Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Postautor: Procella » 30 września 2014, 23:46 - wt

Andrzej Miszkurka pisze:
Rusłan pisze:
Przy okazji pytanko - czy w "Artefaktach" znajdzie się miejsce na coś Avrama Davidsona?

Jest w kręgu zainteresowań, ale nie jestem w stanie przewidzieć na co ostatecznie się zdecyduję.

Ja jestem za.

"Doctor Eszterhazy" jest strasznie trudny do dostania nawet w oryginale...
Awatar użytkownika
Procella
Skryba

Postautor: Psychonauts » 30 września 2014, 23:46 - wt

Świetne okładki i fajnie że zaczęliście pracować z nowymi grafikami. Ale dlaczego "Laguna " "Obudź się i śnij" mają inne tła w tytule niż zazwyczaj?
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Andrzej Miszkurka » 30 września 2014, 23:46 - wt

Krzysiek pisze:Świetna robota! Choć, jak dla mnie, Laguna jest kopciuszkiem w tym gronie, także jeśli chodzi o okładkę. Być może jednak będzie to coś na poziomie "Ciemnego Edenu".

Nie wiem czego dokładnie oczekujesz, ale Laguna nie będzie tak przystępna, jak Ciemny Eden.

Krzysiek pisze:Simmons będzie wydany jak "stare" Hyperiony czy w zintegrowanych jak planowane wznowienia ?

Jak stare.

Ciacho pisze:Cholera, pierwszy raz jest mi ciężko stwierdzić, która najlepsza. :) Świetna jest od Macleoda - czy tylko mi pierwsza myśl jaka się nasunęła, że to w rosyjskim stylu jest? :D Te dni, kiedy wchodzisz na stronę Maga i widzisz nowości w zapowiedziach. :D Info zaraz poleciało na bloga. :D Ogólnie to McDonald ma chyba najlepsze okładki w UW, jeśli chodzi o kilka tytułów jednego autora. : )

Ciepło. Inspirowaliśmy się Niemieckimi plakatami propagandowymi, które nie różnią się zbytnio od tych ze wschodu. Ilustracja nawiązuje do noweli TheSummer Isles, jednego z moich ulubionych utworów MacLeoda. To historia alternatywna, w której Wielka Brytania przegrywa I wojnę światową i podąża drogą, którą w naszej rzeczywistości przeszli Niemcy.

tomahawk pisze:Panie Andrzeju, a kiedy możemy się spodziewać wznowienia Bakkera? Nie można raczej liczyć na wydanie The Judging Eye przed wznowieniami, prawda?

Spodziewam się, że od lipca do września wznowimy pierwszą trylogią i w październiku wydamy The Judging Eye.

Psychonauts pisze:Świetne okładki i fajnie że zaczęliście pracować z nowymi grafikami. Ale dlaczego "Laguna " "Obudź się i śnij" mają inne tła w tytule niż zazwyczaj?

Diaspora też. I wcześniej Tonąca dziewczyna i Cudzoziemiec w Olondrii. Od czasu do czasu będziemy modyfikować delikatnie paski, żeby fajniej dostosować je do grafiki.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Grigori » 30 września 2014, 23:46 - wt

Sugestia estetyczna do nowych okładek UW.

Nie róbcie na froncie/grzbiecie Laguniy i MacLeoda jasnych ramek wokół pasków z tytułem/autorem, żeby nie biło to po oczach na półce niespójnością grafik serii.
Awatar użytkownika
Grigori
Czytacz

Postautor: Waldemar » 30 września 2014, 23:46 - wt

Zobaczyłem okładki do styczniowej UW - jedyne co mogę powiedzieć -.Dziekuje,ze jesteście. Kto jest autorem okładek?!
Waldemar
Czytacz

Postautor: Shadowmage » 01 października 2014, 23:46 - śr

Egana i Okorafor Piotr Cieśliński, a McDonalda bodajże Stephan Martinière. Nie wiem kto MacLeoda.
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Andrzej Miszkurka » 01 października 2014, 23:46 - śr

Shadowmage pisze:Egana i Okorafor Piotr Cieśliński, a McDonalda bodajże Stephan Martinière. Nie wiem kto MacLeoda.

Nie mogło zabraknąć mojego ulubieńca. Przy okazji udało nam się dopiąć w końcu sprawę Pyłków i Nymphomation :).
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Krzysiek » 01 października 2014, 23:46 - śr

Kolejne znakomite wieści!Czyżby UW 2015 ;)) ??
Automated Alice do kompletu się znajdzie ?

Muszę przyznać, że Wasza aktywność w ostatnim czasie robi wrażenie!
Awatar użytkownika
Krzysiek
Asimov

Postautor: Psychonauts » 01 października 2014, 23:46 - śr

Andrzej Miszkurka pisze:
Shadowmage pisze:Egana i Okorafor Piotr Cieśliński, a McDonalda bodajże Stephan Martinière. Nie wiem kto MacLeoda.

Nie mogło zabraknąć mojego ulubieńca. Przy okazji udało nam się dopiąć w końcu sprawę Pyłków i Nymphomation :).

O super :D A miało nie być nic od noona w 2015. Okładki oczywiście oryginalne jak Wurt i Tv ciał0?
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Ciacho » 01 października 2014, 23:46 - śr

Andrzej Miszkurka pisze:

Kiedy jakieś szczegóły? :D
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: lordofthedreams » 01 października 2014, 23:46 - śr

Andrzej Miszkurka pisze:

Hurra! Już się bałem, że "Wurt" będzie czekał w nieskończoność na przeczytanie :)
Obrazek
lordofthedreams
Czytacz

Postautor: Ciacho » 03 października 2014, 23:46 - pt

No właśnie, dlatego ja się dziwię, czemu tego nie czyta, czy przez to, że prequela jeszcze nie ma. : )

Andrzeju, kiedy więcej szczegółów odnośnie tytułów z Artefaktów? Jakieś okładki, opisy, liczby stron? :)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Sebek » 03 października 2014, 23:46 - pt

A ja dolaczam sie do prosb o powrocenie do tematu Simmonsa. "Terror" to rzecz warta uwagi! Moze nie w 2015, bo tego roku ma wyjsc "Ilion" i "Olimp" ale w 2016 czy 2017 "Terror" bedzie pasowal, jak ulal ;) Bardzo tez bym chcial, aby ukazaly sie "Song of Kali" i zbior opowiadan "Lovedeath".
Trudno jest jednostce utrzymać własny sposób zachowania pod naciskiem innych osób.
"Stowarzyszenie umarłych poetow"
Awatar użytkownika
Sebek
Jeszcze nienarodzony

Postautor: lordofthedreams » 03 października 2014, 23:46 - pt

Shadowmage pisze:
lordofthedreams pisze:
Psychonauts pisze:Pewnie chodzi o pyłki, przecież to kontynuacja Wurta.

Właśnie tak :) Już się bałem, że mnie gdzieś w Internecie wprowadzono w błąd, że to kontynuacja, i niepotrzebnie tyle czekam :)

Ale "Wurt" jest zamkniętą całością, więc wcale nie trzeba czekać...

W takim razie trzymam za słowo i Wurt wskakuje w listę czytelniczą :)

Psychonauts pisze:Dla twojej wiadomości, Pyłki już zostały wydane :) Kiedyś, dawno temu. Za pare groszy możesz ja kupić.

Wiem, ale zawsze lepsze ładne nowe wydanie z Uczty Wyobraźni ;) A jak jakaś saga mocno ze sobą związana to nie lubię później musieć wracać do poprzednich tomów, żeby sobie odświeżyć... za dużo innych książek czeka na półce :) I na tym zakończmy tego offtopa :D
Obrazek
lordofthedreams
Czytacz

Postautor: skorpion1011 » 03 października 2014, 23:46 - pt

Sebek pisze:
M pisze:
Sebek pisze:A ja dolaczam sie do prosb o powrocenie do tematu Simmonsa. "Terror" to rzecz warta uwagi! Moze nie w 2015, bo tego roku ma wyjsc "Ilion" i "Olimp" ale w 2016 czy 2017 "Terror" bedzie pasowal, jak ulal ;) Bardzo tez bym chcial, aby ukazaly sie "Song of Kali" i zbior opowiadan "Lovedeath".
Nie rozumiem twojej wypowiedzi. "Terror" można kupić za grosze w taniej książce lub na Allegro. "Pieśń Bogini Kali" również jest dostepna na Allegro: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=simmons+pie%C5%9B%C5%84+bogini+kali&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-1-ce-0904
Po co pchać dostępne książki w napięty harmonogram wydawnictwa? Nie lepiej aby MAG wydał coś nowego na polski rynek?

Mam wydanie "Terroru" od Rzeczpospolitej i chetnie zamienie je na wydanie takie jak "Drodd" czy "Hyperiony", to samo tyczy sie "Piesni....".

Popieram, wydanie które posiadam jest gów...ane pełno literówek, brzydka i miękka okładka która szybko się zniszczyła. Przydało by się ładne wydanie w twardej oprawie. W tamtym roku AMC miała zacząć produkcję serialu na podstawie książki Simmonsa, ale na razie coś ucichło. Może gdyby serial ruszył (miejmy nadzieję) przy okazji premiery byłaby szansa na wznowienie "Terroru".
"Przyjdzie gości w gaciach powitać. Ale po prawdzie, jacy goście, takie i powitanie."
Awatar użytkownika
skorpion1011
Pisarczyk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...