Problem z zakupem w sklepie netowym wydawnictwa [Pyt...]

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Postautor: Moja » 05 stycznia 2006, 23:46 - czw

Ja chyba zamawiałam 2 stycznia, więc książki powinny dotrzeć do mnie zaraz przed lub na feriach :] Będę miała czym zająć oczy (co tam matura XD).
A zamówiłam całego Skrytobójcę i 'Misję Błazna', mimo iż czytałam je... dużo razy, ale brakuje mi ich do mojej jakże wspaniałej kolekcji :]
I jeszcze Kusziela, bo tyle się o nim nasłuchałam, że wstyd nie znać :P
Zgubiłam skrzydła
pióro po piórze
opadły w dół
Awatar użytkownika
Moja
Puszkin

Postautor: Gość » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

Witam! Ponoć wydawnictwo ma opóźnienia w związku z wysyłaniem zamówionych książek - ale jak one mają być duże? Ja zamawiałam dwie książki (oba tomy T.Szerni Kresa - nr identyfikacyjny zamówienia 654) w poniedziałek przed świętami B.Narodzenia, potwierdzenie otrzymałam - wszystkie dane (adres itd.) się w nim zgadzały. W sklepie internetowym wspominano coś, że wydawnictwo ma tydzień (roboczy) na skompletowanie zamówienie - i kolejne 7 dni roboczych ma poczta (bo wybrałam płatność przy dobiorze) na dostarczenie przesyłki. No więc: od tamtego czasu minęły już trzy tygodnie - czyli jakieś akurat 14-15 dni roboczych - a paczki żadnej jak nie było, tak nie ma. Mam więc w związku z tym pytanie: czy z tym zamówieniem dzieje (lub działo) się coś? Zostało już wysłane czy nie? Może dopiero będzie wysłane?

Pozdrawiam,

Joanna.
Gość

Postautor: Elektra » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

Moja pisze:Ja chyba zamawiałam 2 stycznia, więc książki powinny dotrzeć do mnie zaraz przed lub na feriach :] Będę miała czym zająć oczy (co tam matura XD).

Ja też wtedy zamówiłam, na drugi dzień przelałam pieniądze i już dziś miałam miłą niespodziankę :) (z tym, że zamawiałam przesyłkę kurierską).

Tylko kiedy ja to wszystko przeczytam...
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard

Obrazek
Awatar użytkownika
Elektra
Wielki AQ

Postautor: Dusholap » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

czytajcie wszystko to nie bedziecie miec problemow, byla podana informacja ze bodajze od 18 grudnia do 2 stycznia wydawnictwo nie wysyla nic bo ma inwertaryzacje, ja czekam juz 3 tygodnie i liczylem ze dzis paczke dostane
Żołnierze żyją I zastanawiają się dlaczego
Awatar użytkownika
Dusholap
Pisarczyk

Postautor: Moja » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

U mnie też już dzisiaj był listonosz, ale że nikogo nie było w domu, to paczkę odbiorę dopiero jutro po szkole. Uwinęli się szybciej niż myślałam (bo w tydzień) - i dobrze, chociaż nie wiem, czy zdołam powstrzymać się od zaglądania do książek - mam sprawdzian z historii w międzyczasie i to na nim powinnam się skupić, a nie na przysłanych książkach... XD
Zgubiłam skrzydła
pióro po piórze
opadły w dół
Awatar użytkownika
Moja
Puszkin

Postautor: annyonne » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

ja zmaowilam chyba 30.12 albo cos kolo tego i nic :(... a kasa tez zaplacona
I'm still standing in this moment of pure madness...
Awatar użytkownika
annyonne
Skryba

Postautor: Moja » 09 stycznia 2006, 23:46 - pn

Mnie tylko martwi jedno - wyliczyłam sobie, że powinnam zapłacić coś koło 150 zł, a tymczasem na zawiadomieniu od poczty widnieje kwota 136 zł. Więc albo wydawnictwo pomyliło się na moją korzyść (:D), albo któraś książka nie znalazła się w paczce... Chciałabym jak najszybciej rozwiać wątpliwości, ale niestety muszę z tym do jutra poczekać :?
Zgubiłam skrzydła
pióro po piórze
opadły w dół
Awatar użytkownika
Moja
Puszkin

Postautor: mec » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

ja dostalem 8 ksiazek za darmo :D, ale pozostalych 5 nie widać 8)
"Tych, którzy umierają zdrowo, wypycha się i wystawia na widok publiczny w szklanych skrzyniach jako przykłady właściwego życia."
Steven Erikson, "Zdrowe zwłoki"
Awatar użytkownika
mec
Asimov

Postautor: Galvar » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Dzisiaj dostałem upragnioną przesyłkę. Czas realizacji średni: zamawiałem 28 grudnia. Cieszę się, że sprawa tych nieszczęsnych maili nie przeszkodziła w zakupie. :)
Galvar, mag z charakterem. ;)
Awatar użytkownika
Galvar
Asimov

Postautor: Moja » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Odebrałam już paczkę z poczty i jak się okazało, moje przypuszczenia się sprawdziły - zabrakło jednej książki :/ Ale gorsze jest to, że w "Uczniu skrytobójcy" brakuje jakichś 50 ostatnich stron... :/ A nie mam, żadnego potwierdzenia odbioru, ani nic. Nawet pudełko, w którym były książki, wyrzuciłam -_-'
Zgubiłam skrzydła
pióro po piórze
opadły w dół
Awatar użytkownika
Moja
Puszkin

Postautor: annyonne » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Moja, nie strasz, zamowilam tez skrytobojce...

O tym, ze nie da sie zrealizowac calego zamowienia, naparwde mozna poinformowac, b pozniej takie niespodziewajki sa...
I'm still standing in this moment of pure madness...
Awatar użytkownika
annyonne
Skryba

Postautor: Galvar » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Moja :arrow: Nie martw się! Zapewne wydawca zaproponuje Ci przesłanie mu felernej książki i odeśle dobrą! Ew. sama poinformuj o sprawie np. pana Andrzeja. :wink:
Galvar, mag z charakterem. ;)
Awatar użytkownika
Galvar
Asimov

Postautor: Moja » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Tak zrobię. Po prostu nie lubię takich niespodzianek. Nikt nie lubi.

Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych problemów ze zwrotem i ewentualną zamianą...
Zgubiłam skrzydła
pióro po piórze
opadły w dół
Awatar użytkownika
Moja
Puszkin

Postautor: Lord Sidious » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Ja też dziś dostałem przesyłkę, w sumie to była wczoraj, ale panowie z Opek mnie nie zastali. Na szczęście byli na tyle mili, że coś tam nakombinowali i dostałem to dziś do domu (wieczorem, mimo, że formalnie już nie jeżdżą). W każdym razie bardzo dziękuję wydawnictwu za fajną promocję, teraz muszę znaleźć czas by to wszystko przeczytać.
Awatar użytkownika
Lord Sidious
Czytacz

Postautor: ASX76 » 10 stycznia 2006, 23:46 - wt

Moja pisze:Odebrałam już paczkę z poczty i jak się okazało, moje przypuszczenia się sprawdziły - zabrakło jednej książki :/ (...) A nie mam, żadnego potwierdzenia odbioru, ani nic. Nawet pudełko, w którym były książki, wyrzuciłam -_-'

Mam dokładnie taki sam problem.
Wysłałem maila do osoby z działu sprzedaży i odpisano mi, żebym przedstawił potwierdzenie zakupu. Problem w tym, że skasowałem je wraz z innymi wiadomościami niedługo po złożeniu zamówienia...
A bez dowodu chyba nic nie da się zrobić. :cry:
Awatar użytkownika
ASX76
Samuraj Jack

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...