Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.8.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.8.0)

Postautor: Alia » 28 października 2015, 23:46 - śr

Tymczasem w zapowiedziach pojawiły się dwie nowe książki na styczeń. Mitchell w uczcie wyobraźni oraz coś niejakiego Milesa Camerona, o czym wcześniej chyba nie było mowy w tym wątku.
Alia
Mistrz Pióra

Postautor: Typical_troll » 28 października 2015, 23:46 - śr

Alia pisze:Tymczasem w zapowiedziach pojawiły się dwie nowe książki na styczeń. Mitchell w uczcie wyobraźni oraz coś niejakiego Milesa Camerona, o czym wcześniej chyba nie było mowy w tym wątku.

Było.
Ciekawe co się stało z "bone" w tytule Mitchella. Myślałem, że miało jakieś specyficzne znaczenie,a tu po prostu znikło.
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Sebek » 28 października 2015, 23:46 - śr

Okladka Mitchela prezentuje sie bardzo fajnie :) No to teraz tylko jeszcze okladka "Domu z lisci" Danielewskiego i zapowiedzi na styczen beda kompletne :)
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Andrzej Miszkurka » 28 października 2015, 23:46 - śr

Sebek pisze:Okladka Mitchela prezentuje sie bardzo fajnie :) No to teraz tylko jeszcze okladka "Domu z lisci" Danielewskiego i zapowiedzi na styczen beda kompletne :)

Danielewski ukaże się w marcu. Nie chcę żeby ukazał się w tym samym miesiącu co UW lub Artefakty.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: bio » 28 października 2015, 23:46 - śr

OK. A jakbyś z łaski swojej jeszcze odpowiedział na me sugestie?
Awatar użytkownika
bio
Pisarczyk

Postautor: Andrzej Miszkurka » 29 października 2015, 23:46 - czw

bio pisze:OK. A jakbyś z łaski swojej jeszcze odpowiedział na me sugestie?

Nie mam nic z tego w planach.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Jacog » 29 października 2015, 23:46 - czw

Andrzej Miszkurka pisze:Danielewski ukaże się w marcu. Nie chcę żeby ukazał się w tym samym miesiącu co UW lub Artefakty.

Ale na marzec był planowany Peryferal Gibsona w UW, o ile pamiętam? Przesunie się?
Jacog
Mistrz Pióra

Postautor: Ciacho » 29 października 2015, 23:46 - czw

Andrzej, zapytany o to, czy Mag będzie wystawcą na Targach Katowickich odpowiedziałeś, że nie, że będzie Olesiejuk. Tymczasem patrzę na program i rozstawienie, a tam widnieje "Wydawnictwo MAG - stoisko 66". To nie jest żaden błąd?

Okładka do Mitchella ładna. Kto za nią odpowiada?
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Sebek » 29 października 2015, 23:46 - czw

Andrzej Miszkurka pisze:
Sebek pisze:Okladka Mitchela prezentuje sie bardzo fajnie :) No to teraz tylko jeszcze okladka "Domu z lisci" Danielewskiego i zapowiedzi na styczen beda kompletne :)

Danielewski ukaże się w marcu. Nie chcę żeby ukazał się w tym samym miesiącu co UW lub Artefakty.

Na Styczen bylo zapowiadane 6 tytulow. Zatem na miejsce Danielewskiego cos wpadnie, czy jednak w Styczniu bedzie te 5 tytulow?
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Psychonauts » 29 października 2015, 23:46 - czw

Sebek pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:

Na Styczen bylo zapowiadane 6 tytulow. Zatem na miejsce Danielewskiego cos wpadnie, czy jednak w Styczniu bedzie te 5 tytulow?

Dom był zapowiadany na luty, a nie styczeń. Błazen jeszcze miał być w styczniu, ale nie wiem czy plany się zmieniły.
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Psychonauts pisze:Dom był zapowiadany na luty, a nie styczeń. Błazen jeszcze miał być w styczniu, ale nie wiem czy plany się zmieniły.

Faktycznie, masz racje. Przepraszam za zamieszanie, zatem brakuje jeszcze tylko "Misji blazna" Hobb i styczen nie ulegl by zmianom, ale skoro Danielewski ma ukazac sie w innym miesiacu co UW i Artefakty. Padnie na kwiecien, bo na marzec byl planowany "Peryferal" Gibsona, no chyba, ze Gibson spadnie na kwiecien.
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Jacog pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:Danielewski ukaże się w marcu. Nie chcę żeby ukazał się w tym samym miesiącu co UW lub Artefakty.

Ale na marzec był planowany Peryferal Gibsona w UW, o ile pamiętam? Przesunie się?

Tak, zgodnie z zasadą, o której wspomniałem powyżej. Czyli w pierwszym półroczu będzie tak:

STYCZEŃ
David Mitchell Czasomierze (UW)

LUTY
John Brunner Ślepe stado (Artefakty)
Christopher Priest (Artefakty)

MARZEC
Mark Z. Danielewski Dom z liści

KWIECIEŃ
William Gibson Peryferal (UW)

MAJ
Dan Simmons Olimp

CZERWIEC
Keith Roberts Pavane (Artefakty)
William Gibson Wypalić chrom (Artefakty)
William Gibson Trylogia mostu (Artefakty)

Ciacho pisze:Andrzej, zapytany o to, czy Mag będzie wystawcą na Targach Katowickich odpowiedziałeś, że nie, że będzie Olesiejuk. Tymczasem patrzę na program i rozstawienie, a tam widnieje "Wydawnictwo MAG - stoisko 66". To nie jest żaden błąd?

Okładka do Mitchella ładna. Kto za nią odpowiada?

Będzie nasze stoisko. Z ludźmi Olesiejuka.
Konior

Sebek pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:

5 tytułów

Sebek pisze:
Psychonauts pisze:Dom był zapowiadany na luty, a nie styczeń. Błazen jeszcze miał być w styczniu, ale nie wiem czy plany się zmieniły.

Faktycznie, masz racje. Przepraszam za zamieszanie, zatem brakuje jeszcze tylko "Misji blazna" Hobb i styczen nie ulegl by zmianom, ale skoro Danielewski ma ukazac sie w innym miesiacu co UW i Artefakty. Padnie na kwiecien, bo na marzec byl planowany "Peryferal" Gibsona, no chyba, ze Gibson spadnie na kwiecien.

Hobb wystartuje w lutym lub kwietniu i będzie wychodziła co 2 miesiące. Czyli nieparzyste, to Sanderson, Sutherland, Butcher, a parzyste Abercrombie i Hobb.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Andrzej Miszkurka pisze:
Tak, zgodnie z zasadą, o której wspomniałem powyżej. Czyli w pierwszym półroczu będzie tak:

STYCZEŃ
David Mitchell Czasomierze (UW)

LUTY
John Brunner Ślepe stado (Artefakty)
Christopher Priest (Artefakty)

MARZEC
Mark Z. Danielewski Dom z liści

KWIECIEŃ
William Gibson Peryferal (UW)

MAJ
Dan Simmons Olimp

CZERWIEC
Keith Roberts Pavane (Artefakty)
William Gibson Wypalić chrom (Artefakty)
William Gibson Trylogia ciągu (Artefakty)

Brzmi satysfakcjonujaco. Fajnie, ze akurat x3 Artefakty przypadly wstepnie na czerwiec, zrobie sobie urodzinowy prezent :) ale jesli chodzi o drugiego Gibsona, to pewnie chodzi o "Trylogie mostu" ;), no ale male przejezyczenia zdarzaja sie nawet najlepszym.
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Sebek pisze:Brzmi satysfakcjonujaco. Fajnie, ze akurat x3 Artefakty przypadly wstepnie na czerwiec, zrobie sobie urodzinowy prezent :) ale jesli chodzi o drugiego Gibsona, to pewnie chodzi o "Trylogie mostu" ;), no ale male przejezyczenia zdarzaja sie nawet najlepszym.

Już poprawiłem.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Vessago » 29 października 2015, 23:46 - czw

A co z Czerwonym Rycerzem? Jest w zapowiedziach na stronie jako plan wydawniczy na styczeń 2016?
Vessago
Czytacz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...