Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Postautor: Moore » 04 listopada 2014, 23:46 - wt

Trollu,

Bez urazy, ale ja doskonale rozumiem Katkę. Gdzieś na przełomie I i II tomu Weeksa oficjalna informacja brzmiała "trzy". Można się pogubić.
Moore
Mistrz Pióra

Postautor: Typical_troll » 04 listopada 2014, 23:46 - wt

Moore pisze:Trollu,

Bez urazy, ale ja doskonale rozumiem Katkę. Gdzieś na przełomie I i II tomu Weeksa oficjalna informacja brzmiała "trzy". Można się pogubić.

Bez urazy, ale o co ci chodzi? Podałem tylko oczywiste dla każdego miejsce gdzie ta informacja jest. Na wszelki wypadek dodałem też samą informację. Mogę skasować, jeśli wolisz sam podać?
PS. Jest tam też szczegółowe objaśnienie dlaczego kiedyś było trzy, a teraz jest cztery. Naprawdę trudno się pogubić.
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Katka » 05 listopada 2014, 23:46 - śr

Typical_troll pisze:Skoro czytasz w oryginale to zapewne bez trudno znajdziesz taką informację na stronie autora? Gdybyś nie znalazła, to odpowiedź brzmi "cztery".

Dzięki! Muszę przyznać, że ostatni raz odwiedzałam jego stronę, kiedy jeszcze raczkowała i trudno było dokopać się do sensownych informacji, bo wszystkie utopione były w przydługich postach. Szczerze mówiąc nawet nie pomyślałam, że mogłabym się wysilić i pogrzebać, albo chociaż sprawdzić, czy coś się zmieniło na lepsze.
Katka
Czytacz

Postautor: Typical_troll » 05 listopada 2014, 23:46 - śr

Katka pisze:Dzięki!...
:D

I jeszcze pytanie. Według wcześniejszych informacji nowa książka Gaimana będzie zbiorem opowiadań o nie do końca znanej zawartości nowych tekstów. Czy jest w ogóle jakaś szansa, żeby po wydaniu wznowień Koraliny i Gwiezdnego pyłu, wydać kiedyś komplet opowiadań Gaimana w formacie ostatnich wznowień? Nie wiem czy to sensowny pomysł, ale dla mnie byłoby to idealne uzupełnienie. A gdyby jeszcze tak Gaiman napisał jakiś tekst specjalnie, tylko do polskiego wydania...
Wiem, wiem, rozmarzyłem się i piszę głupoty.
A poza tym uważam, że należy wydać Esslemonta.
Typical_troll
Cthulhu

Postautor: Andrzej Miszkurka » 06 listopada 2014, 23:46 - czw

Typical_troll pisze:

I jeszcze pytanie. Według wcześniejszych informacji nowa książka Gaimana będzie zbiorem opowiadań o nie do końca znanej zawartości nowych tekstów. Czy jest w ogóle jakaś szansa, żeby po wydaniu wznowień Koraliny i Gwiezdnego pyłu, wydać kiedyś komplet opowiadań Gaimana w formacie ostatnich wznowień? Nie wiem czy to sensowny pomysł, ale dla mnie byłoby to idealne uzupełnienie. A gdyby jeszcze tak Gaiman napisał jakiś tekst specjalnie, tylko do polskiego wydania...

Sensowność jest najmniejszym problemem. Nie wiemy jeszcze czy zgodzą się na taki projekt.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Ciacho » 06 listopada 2014, 23:46 - czw

W każdym razie czekam z niecierpliwością na jakieś informację na ten temat. Bo taki zbiorczy tomik byłby świetny. :)

Nie odpowiedziałeś mi jeszcze, aczkolwiek domyślam się, że ten najnowszy twór Gaimana, to jednak bardziej będzie jak Ocean...
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Nausicaa » 06 listopada 2014, 23:46 - czw

Czy wydawnictwo zamierza kiedyś dokończyć InterWorld Gaimana? Bo drugi tom po angielsku już wyszedł i podobno ma być trzeci w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Nausicaa
Skryba

Postautor: Andrzej Miszkurka » 06 listopada 2014, 23:46 - czw

Nausicaa pisze:Czy wydawnictwo zamierza kiedyś dokończyć InterWorld Gaimana? Bo drugi tom po angielsku już wyszedł i podobno ma być trzeci w przyszłym roku.

Mamy całą trylogię. Będzie w następnym roku. Niestety, w nowej szacie graficznej. Nie wracamy do tamtej stylistyki.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Nausicaa » 06 listopada 2014, 23:46 - czw

Cieszę się bardzo :D To dobrze, że będą nowe okładki, bo stara w ogóle nie sugeruje pokręconej zawartości :D
Awatar użytkownika
Nausicaa
Skryba

Postautor: Sędzia » 06 listopada 2014, 23:46 - czw

Andrzej Miszkurka pisze:Mamy całą trylogię. Będzie w następnym roku. Niestety, w nowej szacie graficznej. Nie wracamy do tamtej stylistyki.

Jest szansa na twardą oprawę?
Sędzia
Cthulhu

Postautor: Andrzej Miszkurka » 07 listopada 2014, 23:46 - pt

Sędzia pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:Mamy całą trylogię. Będzie w następnym roku. Niestety, w nowej szacie graficznej. Nie wracamy do tamtej stylistyki.

Tak.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Nausicaa » 07 listopada 2014, 23:46 - pt

Sędzia pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:
Mamy całą trylogię. Będzie w następnym roku. Niestety, w nowej szacie graficznej. Nie wracamy do tamtej stylistyki.

Tak.

To wspaniała wiadomość :D Już dziś dałam w prezencie mój stary egzemplarz koleżance.
Awatar użytkownika
Nausicaa
Skryba

Postautor: Orochimaru » 07 listopada 2014, 23:46 - pt

Andrzej Miszkurka pisze:
Typical_troll pisze:

Sensowność jest najmniejszym problemem. Nie wiemy jeszcze czy zgodzą się na taki projekt.

Czyli Pan Andrzej nie mówi nie :D
Sam mam tylko rozszerzone wydanie dymu i luster. Większość opowiadań bardzo mi się podobała. Gdyby taki zbiór wypełniła proza zamiast tych wierszowanych potworków to byłoby TO!
Trzymam kciuki za marzenia Trolla ;)
Awatar użytkownika
Orochimaru
Mistrz Pióra

Postautor: Kiwaczek » 07 listopada 2014, 23:46 - pt

Panie Andrzeju, czy jest szansa na "Odyseję kosmiczną" Clarke'a w Artefaktach? Chyba nie ma lepszego artefaktu niż Monolit.
Kiwaczek jest fantastyczny
Awatar użytkownika
Kiwaczek
Pisarczyk

Postautor: Procella » 08 listopada 2014, 23:46 - sob

Andrzej Miszkurka pisze:
Sędzia pisze:

Tak.

Samo twarde, wszystko twarde :( A wydacie jeszcze kiedyś coś fajnego w miękkiej? :wink:
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...