Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Postautor: Yans » 20 maja 2014, 23:46 - wt

Panie Andrzeju, a co z ostatnim tomem Petera F. HAMILTONA ?! Wydajcie go w końcu i będzie koniec tematu ! :roll:
Więzień Wieczności
Awatar użytkownika
Yans
Czytacz

Postautor: niepco » 20 maja 2014, 23:46 - wt

Yans pisze:Panie Andrzeju, a co z ostatnim tomem Petera F. HAMILTONA ?! Wydajcie go w końcu i będzie koniec tematu ! :roll:

Użytkowniku Yans, odpowiedź na Twe pytanie znajduje się już od kilku dni na tym forum, ale podpowiem: ostatni Hamilton został przełożony na pierwsze półrocze 2015 roku. Tak, mnie też to nie ucieszyło...
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: Psychonauts » 20 maja 2014, 23:46 - wt

Jak wygląda okładka księgi cmentarnej? Bo krążą dwie. Taka całkiem szra i jakaś inna brązowawa http://www.fabryka.pl/typo3temp/pics/c4a0cdb8bc.jpg
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: Adon » 20 maja 2014, 23:46 - wt

Ciacho pisze:-Joe Abercrombie - Samo ostrze: jakie wydanie? Twarde, miękkie i kiedy?

Abercrombie szyty w twardej oprawie byłby fajny. Clarke w sumie też.
Adon
Pisarczyk

Postautor: Rafael » 20 maja 2014, 23:46 - wt

RafTen pisze:Z tego co pamiętam z poprzedniego wątku to chyba konkretna odpowiedź ostatecznie nie padła, więc pytam: czy w ramach Malzańskiej Księgi Poległych będziecie wydawać tylko Eriksona czy może macie w planach również kolejne tomy Esslemonta?

Esslemont ma być dany do tłumaczenia w wakacje, a wydany w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Rafael
Pisarczyk

Postautor: Ciacho » 21 maja 2014, 23:46 - śr

Psychonauts pisze:Jak wygląda okładka księgi cmentarnej? Bo krążą dwie. Taka całkiem szra i jakaś inna brązowawa http://www.fabryka.pl/typo3temp/pics/c4a0cdb8bc.jpg

Wczoraj dostałem do łapy i wygląda to dokładnie w takich barwach:
http://aros.pl/okladki/9/ksiega-cmentarna-2.jpg

Bardzo ładne wydanie, jak "Ślepowidzenie". :)

Adon pisze:
Ciacho pisze:-Joe Abercrombie - Samo ostrze: jakie wydanie? Twarde, miękkie i kiedy?

Abercrombie szyty w twardej oprawie byłby fajny. Clarke w sumie też.

Byłby, byłby. Ja miałem ostatnio kupić "Samo ostrze", ale dobrze się stało, że się wstrzymałem, bo jeśli mieliby to wydać lepiej, to piszę się na to. :)
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: niuklik » 22 maja 2014, 23:46 - czw

Panie Andrzeju, ponawiam pytanie o MKP8 Myto Ogarow - czy bedzie w najblizszym czasie dodruk z wlasciwym blurbem?

Co do formatu Samego Ostrza - dobrze by bylo kontynuowac format zapoczatkowany przez "Ostatni Argument Krolow". Pewnie, ze twarda bylaby super ale pasowalaby do OAK jak kwiatek do kozucha. Niemniej, takze nie moge sie doczekac, specjalnie nie zaczynam Abercrombiego, czekajac wlasnie na te ksiazke. Pozniej pojdzie juz gladko :D
niuklik
Pisarczyk

Postautor: cube » 23 maja 2014, 23:46 - pt

co do Samego Ostrza z tego co pamiętam było kiedyś mówione, że Ostatni Argument będzie wydany w formacie ISY, ale potem od Samego Ostrza będzie już wydawane w nowym formacie wszystko - z nowym tłumaczeniem i nowymi okładkami.

Sam z niecierpliowością czekam na te nowe wydanie, żeby rozpocząć znajomość z Abercrombiem.
cube
Przechodzień

Postautor: niuklik » 23 maja 2014, 23:46 - pt

cube pisze:co do Samego Ostrza z tego co pamiętam było kiedyś mówione, że Ostatni Argument będzie wydany w formacie ISY, ale potem od Samego Ostrza będzie już wydawane w nowym formacie wszystko - z nowym tłumaczeniem i nowymi okładkami.

Sam z niecierpliowością czekam na te nowe wydanie, żeby rozpocząć znajomość z Abercrombiem.
Nowe tlumaczenie - jestem jak najbardziej za. Nowa okladka tez ok, byleby zbytnio sie nie roznila od OAK. Zdecydowanie jestem jednak za miekka okladka i tym samym formatem, co OAK.
niuklik
Pisarczyk

Postautor: Adon » 23 maja 2014, 23:46 - pt

Ee tam, mam calosc tamtego wydania i to z dedykacja od Abercrombiego, a i tak wolalbym twarda oprawe.
Adon
Pisarczyk

Postautor: tomahawk » 23 maja 2014, 23:46 - pt

O tak, przydałoby się nowe tłumaczenie. Do dzisiaj mnie rozwala "siusiający barbarzyńca". :roll:
tomahawk
Pisarczyk

Postautor: arturiuss » 23 maja 2014, 23:46 - pt

Pytanie odnośnie Ian C Esslemonta

Może nie jest to S. Erikson ale jego książki i pomysły są na 100% akceptowane przez SE i jestem pewien, że każdy fan malazańskiej księgi poległych chciałby przeczytać kolejne opowieści z tego uniwersum, a tymczasem przekładacie wydawanie kolejnych jego książek strasznie. W ostatnim poście o planach było, że Stonewielder ma wyjść w drugiej połowie 2014 a teraz jest info, że we wakacje dopiero dacie do tłumaczenia, a ICE wydał już oprócz Stonewieldera dwie kolejne ... co jest grane ??? Książki SE po wydaniu angielskim wydawaliście pół do roku czasu później, a tu ...
W takim tempie to ja będę musiał wnuki moje poprosić, żeby mi przeczytały te książki bo ja już nie będę w stanie.

Dlaczego jest takie podejście do ICE ???

Pozdrawiam
arturiuss
Przechodzień

Postautor: Rafael » 23 maja 2014, 23:46 - pt

arturiuss pisze:Pytanie odnośnie Ian C Esslemonta

Może nie jest to S. Erikson ale jego książki i pomysły są na 100% akceptowane przez SE i jestem pewien, że każdy fan malazańskiej księgi poległych chciałby przeczytać kolejne opowieści z tego uniwersum, a tymczasem przekładacie wydawanie kolejnych jego książek strasznie. W ostatnim poście o planach było, że Stonewielder ma wyjść w drugiej połowie 2014 a teraz jest info, że we wakacje dopiero dacie do tłumaczenia, a ICE wydał już oprócz Stonewieldera dwie kolejne ... co jest grane ??? Książki SE po wydaniu angielskim wydawaliście pół do roku czasu później, a tu ...
W takim tempie to ja będę musiał wnuki moje poprosić, żeby mi przeczytały te książki bo ja już nie będę w stanie.

Dlaczego jest takie podejście do ICE ???

Pozdrawiam

Ja tam się z cieszę, że ICE w ogóle będzie wydany (a przynajmniej jest w planach), bo oprócz MAGa żadne wydawnictwo by się tego nie podjęło.
Awatar użytkownika
Rafael
Pisarczyk

Postautor: Mushichiblue » 25 maja 2014, 23:46 - ndz

Czy rozważacie może wydanie innego cyklu Butchera czyli "Codex Alera"?
Mushichiblue
Przechodzień

Postautor: pionas » 25 maja 2014, 23:46 - ndz

Planujecie wydać więcej książek dla dzieci i młodzieży?
Czy istnieje możliwość objęcia patronatu?
Z kim kontaktować się w tym celu?
pionas
Przechodzień

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...