Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Postautor: Arcard » 07 października 2014, 23:46 - wt

A co z The Broken Eye autorstwa Brenta Weeks, miała wyjść w nowym roku tym czasem w zapowiedziach póki co ani śladu. Coś się zmieniło w sprawie tej książki?
Arcard
Przechodzień

Postautor: Psychonauts » 08 października 2014, 23:46 - śr

Jak nie ma śladu jak jest.
viewtopic.php?f=4&t=4085
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Arcard » 08 października 2014, 23:46 - śr

O przepraszam, moje niedopatrzenie. Dzięki za info.
Arcard
Przechodzień

Postautor: Sebek » 09 października 2014, 23:46 - czw

Panie Andrzeju, moze sie Pan dowiedziec jak idzie tlumaczenie "Ksiag krwi"? Przy okazji prosze pozdrowic tlumaczke ;) Jej tlumaczenia sa swietne!

Jeszcze jedno. W przyszlosci bedzie mozliwy omnibus Clive Barkera z :"The Hellbound Heart" (wizytowka Barkera), "Cabal" i "Tortured Souls"? Czy czyms innym za "Tortured Souls" ;)
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Andrzej Miszkurka » 09 października 2014, 23:46 - czw

Sebek pisze:Panie Andrzeju, moze sie Pan dowiedziec jak idzie tlumaczenie "Ksiag krwi"? Przy okazji prosze pozdrowic tlumaczke ;) Jej tlumaczenia sa swietne!

Jeszcze jedno. W przyszlosci bedzie mozliwy omnibus Clive Barkera z :"The Hellbound Heart" (wizytowka Barkera), "Cabal" i "Tortured Souls"? Czy czyms innym za "Tortured Souls" ;)

Jeszcze nie jest gotowe. Pozdrowię :).
Na "Księgach krwi" zakończymy.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Shadowmage » 09 października 2014, 23:46 - czw

A ja mam pytanie o audiobooki. Jest ładna zakładka na stronie, ale na razie jest w niej jedna pozycja. Będzie coś więcej w przyszłości?
I drugie pytanie, trochę poza konkursem, a na zaspokojenie ciekawości: forma audiobooka wymaga wykupienia oddzielnej licencji itp. jak z ebookami, czy też np. może pójść w pakiecie z papierową edycją?
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Andrzej Miszkurka » 09 października 2014, 23:46 - czw

Shadowmage pisze:A ja mam pytanie o audiobooki. Jest ładna zakładka na stronie, ale na razie jest w niej jedna pozycja. Będzie coś więcej w przyszłości?
I drugie pytanie, trochę poza konkursem, a na zaspokojenie ciekawości: forma audiobooka wymaga wykupienia oddzielnej licencji itp. jak z ebookami, czy też np. może pójść w pakiecie z papierową edycją?

Przypuszczam, że wyprodukujemy kilka audiobuków w następnym roku. Może Miasto kości, może Księgę cmentarną, może Kłamstwa Locke'a Lamory... Zobaczymy. Tak, potrzebna jest oddzielna licencja.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Sebek » 10 października 2014, 23:46 - pt

Andrzej Miszkurka pisze:
Sebek pisze:Panie Andrzeju, moze sie Pan dowiedziec jak idzie tlumaczenie "Ksiag krwi"? Przy okazji prosze pozdrowic tlumaczke ;) Jej tlumaczenia sa swietne!

Powroce jeszcze raz do tego pytania za rok, moze cos sie zmieni po publikacji "Ksiag krwi" na ktore strasznie czekam ;) i mysle, ze nie tylko ja.

Pierwszy omnibus, jak Pan wspominal w kwietniu badz czerwcu, a kiedy wstepnie mozna oczekiwac drugiego?

"Droga serca" Harrisona nie zaliczy kolejnej obsuwy? Mam nadzieje, ze 17-ego w koncu bedzie mozna ja kupic?
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Andrzej Miszkurka » 10 października 2014, 23:46 - pt

Sebek pisze:
Andrzej Miszkurka pisze:

Powroce jeszcze raz do tego pytania za rok, moze cos sie zmieni po publikacji "Ksiag krwi" na ktore strasznie czekam ;) i mysle, ze nie tylko ja.

Pierwszy omnibus, jak Pan wspominal w kwietniu badz czerwcu, a kiedy wstepnie mozna oczekiwac drugiego?

"Droga serca" Harrisona nie zaliczy kolejnej obsuwy? Mam nadzieje, ze 17-ego w koncu bedzie mozna ja kupic?

W 2016.
"Drodze serca" nic już nie zagraża :). Przypuszczam, że dzisiaj przyjechała do naszego magazynu.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Psychonauts » 10 października 2014, 23:46 - pt

Jak "Droga cienia" ma te same okładki, to stephenson i simmons w 2015 też będą mieć te same? I jaki papier będzie? Biały i gruby czy bardziej jak w "1000 jesieni Jacoba De Zoete"?
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Mknyszyn » 11 października 2014, 23:46 - sob

Panie Andrzeju - a może Vernor Vinge w Artefaktach??? Błagam.
Awatar użytkownika
Mknyszyn
Czytacz

Postautor: toto » 12 października 2014, 23:46 - ndz

Skoro Artefakty zostały wywołane. Czy zapowiadane wydanie Nightwings Silverberga będzie zawierało też Perris Way i To Jorslem? I przy okazji spytam o McAuleya. Ulegliście agentowi i zdecydujecie się na Confluence? Może coś jeszcze?
toto
Czytacz

Postautor: Andrzej Miszkurka » 12 października 2014, 23:46 - ndz

Psychonauts pisze:Jak "Droga cienia" ma te same okładki, to stephenson i simmons w 2015 też będą mieć te same? I jaki papier będzie? Biały i gruby czy bardziej jak w "1000 jesieni Jacoba De Zoete"?

O większości detali zdecydujemy w ostatniej chwili.

Mknyszyn pisze:Panie Andrzeju - a może Vernor Vinge w Artefaktach??? Błagam.

Na razie nie ma takich planów.

toto pisze:Skoro Artefakty zostały wywołane. Czy zapowiadane wydanie Nightwings Silverberga będzie zawierało też Perris Way i To Jorslem? I przy okazji spytam o McAuleya. Ulegliście agentowi i zdecydujecie się na Confluence? Może coś jeszcze?

Gdyby nie zwierało, nie byłoby sensu sięgać po tę pozycje.
Na razie nie.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: jarkko2 » 13 października 2014, 23:46 - pn

A ja chciałbym zapytać o przybliżoną datę wydania "Mother of Eden" Becketta. Z tego co pamiętam to było w kolejce do tłumaczenia.
jarkko2
Przechodzień

Postautor: Andrzej Miszkurka » 13 października 2014, 23:46 - pn

jarkko2 pisze:A ja chciałbym zapytać o przybliżoną datę wydania "Mother of Eden" Becketta. Z tego co pamiętam to było w kolejce do tłumaczenia.

Myślę, że realny jest październik lub listopad 2015.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...