Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Re: Pytania do wydawnictwa i plany wydawnicze (v.6.0)

Postautor: Helventis » 08 listopada 2014, 23:46 - sob

Kiwaczek pisze:Panie Andrzeju, czy jest szansa na "Odyseję kosmiczną" Clarke'a w Artefaktach? Chyba nie ma lepszego artefaktu niż Monolit.

Ale po co jak masz jeszcze świeże, dostępne wydanie zbiorcze wszystkich tomów...
http://www.empik.com/odyseja-kosmiczna- ... ,ksiazka-p

Lepiej się skupić na czymś czego jeszcze nie wydano w Polsce, lub jest już nieosiągalne praktycznie.
Helventis
Przechodzień

Postautor: Rusłan » 09 listopada 2014, 23:46 - ndz

Jeżeli miałoby wyjść coś Clarke'a to niezłym kąskiem byłoby to http://en.wikipedia.org/wiki/The_Collec ... _C._Clarke
Awatar użytkownika
Rusłan
Bezimenny

Postautor: Montgomery » 09 listopada 2014, 23:46 - ndz

Panie Andrzeju,
Kiedy można spodziewać się nowej porcji okładek na pierwszy trymestr 2015 ? Wszyscy zapewne już czekają z niecierpliwością :D
Montgomery
Skryba

Postautor: artoist » 09 listopada 2014, 23:46 - ndz

Kiedy można się spodziewać fragmentu "Słów Światłości" ma głównej? :)

A.
Awatar użytkownika
artoist
Czytacz

Postautor: Obywatel_Śliwka » 10 listopada 2014, 23:46 - pn

Kiedy można spodziewać się więcej książek Davida Mitchella? Macie coś jeszcze w planach, czy teraz już tylko "The Bone Clocks"? Bo kończę "Widmopis" i mi mało...
Obywatel_Śliwka
Czytacz

Postautor: Psychonauts » 10 listopada 2014, 23:46 - pn

Obywatel_Śliwka pisze:Kiedy można spodziewać się więcej książek Davida Mitchella? Macie coś jeszcze w planach, czy teraz już tylko "The Bone Clocks"? Bo kończę "Widmopis" i mi mało...

Sen nr 9 był zapowiadany, ale do kwietnia w planach go nie widać.
Awatar użytkownika
Psychonauts
Skryba

Postautor: xardas96 » 10 listopada 2014, 23:46 - pn

Witam.

Czy planowany jest jakiś dodruk wznowień Malazańskiej? 3 i 4 tomu nie można już praktycznie nigdzie dostać... :(
xardas96
Przechodzień

Postautor: prosiaczek » 11 listopada 2014, 23:46 - wt

Witam, czy w planujecie jakieś książki Harrisona? To istny wirtuoz słowa, a "Droga Serca" jest naprawdę bardzo dobra. Okładka nieziemska - w rzeczywistości 2x lepsza niż na zdjęciach.

Pozdrawiam :-)
prosiaczek
Przechodzień

Postautor: prosiaczek » 12 listopada 2014, 23:46 - śr

Wszystko czytałem i chcę więcej.
prosiaczek
Przechodzień

Postautor: Nausicaa » 12 listopada 2014, 23:46 - śr

Już się kiedyś pytałam o "Centauri Device" w UW, ale nie będzie.
Awatar użytkownika
Nausicaa
Skryba

Postautor: Andrzej Miszkurka » 12 listopada 2014, 23:46 - śr

Kiwaczek pisze:Panie Andrzeju, czy jest szansa na "Odyseję kosmiczną" Clarke'a w Artefaktach? Chyba nie ma lepszego artefaktu niż Monolit.

Nie chcemy, żeby Artefakty były serią powtórek. Wolfe, Gibson, Bradbury i może Banks to jedyne "wznowienia" jakie zaplanowaliśmy, przynajmniej w ciągu 2 pierwszych lat. Być może, jeśli seria przetrwa, trafi do niej i Clarke, ale nie w perspektywie 2015-2016.

xardas96 pisze:Witam.

Czy planowany jest jakiś dodruk wznowień Malazańskiej? 3 i 4 tomu nie można już praktycznie nigdzie dostać... :(

Po nowym roku.

Nausicaa pisze:

Już się kiedyś pytałam o "Centauri Device" w UW, ale nie będzie.

Na razie rzeczywiście kończymy z Harrisonem, ale w następnym roku mamy dostać nową powieść, więc kto wie?
Andrzej Miszkurka
Redaktor

Postautor: Ciacho » 13 listopada 2014, 23:46 - czw

Andrzej Miszkurka pisze:

Nie chcemy, żeby Artefakty były serią powtórek. Wolfe, Gibson, Bradbury i może Banks to jedyne "wznowienia" jakie zaplanowaliśmy, przynajmniej w ciągu 2 pierwszych lat. Być może, jeśli seria przetrwa, trafi do niej i Clarke, ale nie w perspektywie 2015-2016.

Hm, pisałeś na jednej z poprzednich stron, że Artefakty mają być wydawane inaczej niż UW, nie dla ścisłej grupy odbiorców, która jest niewielka, a do większego grona osób. Czy takie wznawianie i pewniejsze pozycje znanych autorów nie wywołują większego zainteresowania serią?

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie zapowiedzi. Kiedy jakaś aktualizacja będzie? Widziałem na stronie fantasta.pl, że jest już zapowiedź i okładka do "Misji Błazna". :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2014, 23:46 - czw przez Ciacho, łącznie zmieniany 1 raz
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” -Wisława Szymborska

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.” -Jonathan Carroll

http://swiat-bibliofila.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ciacho
Cthulhu

Postautor: DDmelody » 14 listopada 2014, 23:46 - pt

Istnieje szansa na Patrole w twardej oprawie? Jeśli nie w bliższej przyszłości, np. w ciagu dwóch następnych lat, to czy kiedykolwiek?
DDmelody
Przechodzień

Postautor: skorpion1011 » 15 listopada 2014, 23:46 - sob

Wiem, że odpowiedź będzie odmowna, ale i tak zapytać muszę... Ostatnio przeglądałem strony różnych autorów i na blogu Martina znalazłem dość ciekawie zapowiadający się projekt.

http://grrm.livejournal.com/388192.html

Wiem, że kawałek wypowiedzi dodany na okładce przez Martina, to żadna rekomendacja, ale sam pomysł jest ciekawy. Książek (pomijając encyklopedie) o gadziej tematyce jest jak na lekarstwo, kojarzę tylko Crichtona i Zambocha, a szkoda bo w dzieciństwie chyba każdy był fanem dinozaurów (mi do dziś zostało) i chciałoby się więcej czegokolwiek o takiej tematyce poczytać. I tu stawiam swoje pytanie: czy jest szansa na zainteresowanie tą pozycją z waszej strony? Choć znając moje szczęście z pytaniami do Andrzeja, jestem przekonany, że odpowiedź będzie negatywna :? , ale mimo to proszę utrzymaniu mnie w moim przekonaniu :D
"Przyjdzie gości w gaciach powitać. Ale po prawdzie, jacy goście, takie i powitanie."
Awatar użytkownika
skorpion1011
Pisarczyk

Postautor: lordofthedreams » 16 listopada 2014, 23:46 - ndz

skorpion1011 pisze:Wiem, że odpowiedź będzie odmowna, ale i tak zapytać muszę... Ostatnio przeglądałem strony różnych autorów i na blogu Martina znalazłem dość ciekawie zapowiadający się projekt.

http://grrm.livejournal.com/388192.html

Wiem, że kawałek wypowiedzi dodany na okładce przez Martina, to żadna rekomendacja, ale sam pomysł jest ciekawy. Książek (pomijając encyklopedie) o gadziej tematyce jest jak na lekarstwo, kojarzę tylko Crichtona i Zambocha, a szkoda bo w dzieciństwie chyba każdy był fanem dinozaurów (mi do dziś zostało) i chciałoby się więcej czegokolwiek o takiej tematyce poczytać. I tu stawiam swoje pytanie: czy jest szansa na zainteresowanie tą pozycją z waszej strony? Choć znając moje szczęście z pytaniami do Andrzeja, jestem przekonany, że odpowiedź będzie negatywna :? , ale mimo to proszę utrzymaniu mnie w moim przekonaniu :D

Też chciałbym dostać tę powieść w pięknym wydaniu od MAGa :)
Obrazek
lordofthedreams
Czytacz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...