiedy ?

:?
"Tych, którzy umierają zdrowo, wypycha się i wystawia na widok publiczny w szklanych skrzyniach jako przykłady właściwego życia."
Steven Erikson, "Zdrowe zwłoki"
Awatar użytkownika
mec
Asimov

Postautor: Elektra » 18 marca 2006, 23:46 - sob

Na lato:

w Zapowiedziach ktoś pisze:ŁOWCY KOŚCI. MALAZAŃSKA KSIĘGA POLEGŁYCH. Steven Erikson
2006/03/05
6 tom 10-tomowego cyklu "Malazańska księga poległych" ukaże się w lato 2006

Z tego co pamiętam, miało być w maju (na razie to tylko teoretycznie miesiąc opóźnienia, miejmy nadzieję, że nie więcej).
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: Nightchill » 18 marca 2006, 23:46 - sob

Może dobrze, że nie napisali "na wiosnę", bo tej ma w tym roku nie być ;).

Przenoszę z lekko zmienionym tytułem do pytań do wydawnictwa Bardziej prawdopodobne, że dostaniemy jakąś brdziej szczegółową odpowiedź.
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Anomandaris » 03 maja 2006, 23:46 - śr

a ja mam z kolei inne pyatnie zwiazane z ta lektura:
czy wydanie kolekcjonerskie bedzie mozliwe do zamowienia rowno z premiera I tomu?? czy musze poczekac na II?? najlepiej jakby mozna bylo zamowic wczesniejj, tak zeby na premiere (16 czerwiec?? - to moje urodziny, zrobcie mi niepsodzianke, prosze!!) byly juz w domu!!
Anomandaris
Czytacz

Postautor: Zeb » 04 maja 2006, 23:46 - czw

Ja we wtorek mialem w ręku Bonehunters w ksiegarni w Londku, już miałem kupić ale stwierdzilem że zanim przebrnę przez ta cegłę w oryginale to u nas juz też wyjdzie :wink: Ale łapki aż się trzęsły...
Tak sobie myślę, że gdyby wszyscy ludzie byli braćmi to by nie było sióstr
Awatar użytkownika
Zeb
Bezimenny

Postautor: Anomandaris » 14 maja 2006, 23:46 - ndz

no i jak zawsze jasna i wyczerpujaca odpowiedz ze strony wydawnictwa :/
Anomandaris
Czytacz

Postautor: Elektra » 15 maja 2006, 23:46 - pn

W innym wątku była odpowiedź (dokładnie - Plany wydawnicze, strona 18.):

Andrzej Miszkurka pisze:Wydanie w twardej oprawie powinno być dostępne przed Łowcami kości 2.

Czyli raczej nie z pierwszym tomem.
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: Anomandaris » 15 maja 2006, 23:46 - pn

aha, dziekuje :]
Anomandaris
Czytacz

Postautor: zrzeda » 17 czerwca 2006, 23:46 - sob

mag jak zwykle dal tylka...ale ja to mam juz dosyc tych problemow z terminami,jak sie podaje jakis termin to warto sie go trzymac, rozumiem, ze sa rozne problemy itd. ale u was to sie dzieje regularnie, wiec jak wy macie czytelnika w d... to czytelnik tez w koncu bedzie mial was w d... i tego wam jak na razie zycze...
mam jednak nadzieje, ze kiedys wydawnictwo mag stanie na wysokosci zadania...
Awatar użytkownika
zrzeda
Czytacz

Postautor: Andrzej Miszkurka » 17 czerwca 2006, 23:46 - sob

zrzeda pisze:mag jak zwykle dal tylka...ale ja to mam juz dosyc tych problemow z terminami,jak sie podaje jakis termin to warto sie go trzymac, rozumiem, ze sa rozne problemy itd. ale u was to sie dzieje regularnie, wiec jak wy macie czytelnika w d... to czytelnik tez w koncu bedzie mial was w d... i tego wam jak na razie zycze...

Po pierwsze, nie mamy czytelników naszych książek w d... Jest mi bardzo przykro, że czujesz się rozczarowany, ale w tym przypadku akurat nie mamy sobie nic do zarzucenia. Przypominam, że Erikson ukazał się w na zachodzie 1 marca 2006 roku.

Po drugie, większość dat, to daty orientacyjne, tak żebyście wiedzieli, kiedy, mniej więcej, możecie się spodziewać książek swoich ulubionych autorów. Dopóki jednak nie zostaną potwierdzone na stronie głównej, należy je traktować, jako pomoc, a nie pewnik.

Pozdrawiam,

Andrzej
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Himura » 17 czerwca 2006, 23:46 - sob

zrzeda pisze:mag jak zwykle dal tylka...ale ja to mam juz dosyc tych problemow z terminami,jak sie podaje jakis termin to warto sie go trzymac, rozumiem, ze sa rozne problemy itd. ale u was to sie dzieje regularnie, wiec jak wy macie czytelnika w d... to czytelnik tez w koncu bedzie mial was w d... i tego wam jak na razie zycze...

Imć pan Zrzęda trochę nie przesadza? (skąd się wziął nick łatwo zgadnąć :) )
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Tigana » 17 czerwca 2006, 23:46 - sob

Himura pisze:Imć pan Zrzęda trochę nie przesadza? (skąd się wziął nick łatwo zgadnąć :) )

Jak chce zrzędzić jego sprawa ale po co od razu używać słów, które nie pasują do wizerunku "Forum" :?: Nie przypominam sobie żeby chociaż raz pan Andrzej wkurzył się na jakiegoś użytkownika (nawet jak dane pytanie padło po raz enty) i go obraził. Chyba można wymagać od czytelników tego samego. I koniec.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tigana
Samuraj Jack

Postautor: zrzeda » 17 czerwca 2006, 23:46 - sob

tylek czy d... to slowa ktore nie pasuja do wizerunku forum?
Chyba nikogo (personalnie) nie obrazilem, moze miedzy wierszami?
Po raz enty to mag sie spoznia z wydaniem ksiazki(w terminie podanym przez siebie) i ma to miejsce od lat...czy nie mam prawa sie wkurzac.
Czy strona glowna to ta, ktora odpala sie jako pierwsza?Bo tam jak wol napisane jest 16 czerwca!
Awatar użytkownika
zrzeda
Czytacz

Postautor: ASX76 » 18 czerwca 2006, 23:46 - ndz

zrzeda pisze:tylek czy d... to slowa ktore nie pasuja do wizerunku forum?

Z pewnością nie w kontekście w jakim zostały użyte :!:
Odzywki typu: "... jak zwykle dal tylka"... są chamskie, obraźliwe i prymitywne. Świadczą również o niezbyt wysokim (delikatnie mówiąc) poziomie kultury osobistej osoby je wypowiadającej.
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

Następna

Wróć do Czyściec