Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Postautor: niepco » 26 listopada 2014, 23:46 - śr

Ruch coś zamarł - czyżby problemy z hasłami jak kiedyś? :lol: [trzeba je sobie zmienić]
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Jeszcze nienarodzony

Postautor: Ciacho » 26 listopada 2014, 23:46 - śr

Ja ot jestem ciekaw, czemu "Fraktalny książę" nie pojawi się jednak w sprzedaży? Z tego co rozumiem, to nie jest kwestia przesunięcia się daty wydania, a po prostu rezygnacja z wydania. Czemu tak?
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Shadowmage » 26 listopada 2014, 23:46 - śr

E, dlaczego? Info mówi, że nie w tym roku. A że zniknęło z zapowiedzi na stronie? Tak bywało już wcześniej, kiedy dochodziło do przesunięć i nowa data nie była znana.
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Ciacho » 27 listopada 2014, 23:46 - czw

No właśnie sugeruję się tym zniknięciem ze strony, bo jakby była obsuwa to zniknęła by data wydania, a nie cała zapowiedź. Tak w sumie logika mi podpowiada, ale mogę się mylić, bo na stronę Mag-a zaglądam systematycznie (czytaj codziennie) dopiero od roku. :) Być może zdarzały się wcześniej takie sytuacje, co mnie ominęło. : )
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: Shadowmage » 27 listopada 2014, 23:46 - czw

Harrison z tego co pamiętam też zniknął na jakiś czas - po prostu polityka na stronie jest taka, że widnieją na niej rzeczy z pewną datą wydania. Co, jak widać, też nie zawsze odpowiada prawdzie, ale przynajmniej nie ma książek z datą np. "kiedyś w przyszłym roku".
A przynajmniej tak interpretuję dotychczasowe poczynania :)
Obrazek
Ględzenie Shadowa - mój blog
Awatar użytkownika
Shadowmage
Wielki AQ

Postautor: Rafael » 28 listopada 2014, 23:46 - pt

A czy wiadomo, czy ebook "Słowa światłości" Sandersona pojawi się równo z wydaniem papierowym, czy znów będzie trzeba czekać?
Awatar użytkownika
Rafael
Pisarczyk

Postautor: kloszek » 28 listopada 2014, 23:46 - pt

"Fraktalny Książe" wg Gildia.pl jest od dziś dostępny w hurtowniach. obiecano mi wysyłkę w poniedziałek.
kloszek
Przechodzień

Postautor: artoist » 28 listopada 2014, 23:46 - pt

Rafael pisze:A czy wiadomo, czy ebook "Słowa światłości" Sandersona pojawi się równo z wydaniem papierowym, czy znów będzie trzeba czekać?

To jest bardzo dobre pytanie...
Tak z czysto finansowego punktu widzenia, to jeśli ktoś nie musi mieć "na już" to po okresie wyłączności w Empiku, w/w pozycję zakupi taniej w bonito czy aros_ie włączając w to przesyłkę niż wspomnianego ebook_a - paranoja...
Awatar użytkownika
artoist
Czytacz

Postautor: Rafael » 28 listopada 2014, 23:46 - pt

artoist pisze:
Rafael pisze:A czy wiadomo, czy ebook "Słowa światłości" Sandersona pojawi się równo z wydaniem papierowym, czy znów będzie trzeba czekać?

To jest bardzo dobre pytanie...
Tak z czysto finansowego punktu widzenia, to jeśli ktoś nie musi mieć "na już" to po okresie wyłączności w Empiku, w/w pozycję zakupi taniej w bonito czy aros_ie włączając w to przesyłkę niż wspomnianego ebook_a - paranoja...

Ja bym się nie pogniewał gdyby MAG dołączał się czasem do promocji na ebooki. Bo ceny, no cóż, nie różnią się zbytnio od papieru.
Awatar użytkownika
Rafael
Pisarczyk

Postautor: Andrzej Miszkurka » 02 grudnia 2014, 23:46 - wt

Typical_troll pisze:Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć kim jest kretyn zmuszający mnie do wymiany hasła na forum? Nigdy nie zrozumiem takich durnych zagrywek. Zmuszanie użytkowników do zmian, których nie chcą jest prostą drogą do posiadania forum, składającego się z wyłącznie z admina i sterty botów.

PS. Słowa kretyn używam z całkowitą premedytacją. Osoba, która to wymyśliła jest kretynem.
PS2. Zaraz po zmianie hasła dokonałem kolejnej zmiany hasła. Na to, które miałem od początku. I po jaką cholerę było to wszystko robić?

Nie wiem kto i dlaczego wprowadził tego typu procedury, ale to mało istotne. Bez względu na poziom frustracji nie będziemy tolerowali podobnego tonu wypowiedzi. Inną sprawą jest to, że forum nie jest obowiązkowe. Jeśli zasady obowiązujące w tym miejscu komuś nie odpowiadają, nie ma przymusu, aby w tym uczestniczył.

Kasuję wszystkie wypowiedzi "potrollowe" i na razie zamykam temat. Po nowym roku powinienem wrócić na forum i wtedy go odwieszę.
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Poprzednia

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...