Praca w wydawnictwie [Pytania do wydawnictwa]

Tu znajdziesz wszystko to co na forum zaistniało, a nikt już nie chce o tym dyskutować.

Moderatorzy: Nightchill, Dhuaine, Andrzej Miszkurka, Kalriem

Praca w wydawnictwie [Pytania do wydawnictwa]

Postautor: Arya Svit'kona » 17 maja 2006, 23:46 - śr

Witam!
Jestem tu nowa, więc na początku chciałam się ze wszystkimi przywitać :)

A teraz pytanie, które mnie nurtuje już od dłuższego czasu... A mianowicie, chciałabym w przyszłości pracować w wydawnictwie książkowym. Dlatego piszę, ponieważ nie mam pojęcia, jakie stanowiska pracy oferuje wydawnictwo. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, uprzejmie proszę o odpowiedź. :)
Atra esterni ono thelduin
mor'ranr lifa unin hjarta onr,
un du evarinya ono varda.
Awatar użytkownika
Arya Svit'kona
Czytacz

Postautor: niepco » 19 maja 2006, 23:46 - pt

Nie ma zmiłuj - każdy zaczyna od pucowania toalet. A potem to juz tylko american dream :D
I'm not singing for the future
I'm not dreaming of the past
I'm not talking of the first time
I never think about the last

Shane MacGowan
Awatar użytkownika
niepco
Cthulhu

Postautor: Kalriem » 19 maja 2006, 23:46 - pt

Mi kiedyś na andrzejkowych wróżbach wyszło że zostanę babcią klozetową :D MAGu potrzebujecie babci klozetowej ?? :lol:
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Postautor: Auril » 20 maja 2006, 23:46 - sob

Kalriem pisze:Mi kiedyś na andrzejkowych wróżbach wyszło że zostanę babcią klozetową :D MAGu potrzebujecie babci klozetowej ?? :lol:

Ło Bosz! :D Niezłe! Najlepsze, co mi wyszło, to to, że dostanę owcę, ale jakoś nic ;)
Awatar użytkownika
Auril
Pisarczyk

Postautor: Nightchill » 20 maja 2006, 23:46 - sob

Kalriem pisze:Mi kiedyś na andrzejkowych wróżbach wyszło że zostanę babcią klozetową :D MAGu potrzebujecie babci klozetowej ?? :lol:

A może biologa potrzeba? Nie mam dużych wymagań finansowych... :D
A co do babci klozetowej, to wczoraj pod Urzędem Pracy wciśnięto mi ulotkę jakiejś agencji, która chce zatrudnić osoby do sprzątania pomieszczeń sanitarnych w biurach i na basenach. Niestety wzgardziłam ofertą, by dalej naiwnie szukać pracy w zawodzie... ;)
"Jakie jezioro, taka pani..."
Awatar użytkownika
Nightchill
Moderator

Postautor: Himura » 20 maja 2006, 23:46 - sob

Mi (jeszcze w szkole średniej) wg testu w UP do jakiego zawodu mam największe predyspozycje - wyszło pisarz! Tylko, że na przestrzeni następnych kilku lat skrobnęłęm opowiadania na 12 stron maszynopisu (i jakoś skończyć go nie mogę - bo za każdym razem jak do niego wracam to przerobiłbym wszystko :) ) - czyli ten test tyle wart co i wróżby. :lol:
Z wykształcenia jestem "urzędnikiem" (skończyłem administracje i finanse s.p.) - to może ja bym się na coś przydał? :)
A co do pracy w zawodzie - w różnych pracowałem, ale jeszcze nigdy w "wyuczonym" :)
“It has always seemed to me that my existence consisted purely and exclusively of nothing but the most outrageous nonsense.”
Awatar użytkownika
Himura
Tom Bombadil

Postautor: Kalriem » 20 maja 2006, 23:46 - sob

Eee, mi w szkole średniej, to właśnie wyszło też praca w dziennikarstwie, pisarz, malarz, artysta itp... A żadna tam praca z ludźmi :) Nie lubie ludzi :D

Nightchill, to może jak wpadniesz na tą samą ulotkę to mi ją podeślij :D
Awatar użytkownika
Kalriem
Moderator

Wróć do Przejrzyj zanim napiszesz...