Haydon

Zapomniane wątki...

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Haydon

Postautor: oopsiak » 03 lipca 2005, 23:46 - ndz

Kiedy wyjdzie kolejna książka E. Haydon? Z tego co wiem, po angielsku zostala wydana na poczatku... eee... kwietnia?? chyba tak :P ile srednio trwa tlumaczenie??
oopsiak

Postautor: Andrzej Miszkurka » 03 lipca 2005, 23:46 - ndz

Elegia ukaże sie w listopadzie lub grudniu, a kolejna część The Assassin King powinna ujrzeć światło dzienne w lipcu 2005.

Pozdrawiam,

Andrzej
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Czarna Mamba-san » 03 lipca 2005, 23:46 - ndz

Nie ukrywam, że jestem rozczarowana .

"Requiem za słońcem" zostało wydane w 2003 roku więc jak dla mnie to kawaaaał czasu temu :? ... ale nic - Ryla Hira .
Ludzi można podzielić na dwa rodzaje; tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją, i tych którzy są wytworem samych siebie, którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu. Oni chodzą po świecie a nie świat po nich.
Stachura "Oto"
Awatar użytkownika
Czarna Mamba-san
Pisarczyk

Postautor: Andrzej Miszkurka » 03 lipca 2005, 23:46 - ndz

Zdaję sobie sprawę, że to zbyt długa przerwa. Mam nadzieję, że w przyszłości nie tylko Haydon, ale i inni autorzy będą ukazywali się systematyczniej, tuż po zachodnich edycjach.

Pozdrawiam i przepraszam,

Andrzej
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Kalriem » 08 lipca 2005, 23:46 - pt

Kurcze, szkoda że tak późno. Ale dobrze przynajmniej że w tym roku, chociaż znając nasze polskie realia jakiś poślizg będzie.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Andrzej Miszkurka » 09 lipca 2005, 23:46 - sob

Mam nadzieję, że nie.

Pozdrawiam,

Andrzej
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Kalriem » 17 sierpnia 2005, 23:46 - śr

Chciałabym się zapytać, jak idzie praca nad "Elegią"? Czy nie będzie poślizgów? Wiem że miesiąc od ostatniego tutaj postu jest trochę przy krótkim czasem, no ale cóż... po prostu już nie mogę się doczekać kolejnej części ;)
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Gość » 17 sierpnia 2005, 23:46 - śr

znów bolesne miesiące oczekiwania, przynajmniej zdąrze jeszcze raz przeczytać poprzednie. mam tylko nadzieje że to nie dym w oczy jak z pozostałymi. :wink:
Gość

Postautor: Andrzej Miszkurka » 17 sierpnia 2005, 23:46 - śr

Kalriem pisze:Chciałabym się zapytać, jak idzie praca nad "Elegią"? Czy nie będzie poślizgów? Wiem że miesiąc od ostatniego tutaj postu jest trochę przy krótkim czasem, no ale cóż... po prostu już nie mogę się doczekać kolejnej części ;)

Haydon jest już przetłumaczona, dlatego nie sądzę, żeby były jakieś poślizgi. Ukaże się pod koniec roku (pierwszy tydzień grudnia).
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Kalriem » 18 sierpnia 2005, 23:46 - czw

No to super, dziekuję za szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Czarna Mamba-san » 18 sierpnia 2005, 23:46 - czw

Więc to już jest poślizg -_- ... miał być lipiec ... potem listopad ..a teraz grudzień O.o Więć trzeba się przygotować na koniec stycznia ( to jest optymistyczna wersja -__- ).

Przepraszam, ale człowiek naprawde może stracić cierpliwość kiedy w pierwszej kolejności wydaje się książki Hobb, które i tak większość osób już czytało a nie nowości ...
Ludzi można podzielić na dwa rodzaje; tych, którzy są wytworem świata, w którym żyją, i tych którzy są wytworem samych siebie, którzy choć świata nie zmienili, nie dali się zmienić światu. Oni chodzą po świecie a nie świat po nich.
Stachura "Oto"
Awatar użytkownika
Czarna Mamba-san
Pisarczyk

Postautor: Kalriem » 18 sierpnia 2005, 23:46 - czw

Heh, pierwotnie to podobno Elegia miała się ukazać na wiosnę. No ale cóż, dobrze chociaż że będzie to grudzień 2005, niż lipiec 2006, no i miejmy nadzieję, że Asassin ukaże się właśnie w lipcu.
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Andrzej Miszkurka » 18 sierpnia 2005, 23:46 - czw

Czarna Mamba-san pisze:Więc to już jest poślizg -_- ... miał być lipiec ... potem listopad ..a teraz grudzień O.o Więć trzeba się przygotować na koniec stycznia ( to jest optymistyczna wersja -__- ).

Przepraszam, ale człowiek naprawde może stracić cierpliwość kiedy w pierwszej kolejności wydaje się książki Hobb, które i tak większość osób już czytało a nie nowości ...

Elegia ukaże się w tym roku; więcej poślizgów już nie będzie. Obiecuję.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Wróć do Czyściec