Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.7.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.7.0)

Postautor: Typical_troll » 08 kwietnia 2015, 23:46 - śr

Sebek pisze:...
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Zamowienie zlozone :)
...

Jak ci się to udało? Teraz na stronie jest "brak towaru" i zamówienia nie da się złożyć. Nie chcę znowu narzekać, ale wydaje mi, że całość tej akcji jest nieco chaotycznie przygotowana. Status kompletu Artefaktów w sklepie zmienia się nieustannie, zamówienia nie mogę złożyć jak już się zdecydowałem, a deklarowane zniżki za kod promocyjny sa inne od rzeczywiście naliczanych. Oczywiście na niekorzyść kupującego. Sorry, ale przypomina mi się taki cytat ze Stuhra w "Seksmisji"...

A co do dyskusji o "Kantyczce" - "Artefakty" jako seria powtórek zdecydowanie tracą na atrakcyjności. Zwłaszcza dla kogoś, kto ma stare wydania.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2015, 23:46 - śr przez Typical_troll, łącznie zmieniany 2 razy
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.7.0)

Postautor: Andrzej Miszkurka » 08 kwietnia 2015, 23:46 - śr

Typical_troll pisze:
Sebek pisze:...
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Zamowienie zlozone :)
...

Jak ci się to udało? Teraz na stronie jest "brak towaru" i zamówienia nie da się złożyć. Nie chcę znowu narzekać, ale wydaje mi, że całość tej akcji jest nieco chaotycznie przygotowana. Status kompletu Artefaktów w sklepie zmienia się nieustannie, zamówienia nie mogę złożyć jak już się zdecydowałem, a deklarowane zniżki za kod promocyjny sa inne od rzeczywiście naliczanych. Oczywiście na niekorzyść kupującego. Sorry, ale przypomina mi się taki cytat ze Stuhra w "Seksmisji"...

A co do dyskusji o "Kantyczce" - "Artefakty" jako seria powtórek zdecydowanie tracą na atrakcyjności. Zwłaszcza dla kogoś, kto ma stare wydania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów najlepiej kontaktować się ze sklepem.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Poprzednia

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...